Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozpieszczalna

Gdzie są mężczyźni którzy potrafią

Polecane posty

Tatełe... Mam gorączkę..dam radę bez herbaty podgrzać atmosferę... Ale przyjdzie mam wypić ice-tea....dużo później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka psota, że nie na każdego jest ochota ;) Ale dziękuję Ci Laro za radę i Tobie żonaty za rozbudzenie wyobraźni. Biurko duże a fotel wygodny a ja odliczam minuty by wyjść z pracy. Bawcie się dobrze, flirtujcie, rozgrzewajcie się i zdrowiejcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty_33_xxx
Tatełe i Lara zmieszcze się jeszcze pod kocyk:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu gościnnie poleguję,ale tłoku nie lubię.. I miejsca swojego nie oddam bez walki ;-) Gospodarza zapytać wypada,może to gość z dużą dozą empatii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laro?! Chyba tu nie stękasz, masz przecież swojego Franka. Chyba nie wypadł z obiegu, bo właśnie od Niego chciałem się nauczyć bajerki. Jest w tym "miszczem" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kolega wykracza poza granice mojej empatii. Kocyk 2 osobowy;] Lara C, po postach wnioskuję, że jesteś wyjątkowo poukładaną kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nikogo na własność...Właśnie o tym mój pierwszy post... Nie wskoczyłam do basenu i po balu. Szukaj nowego "nauczyciela",Nowy ;-) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty_33_xxx
Moze trzeba zmierzyc temp?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to szukaj? :( Chyba nie załamał się po paru niewinnych wjazdach Chyba nie jest z plasteliny. Wpłyń na Niego Lauro, by wrócił. Ma do Ciebie ogromną słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
nie ma takich bo kobiety nie lubią flirciarzy słownych podniecają się konkretnymi ordynarnymi facetami. poflirtują sobie z flirciarzem a dziecko mają z chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam,słabość od razu... Ale mogłabym Go czytać i czytać,to fakt... Tyle,że nic na siłę,Nowy. "Cały w tym ambaras,żeby dwoje chciało naraz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja znawco... Ale ten cham najpierw udaje flirciarza słownego,a chamem się staje,jak już dziecko w drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się wie Laro :( I to mu trzeba oddać, był dobry, serio. Mnie nie bawią takie popierdywania, może dlatego słabo ru​cham się przez @ :( :P :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze Nowy,bo real jest o niebo ciekawszy ,a tutaj można ewentualnie powygłupiać się i rozgrzać,dopóki się sępy nie zlecą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy,...tu emotikon oznaczający ryk śmiechem....!!!!! Nie widziałam,bo miałam zamknięte oczy...,ale usta otwarte...,chociaż pełne...:-D :-D :-D I mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić,że tam jest super! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara przecież nie wygląda na wystraszoną, rycerzyku :O Wpadasz w jakąś niepotrzebną panikę, orzełku. Za wcześnie byś stał się reszką. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×