Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
ja mialam problem z hemoroidami pan Adam popatrzyl przez skypa bardzo chetnie i powiedzial ze dobrze smarowac kocimi odchodami.Wiecie poskutkowalo,jestem wdzieczna panu Adamowi,oglada co trzeci dzien nie bierze nic a nic za porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronislawa 58
Ja zwrocilam sie do profesora Adama z uporczywym swiadem sromu i wypryskai. Dostalam zalecenia po przelewie ale o konsultacjach pan Adam nie wspomnial :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 25
Głupoty opowiadacie. Ja miałam problemy z ciagle nawracajaca grzybica pochwy. Profesor bez problemu zaproponował kunsultacje. Zalecił mi zastosowanieleczenia rybim ogonem. Nie wiedzialam jednak jak to zrobic ale niepotrzebniee sie stresowalam bo profesor instruowal mnie na skypie. Cierpliwie kierowal moimi r*****i i potem poprosil jeszcze by pokazac mu efekty. Jeszcze dwa razy musiałam powtórzyć zabieg i choroba minęła. Profesor jednak nie zerwal kontaktu i profilaktycznie mnie kontroluje całkowicie za darmo. To anioł po prostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polecił na raka sode,sam zdiagnozował i wyleczył.Trzeba było torebke dziennie łyknąć i rak odpadł.Co prawda potem bolał mnie brzuch ale zalecił picie sreberka i po bulu.W pełni polecam.Pozytyw zasłuzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koktajl z odchodu z soda jest jeszcze lepsza wersja. Trzeba pic duszkiem jedniczesnie intensywnie poruszajac ogonem lososia w kiszce stolcowej. Najlepiej by losos byl wedzony na zimno. Oczywiscie wedzenie powinno sie odbywac podczas zabiegu za pomoca gazow z jelit. Dla wzmocnienia efektu dobrze jest znalezc jakas pelna kuwete i stanac w niej na boso pocierajac stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć, że są tacy bezinteresowni ludzie na świecie. Mnie medycyna naturalna bardzo dopomogła. Nowotwór, choć go nie było znikł. Grono wierzących w naturę powiększa się i widzę, ze dobrego słowa o Adamie coraz więcej. Bardzo mnie to cieszy i fajny pomysł z tą kuwetą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g***tem mnie adamie i naturo bierz, na skajpie mnie bier, na gg mnie bier, ahhh help me doctor dick i need youuuu ooooo hoooo oooo go dee dee dee deeper yeeeeaaaaa lalalalalalallaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poeta wyleczony kupą Fafika
Profesor Adam z Podkarpacia Zajrzy ci za darmo w gacie nawet palca ci wsadzi by zobaczyć czy nic nie wadzi raka z pochwy przegoni za pomocą tajnej swej broni wystarczy ze przyjdziesz z wizytą i nóżki rozłożysz za friko a Profesor postawi diagnozę i sondę zapuści gdzie może i jeszcze nic nie policzy za kontrole zdrowotną piczy. sam pozytyw i kultura, ogłada u profesora jest istna Kanada. Naturą leczy, naturą bada naturę chętnie wykłada i wkłada WIWAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaś zrób kupeeeeee
Proszę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grzybicę pochwy dobry jest jeszcze ogórek w sosie chrzanowym albo zrazik koniecznie z cebulką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite Adam zaczął leczyc na forum czerniaka tam go nie chcieli i znają go w wszystkich tematach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam królem Kafeterii, zrobił tu magistra, doktorat i w końcu został kafeteryjnym i skajpowym profesorem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałbym by mnie poznali w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego? wyjaśnij dlaczego nie chciałbyś by ktos cię tak tu poznał? najepiej wulgaryzować i wontpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimka
JEPŁAM :D:D:D:D:D Dziękuję za poprawienie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczesliwego i Lepszego Nowego Roku zycze panu, panie Adamie. Wierze w to co pan pisze i chetnie sie do pana wybiore. Prosze skotaktowac sie ze mna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadajecie sobie duzo trudu zeby zlekcewazyc nikonwencjonalna medycyne. Jestem stara kobieta i nie jedno juz widzialam. Ze pecherz leczy sie nasiadowkami z leszczyny sama wyprobowalam i wyleczylam sie kilkaascie lat temu z chronicznego zapalenia pecherza ktore dostawalam srednio co 2 miesiace. W dziecinstwie bylam swiadkiem uratowania nogi od amputacji u mojego kuzyna. Juz dostal glupiego jasia przed amputacja jak wujek zabral go w ostatniej chwili z lubelskiego szpitala. Koniarz wyleczyl go.... okladami z cieplego konskiego lajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Adamie bardzo proszę o podanie adresu i telefonu, jak mozna się z panem skontaktować i umówić na wizytyę? Pilne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co można polecić na drobne robaki na skórze - nie są to wszy ani pchły ani nużeniec ( chyba) ani świerzb - takie bardzo malutkie czarne kropki i swędzi to i gryzie. Od pół roku się z tym męczę i życie teraz to istny horror. Prasuję ubrania i piorę we wrzątku Nic nie pomaga - maści, kąpiele. Dermatolodzy rozkładają ręce. Błagam o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kapiele w wodzie utlenionej, sodzie oczyszczonej, borowinie, piołunie i urynie, ale nie wszytsko na raz, każdego dnia co innego ! Zmiana diety też będzie konieczna, Najlpiej zrób sobie kilkudiowa głdowókę, a pozniej zmien nawyki zywieniowe, ZERO CUKRU, NABIAŁU, BIAŁEJ MĄKI ! Smaruj ciało olejem kokosowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuję, spróbuję. Ile procentowa woda utleniona czy soda i ile tego wlewać na wannę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość Panie Adamie bardzo proszę o podanie adresu i telefonu, jak mozna się z panem skontaktować i umówić na wizytyę? Pilne!!! A to tylko pan Adam zajmuje sie medycyna niekonwencjonalna???Ja juz o nim nie słyszałam chyba od roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy znacie osoby leczące skutecznie medycyną niekonwencjonalną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,jest taki osób coraz wiecej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Janowie sa dobrzy koniarze i łajno nie byle jakie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ktoś zna to niech poda nazwiska i miejscowości, ale tylko skuteczne leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stadnina koni janów podlaski łajno czystej krwi arabskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za - podzielmy sie swoimi informacjami na temat takich zielarzy i terapeutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam nano srebro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×