Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
Doradzam bioenergoterapie,ja tak je pokonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mięśniaki macicy są odpowiedzialne pasożyty w organizmie, poczytaj o tym w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego miesniaki mozna wy;eczyc zapperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia co napisać najlepiej będzie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukces ma wielu wrogów Ruch Biosłone jest stosunkowo młody (w chwili powstawania tej książki ma niespełna 14 lat), ale rozwija się prężnie, a to znaczy, że wciąż przybywa mu zwolenników. Niestety, tam gdzie sukces, tam jak grzyby po deszczu wyrastają wrogowie. Im większy sukces, tym więcej ma wrogów. Wrogów pragnących zniszczyć go albo przynajmniej zdyskredytować. Można wręcz zaryzykować nieco karkołomne twierdzenie, że w miarę miarodajną miarą sukcesu jest rosnąca liczba wrogów. Skąd się biorą owi wrogowie cudzego sukcesu? Trudno powie-dzieć. W tym wypadku mogą to być sfrustrowani dilerzy suplemen-tów, albo właściciele upadających aptek, czy też przedstawiciele podobnych profesji, którym niezbędne jest społeczeństwo zindo-ktrynowane medycznie, czyli bezwolni nabywcy leków, preparatów i usług medycznych. Tak naprawdę, aktywny jest tylko jeden frustrat robiący sztuczny tłum, żeby wyglądało, że jest ich legion. W Internecie to możliwe. Ów frustrat dobrze wie, jak ludzi łatwo można wystraszyć, dając jakieś wyssane z palca „dowody”. Tak postępuje medycyna, strasząc gorączką, cholesterolem, „przejściem” zapalenia oskrzeli na płuca 4 albo anginy na serce, pandemią ptasiej grypy, ewentualnie świńskiej. Choć są to totalne bzdury, na większość to działa, ku uciesze kon-cernów farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten topik nie jest dowodem na sukces te stare dziś niezmiernie kontrowersyjne metody mogą być stosowane co najwyżej w jakiejś zakałkazkiej wsi przez 80 latków znających stare przepisy i metody na odzyskiwanie zdrowia.Nie kwestionuję skuteczności wyżej przytaczanych metod prehistorycznych ale siłą rzeczy nie mogą one być bezkrytycznie przyjęte przez nowoczesne społeczeństwo nie wykluczając jakiś przypadków marginalnych.Dziś jest ogromny wybór przeróżnych skutecznych metod [leczących głównie skutki] a wszystkie bez wyjątku mają miano protez.Jaki jest zatem sens sięgać po tak ekstremalne rozwiązania ,chyba tylko dlatego że autor odgrzebał je ze starej książki i myśli że odkrył Amerykę oraz zdobędzie naiwnych na których uda mu się żerować bo myślą podobnie jak on.Sromotnie się zatem pomylił i chyba zrozumiał swój jak tragiczny w skutkach błąd!Zrobił Pan z siebie totalne pośmiewisko Adamie i naraził dobre imię Medycyny Naturalnej oraz tych co się nią zajmują w dobrym tego słowa znaczeniu.Dopiero wejście na ten topik pozwoliło mi zrozumieć kim jesteś człowieku naprawdę.A ja naiwny myślałem że na topiku [uwaga na Adama z Podkarpacia]ludzie przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i ty nie pisz tego o czym nie wiesz,ludzie oczywiscie przesadzaja i to mocno,bo ludzie go nie znaja tylko filozofuja maja fantazje na jego temat,a tak naprawde mówia o swoich przekonaniach i tym co zostało im w pojone od dziecinstwa ,dzis panuja wielkie korporacje które sa nastawione na wielki biznes i niemal zahipnotyzowani ludzie ida w to jak w dym uwazajac ze natuara jest złem,dlatego jest tyle chorób i tyle ciarpienia,jak mozna odejsc tak daleko od tego kim sie tak naprawde jest a wszyscy jestesmy z natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj i myśl zanim się odezwiesz ,jestem wystarczająco zorientowany aby stanąć w obronie wiedzy na temat Medycyny Naturalnej i jej sensownych przedstawicieli.Bardzo wstrzemięźliwie oceniłem to co uczyniłeś a na topiku [uwaga na Adama z Podkarpacia usiłowałem pozytywnymi wpisami ratować twoją skórę ale wczoraj przez czysty przypadek znalazłem ten topik[medycyna naturalna zapraszam]i po przeczytaniu twoich wpisów zrozumiałem nareszcie jakiego kretyna z siebie pisząc do tych ludzi w tym całym zamieszaniu zrobiłem za co ich gorąco przepraszam A ty jak mnie zdenerwujesz jakimś kolejnym głupawym wpisem to dopiero zrobię ci koło d..y że się nie pozbierasz.Bo to co do tej pory o tobie piszą to jest bułka z masłem za twoje w tych tematach posunięcia.Jeszcze raz podkreślam że osobiście nie kwestionuje starych metod leczenia,ale skoro nie pasują one do oczekiwań społeczeństwa to dla wspólnego dobra zaczynam zamiatać ulice bo żadna praca nie hańbi ,albo znajduje w sobie dość elokwencji aby wejść na wyższy poziom nie kontrowersyjny w temacie Medycyna Naturalna i pomagam ludziom nie robiąc siary wokół metody i siebie.K .P .W czy mam dalej wyjaśniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze dalej masz wyjasniac,bo zaczynasz mi tu pisac dosc dziwne rzeczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 04.06.2014 Ale zastanów sie człowieku ,bo nie wiem do kogo i o kim ty piszesz a mnie nie strasz ,bo nie Tobie oceniac ludzi których nie znasz,normalnie bezczelnośc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z ciebie niezłe barachło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz tylko ty chamie na tym topiku czujesz się jak pan na śmieciach zaraz przekieruję tu tych co za tobą ganiają i zaraz ci ciśnienie skoczy matole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)co drugi tu temat to dziecko lub kuchnia gratulacje 999 www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co to za wyzywanie i obrazanie??widocznie sam jestes matołem i chemem ze tak piszesz do innych ,nie zycze soebie takich uwag,jak nie masz gdzie wyładowywac frustracji to poszukaj sobie w swoim otoczeniu ,dziadu jeden!!!No masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry Adasiu! A jak tam ten scyzoryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak ma być otwiera się u każdego w kieszeni kto przypomni sobie moje skretyniałe wypowiedzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na widok Adasia otwiera sie kazdemu scyzoryk w kieszeni - a szczgolnie tym, ktorzy dali sie jemu omamic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Adamie solidaryzuje się z metodami naturalnymi czy można zadać jakieś pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukces ma wielu wrogów Ruch Biosłone jest stosunkowo młody (w chwili powstawania tej książki ma niespełna 14 lat), ale rozwija się prężnie, a to znaczy, że wciąż przybywa mu zwolenników. Niestety, tam gdzie sukces, tam jak grzyby po deszczu wyrastają wrogowie. Im większy sukces, tym więcej ma wrogów. Wrogów pragnących zniszczyć go albo przynajmniej zdyskredytować. Można wręcz zaryzykować nieco karkołomne twierdzenie, że w miarę miarodajną miarą sukcesu jest rosnąca liczba wrogów. Skąd się biorą owi wrogowie cudzego sukcesu? Trudno powie-dzieć. W tym wypadku mogą to być sfrustrowani dilerzy suplemen-tów, albo właściciele upadających aptek, czy też przedstawiciele podobnych profesji, którym niezbędne jest społeczeństwo zindo-ktrynowane medycznie, czyli bezwolni nabywcy leków, preparatów i usług medycznych. Tak naprawdę, aktywny jest tylko jeden frustrat robiący sztuczny tłum, żeby wyglądało, że jest ich legion. W Internecie to możliwe. Ów frustrat dobrze wie, jak ludzi łatwo można wystraszyć, dając jakieś wyssane z palca „dowody”. Tak postępuje medycyna, strasząc gorączką, cholesterolem, „przejściem” zapalenia oskrzeli na płuca 4 albo anginy na serce, pandemią ptasiej grypy, ewentualnie świńskiej. Choć są to totalne bzdury, na większość to działa, ku uciesze kon-cernów farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam jego pierwszy wpis i myślę sobie "Boże,patrzysz i nie grzmisz".Ten prymityw zabawia się ludzikim zdrowiem i życiem.Ten ciemniak nie potrafi zrozumieć ile zła by wyrządził ludziom którzy by uwierzyli w te brednie o których pisze.Jego misja to zadawanie cierpień i śmierci ludziom szukającym pomocy u pseudo uzdrowicieli. Jestem w szoku skąd tacy idioci się biorą Adamie,po tym co proponujesz ludziom jest tylko jedno określenie "jesteś chory psychicznie"to ty potrzebujesz pomocy.Idz do dobrego psychiatry,to naprawdę nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc (18:37). Ja myslalem, ze jedynym motywem tego Adama-nieuka jest kasa - nie wazne czy po trupach, aby kasa na pol litra byla. Ty dorzucasz jeszcze jeden motyw - sadysta, psychopata, ktory swiadomie gnebi i zneca sie na tymi najbardziej pokrzywdzonymi przez los. No, spostrzezenie trafne i warte przemyslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty gosc głupoty piszesz,Adas to tu tylko chciał pomóc pokrzywdzonym ludziom,ale niestety banda idiotów na tym forum robi zamieszanie,pewnie biora za to niezła kasiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukces ma wielu wrogów Ruch Biosłone jest stosunkowo młody (w chwili powstawania tej książki ma niespełna 14 lat), ale rozwija się prężnie, a to znaczy, że wciąż przybywa mu zwolenników. Niestety, tam gdzie sukces, tam jak grzyby po deszczu wyrastają wrogowie. Im większy sukces, tym więcej ma wrogów. Wrogów pragnących zniszczyć go albo przynajmniej zdyskredytować. Można wręcz zaryzykować nieco karkołomne twierdzenie, że w miarę miarodajną miarą sukcesu jest rosnąca liczba wrogów. Skąd się biorą owi wrogowie cudzego sukcesu? Trudno powie-dzieć. W tym wypadku mogą to być sfrustrowani dilerzy suplemen-tów, albo właściciele upadających aptek, czy też przedstawiciele podobnych profesji, którym niezbędne jest społeczeństwo zindo-ktrynowane medycznie, czyli bezwolni nabywcy leków, preparatów i usług medycznych. Tak naprawdę, aktywny jest tylko jeden frustrat robiący sztuczny tłum, żeby wyglądało, że jest ich legion. W Internecie to możliwe. Ów frustrat dobrze wie, jak ludzi łatwo można wystraszyć, dając jakieś wyssane z palca „dowody”. Tak postępuje medycyna, strasząc gorączką, cholesterolem, „przejściem” zapalenia oskrzeli na płuca 4 albo anginy na serce, pandemią ptasiej grypy, ewentualnie świńskiej. Choć są to totalne bzdury, na większość to działa, ku uciesze kon-cernów farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc, ktory ocenil ze Adam jest powaznie psychicznie chory mial racje. Ja tez tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EEE to takie głupie gadanie,nikt rozsadny tego nie powie nie znajac człowieka,raczej psychiczni sa ci którzy tak twierdza nie majac zadnych dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ostatni wpis to już Adassssssssssssssssssssssss!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem rano że dam po d***e a to dopiero początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi ze Adasia tu juz dawno nie ma,dlatego durne to forum,ze idioci zajmuja sie tym czego nie ma i jeszcze cisna na chama ,ze białe to czarne,a czarne to białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisz to do oszołoma kto cie tu czyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba człowieka znać aby poznać jego zamiary i stopień jego wartości.Łatwo sobie skomponować własny wizerunek tekstami kierowanymi do ludzi.Jeszcze mało wiesz a ogłosiłeś się alfą i omegą w medycynie.kretyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×