Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Na grzybice dobre są łuski rybie, dawno temu znano ich właściwości lecznicze, łuska chroni rybę również przed chorobami, drobnoustrojami i bakteriami. Taką rybę święża z łuskami trzeba sobie kupić i odciąć jej płetwę ogpnową oraz grzbietową, potem na przykład jeśli grzybica dotyczy pochwy, należy wsadzić ogon ryby wraz z łuskami i wykonywać ruchy góra - dół, tak by luski ocierały błonę śluzową. To są wszystko stare metody, z których teraz się śmieje/wstydz, kiedyś to było normalne, tu nie co być ciemnogrodem i dać się mamić co w tv reklamują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następne zastosowanie ryby to odparzenia, można świeży filet ryby wkladać pod pierś gdzie skóra się zaparza, będzie jak nowa. często mówi się o okładach z piersi kórzych, ale ryba jest lepsza, zwłaszcza naturalnie złowiona, można robić z niej okłady dosłownie wszędzie, nawet na okolice intymne, ryba wyciagnie co trzeba, wyssie z człowieka co złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natura ponad wszystko
Ja mam grzybicę bardziej ogólnoustrojową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natura ponad wszystko
Kurczę, już troszkę siedzę w tym temacie ale to co piszesz, czytam po raz pierwszy, super że jesteś i dzielisz się tym co wiesz. Watek dodaje do ulubionych i na bank będę tutaj często zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze , czy wy naprawde wierzycie w to co ten facet pisze. To jakaś ściema .On po prostu chyba parodiuje kogoś o tym nicku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Adamie ......Alergia na sierść zwierząt .Prosze o porade ....Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewatywy, lewatywy, lewatywy to pierwsze co powtarzam, potem trzeba zadziałać od środka, a jak najlepiej to zrobić? przez o d b y t oczywiście. O d b y t jest bardzo unerwiony i wrażliwy dlatego szybciej wszystko chłonie, nalezy posmarować sobie smalcem, żeby natłuścić i przygotować sobie specjalny czopek, już o nim piszę - mąka żytnia, żółtko jaja, czosnek niedźwiedzi, dużo soli morskiej, zawinąć to w liść chrzanu, mocno by powstał czopekl, będzie to trochę duże, dlatego polecam wysmarowanie o d b y t u smalcem. Ten czopek na koniec nasączamy zieloną herbatą. Wszystkie te składniki razem wyzwolą zwiazki, które przez o***t wchłoną się do krwi. Czopek należy trzymac tak długo jak się da. Po wypróżnieniu nie koniec, Czopek trzeba podać potem psu do zjedzenia. Jeśli nie chcemy mieć uczulenia na konkretnego psa, to dzieki podzieleniu się z psem czopkiem bedziemy z nim kompatybilni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest również metoda, która działa szybko, ale z racji tego że panuje teraz całkowity ciemnogród większość odczuwa jakieś wątpliwości. Jeśli ma się psa trzeba zasuszyć jego odchody do białości, wtedy mielić je na proszek i kilka razy ten proszek wciągnąć nosem. To 100% lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super pomysły, innowacyjne metody ale brzmią rozsądnie/mądrze. Polecam wizyty u tego Pana, mnie wyleczył z ciężkiego przypadku, lekarze nie dawali szans, tylko leczenie paliatywne, a ten Pan Adam to skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Styl i poczucie humoru Adamie napawa optymizmem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ta kupa to jest deliktanie mówiac harc core :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwierzęta wiedzą najlepiej. Widzieliście kiedyś jak psy jedzą takie zasuszone,białe odchody, bo brakuje im minerałów.Kiedyś ludzie nie byli tak zepsuci i nie patrzyli czy coś jest be albo nie kojarzyli wkładania różnych rzeczy w o***t i w pochwę z czymś z seksem. Po prostu leczyli się podpatrując przyrodę, zwierzęta. Teraz ludzie są głupi, myślą, że są bardziej cywilizowani a jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćucho
a co na bolące uszy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktos z was beke kreci lehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam z podkarpaciaa
do boloacych uszu wkładamy wysuszone gałzaki wierzby, musi byc dobrze przypalona i umoczona w psiej kupie, kupa musi byc swieza, bo inaczej ten pomysł sie nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej żreć świeżą kupe,co sie jakis pies zesra to zjadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie lepiej żreć swieza kupe,Ty sama jestes jak ta kupa he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra teraz cię sprawdzimy. Mam hirsutyzm mimo hormonów w normie i żadnych anomalii w obrębie gruczołow takich jak przysadka itp. Jajniki bez torbieli. Teoretycznie wszystkie wyniki są OK a przyczyna hirsutyzmu nieznana. Co radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co radzisz??masz nerwice to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tffffuuuuujjjjjjjjj,alez syf ludziue co za ciemnogrod....mamy XXI w do cholery !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No włąsnie mamy XXIw dlatego ucz sie ,bo to sa metody przyszłosci,ponadczasowe,teraz mamy ciemnogród,ale nie pluj bo to fuuuuuuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co na wypadanie włosów i nużeńca w rzęsach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Adamie, a co Pan sądzi o pijawkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijawki potwornie chleja krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystał ktoś z któregoś z tych lekarzy wPoznaniu> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich lekarzy w Poznaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM Z PODKAPRAPCIA
Przepraszam,wyraźnie/czytelnie napiesałem że zapraszam na wizyty u mnie, a wy chcecie wszystkie recepty na forum. Nie jest o to moim obowiazkiem/pracą dawac każdemu recepte tutaj, dałam kilka porad byście poznali moją renomę, na co mnie stać i jaką mam wiedzę, ale niestety w zyciu nie ma nic za darmo, mogę trochę doradzić, ale jeśli chcecie coś wiecej to zapraszam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam,wyraźnie/czytelnie napiesałem że zapraszam na wizyty u mnie, a wy chcecie wszystkie recepty na forum. Nie jest o to moim obowiazkiem/pracą dawac każdemu recepte tutaj, dałam kilka porad byście poznali moją renomę, na co mnie stać i jaką mam wiedzę, ale niestety w zyciu nie ma nic za darmo, mogę trochę doradzić, ale jeśli chcecie coś wiecej to zapraszam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamacje beda uwzgledniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×