Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość gość
A Ty jakie masz reklamacje u lekarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu ale tu nie temat o lekarzach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwzględniam czegoś akiego jak reklamacja, jeśli ktoś w 100 % zastosuje sie do moich zaleceń to czeka go pełny powrót do zdrowia, jesli nie, to nie wyzdrowieje, a jakaą wy mi dacie gwarancj ze sie stosujecie do wskazowek? każdy kto odrzuci chemię i zwróc się ku natórze będzie żył, a każdy iny kto niesłucha, nie rozumie, bedzie gryzl ziemię. taka prawada, nie załujcie na wizytę u kogoś kto pomoze jak płacicie setki na lekarzy któzrzy was trują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie chyba nie wierzycie Adasiowi ,bo to przyglup,chory czlowiek! ...........stuknijcie sie w wasze łby.....zeby cos takiego doradzac...on z was po prostu sie smieje,a wy dajecie sie nabrac.....psie kupki,a feeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam, ortografia się kłania ,popracuj nad tym również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam z podkarpacia raz jest facetem raz kobietą. NATÓRA !?? I wszystko mówi za siebie. Widać wariatów nie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos podobnego,adam radzi jesc psie kupy a ludzie wierza,to jakas paranoja ocknijcie sie,masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wariat jak nic wariat, ten Adam ciekawe kto z piszacych juz zjadl kupe niech napisze o wrazeniach hahaha no nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie wiem kim jestes ale jestes naprawde swietna!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nie wtajemniczonych to parodia pewnego "leczącego"w kilku tematach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psie kupy maja wiele ctnnych skłądników,dzieci czesto intynktownie zjadaja psie kupy,tak jak dłubia i jedza tynk ze scian,To normalne i oczywiste nie ma nic wspolnego z wariatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem, że co jakiś czas odpowiem w promocji na któreś pytanie. A więc teraz odniosę się do bólu uszu, bardzo jest prosta na to metoda, nikomu nie znana juz oprócz mnie, dlatego warto się u mnie zjawić na wizycie, bo ja lećzę ze wszystkiego, a gwarancją i potwierdzeniem mojej ogromnej wiedzy są moje wskazówki. Otóż musimy sobie przygotować coś na zasadzie korków do uszu, do tego potrzebna będzie żywica i kawałek mumio, mogą być rozkruszone tabletki mumio, tymianek, szałwia i korzeń rzeńszenia, wszystko się rozkrusza wmoździerzu a na końcu nasikać do tego, żeby było septyczne, potem żywicą zalać i robić kulki, wsadzić do metalowej puszki i zagazować, zamknąć puszke z gazem. Jak zagazować chyba nie musze mówić, chodzi o nasz naturalny gaz H2S. Następnie wkładamy te korki do uszu, muszą ściśle przylegać w uchu, wpychamy je głęboko, potem ścielimy jakąś gazetę lub folię i kucamy bez bielizny nad nią. Zatykamy dodatkowo uszy rękami, żeby nie wypadły te korki i przemy, bardzo mocno przemy i napinamy się, stąd ta gazeta, bo może być różnie a to zabezpieczenie zeby nie nabrudzić. Tak postępujemy kilka minut, potem wyciągamy korki i przemywamy uszy oliwą, po paru godzinach ból ustąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam słyszałam o podobnej metodzie, jest świetna, dziękuję że przypomnialeś mi o niej, na pewno zastosuję gdy tylko zapadnę na jakiś ból uszu. Bogu dzięki za takich mądrych i bezinteresownych ludzi jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ADAM NA PREZYDENTA! Wspaniałe zalecenia, niedrogie i naprawdę działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no gdzie na prezydenta,Adas nam tu jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam Tyra????No masz i to jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre Adama tego prawdziwego na Tyrana Forum!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adam nie mogles po ludzku napisac ze pierda trzeba do puszki puscic? Niektorzy gotowi popuscic gazu spod kuchenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prutmen Adam szaleje bo kazdy sie z niego smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasiu wypróbowałam już niektóre z Twoich zaleceń. Całe szczęście, ze przy ostatnum wspomniałeś o gazecie i pozbawieniu się bielizny, bo byłoby dużo sprzątania ;-) Co do zwapniałych odchodów, to nie wiem czy dobrze się stało, ale zjadłam jeden i okazał się jeszcze dosć świeży w środku :-/ Czy to mi w takim razie pomoże? Czy można przyspieszyć suszenie w piekarniku lub na grzejniku? Położyłam sobie parę klocków na gazecie i zalezy mi żeby szybko je skonsumowac. Dziękuję z góry za Twe cenne rady :-) A nienawistnikom mówię, ze nie macie otwartych umysłów i współczuję wam z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ohohihohohoho uhuhuhuuuhu heheheheehheeh ja pierdziu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gondaaaaaaaaaaa
Koniecznie maja byc dobrze zasuszone!!!!! Te swieze sa na co innego. Takim rzadkim odchodem mozna smarowac sie na rozstepy,doskonale zasycha sciagajac skore. Najlepiej przespac cala noc w ten sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :-( To tylko zmarnowałam. W sumie dużo jest tego produktu do uzbierania, ale ciężko utrafić dobry, fajnie że sie dowiedziałam o sposobie na rozstępy, będę musiała po prostu wyjść z samego rana, żeby pozbierać świeże :-) Dzięki bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Rzodkiewko napewno nic straconego, jeśli były po wierzchu zasuszone, to część leczniczych składników przedostała się do organizmu. Można uzbierać sobie więcej i po ususzeniu rozkruszyć do jakiegoś słoiczka, może stać długo i w razie czego zawsze pod ręką. Jest z Pani osoba światła, gratuluję otwarcia umysłu. zapraszam do siebie całkowite przebadanie i wyleczenie ze wszystkich dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blagam napiszcie jak sie czujecie po wachaniu psich kup i wtykaniu ich do roznych czesci ciala a moze by tak zrobic kampanie,psie kupy zamiast sniadania dla dzieci,maja duzo skladnikow odzywczych psie kupy dla dzieci,moze jakis koncern sie zainteresuje i w sloiczkach zamiast wazyw psie kupy dla dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się pije mocz to czemu jedzenie kup ma być niezdrowe! Ograniczone nieuki co się nie znają na niczym. Niewiecie ile zdrowch i leczących rzeczy wokół was leży i czeka by skożystać. Na niczym się nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktory lekarz was wyleczył? oni potrafią leczeć? tylko kase biora za nic, za usmiercanie powolne chemią. Kiedyś leczono się odchodami, śliną, wszystkim co nam daje natura, a wam teraz śmierdzi to niech smierdzi i zdychajcie nieleczeni prawdziwie. Tylko Adam wyleczy, bo ma wiedze przodków i nie wacha się jej użyć dlatego jest tak nie lubiany, jest nagonka dosłownie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam adam adamooo
Uważam ze metody które opisuje Adam są w pełni skuteczne, wystarczy zrzućić kajdany umysłu które macie przez telewicję ogłupiającą i media. Dlaczego uważacie ze Adam nie ma racji? Skąd wiecie że oszukuje? A ktoś wam powiedział że odchody nie leczą? Próbowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie próbujmy co nam zaleci wyśmiewany nieznany gosc!Bo on tylko racje ma.Jest na bezrobotnym takze bedzie miał napewno czas na leczenie ogólno-forumowe! Kiszonki na refluks jodyna na czerniaka soda na raka.Sama tanizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×