Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam z Podkarpacia

Medycyna naturalna zapraszam

Polecane posty

Gość stooonka
Ja tam się odrobaczam ! jednak nie robie tego po to zeby w chwile po tym wciągac psie kupsko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stoonka- pisałaś coś może w temacie "operacja tarczycy" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stooonka
Nie ! a co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ktoś się pod ciebie podszywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod stooonke sie podszywa???a po co??NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś s********j z kafeterii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adaś s********j z kafeterii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nieuku nie rozumiesz co się pisze do ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie reakcja Adasia nieuka,wklejać bez zastanowienia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stooonka
A niech się podszywają, jak nie maja nic lepszego do roboty :) przecież to i tak pomarańczowy nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest właśnie reakcja Adasia nieuka,wklejać bez zastanowienia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojecia wiec nie macie o medycynie naturalnej i nie jestescie jej godni! Te kupy siie proszkuje nieuki wyraznie byli napisane. W takim proszku z zaschnietej kupy nie ma zadnych robakow. Swieza kupa mozna batrzec skore ale sie jej nie spozywa! Troszke myslenia a nie krytykujecie bez zrozumienia czytacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tu chodzi aby krytykowac,oceniac wulgaryzowac wyszydzac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robaków nie ma ale sa jaja robaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ma do rzeczy czy tam sa robaki czy ich nie ma, chodzi sam fakt ze kupa kazdemu kojarzy sie z czyms dorzucajacym ale jak ktos m ochote to niech suszy te kupy i niech robi z nimi co chce, a co mnie to interesuje i kogokolwiek z was ???? Ja nie rozumiem co was interesuje co drugi człowiek sobie ta w domu wciaga do nos czy czym sie smaruje, a niech zesz kazdy robi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kretynstwo nie ma rady ale na to by kupy byly zdrowe jest i podana tu byla ta metoda na innym przykladzie. Trzeba przygotowac naczynie szczelne i tam wsypac sproszkowana kupe a potem spuscic z siebie gaz zamknac i tak trzymac. Nie ma nic lepszego i jest to naturalne! Nieuki co do moczu sie nie dziwicie a kupa czy gazy to juz dla was jakas insza inszosc. Wszystko lczy w przyrodzie nic nie ginie nawet jak puszcAcie baki to marnujecie je bo mozecie cos przy okazji odkazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak zboczenie,to choroba? tylko zboki moga tak myslec dla zboczencow kupa nie jest obrzydliwa wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet odchody będę używać,żeby tylko wyzdrowieć. Panie Adamie proszę napisać gdzie Pan przyjmuje i w jakich godzinach??? Ile u Pana kosztuje taka kuracja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz zaczolem zrec psie kupska,pewnie zaraz bede zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimka
Ludzie opamiętajcie się .Przecież ten cały Adam ,to jakiś POOJJEB.Grzybicę pochwy rybim ogonem,psie kupy :D.Człowieku rozzjj****es mnie . Czubie do psychiatryka z Tobą. Jeszcze jedno .Przestan pisać sam ze sobą .:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akimasrima- s********j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co sluchaja rad Adama sa tak samo jebnieci jak on,a niech zreja gowna i niech sobie je wsadzaja do uszu,i gdzie jeszcze, co nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie, jak cie to nie intersuje to po ch*j sie udzielasz, trutniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po porodzie mam straszne rozstepy i od kiedy przeczytalam ten temat to stosuje sie do wytycznych i mam kontakt mailowy z doktorem Adamem. Bardzo serdeczny czlowiek i pelen zrozumienia. Udziela porad nawet przez skypa. Pokazalam mu moje piersi i uda za pomoca kamerki, pan Adam powiedzial ze mam niebywale szczescie bo moge wykorzystac cudowny lek jakim jest kal moego niemowlaka. Smaruje piersi juz jakis czas i sa cudowne efekty. Wszystkie formalnosci sa bardzo wygodne,oplata przelewem i tylko raz. Pan Adam nie bierze ani grosza za kontrolne ogledziny a bez marudzenia sprawdza postepy na skypie nawet kilka razy w tygodniu. Piersi i uda sa prawie tak gladkie jak przed porodem. Panie Adamie jest Pan cudowny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma nie złe poczucie humoru :D :D :D :D :D :D I bujną wyobraźnię... buhahahha :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annulllka
Hej! Wszystko potwierdzam! :-) Niepokoiło mnie bardzo znamię na wardze sromowej. Pan Adam obejrzał przez skajpa, doradził znaną przez siebie kurację jodyną, Pan Adam przez lupę zobaczył, ze to znamię to najprawdopodobniej złe znamię i nie chciał ode mnie pieniędzy za następne konsultacje na skajpie. Sam zaproponował mi, że będzie sprawdzał jak znamię się zmniejsza co dwa dni. Czuję, ze w końcu pojawił się czowiek, które serce wkłada w leczenie i nie zależy mu na pieniądzach, bo mógłby brać za każdą konsultację a tak robi to często i wnikliwie. Nie ma się poczucia, ze czegoś dokładnie nie obejrzał i nie sprawdził! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sode poleca ten Adam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tO GOSC POLECA SODE WIDZE A NIE JAKIS TAM ADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten adam to zloto nie czlowiek za darmi cycki i wagine sobie pooglada. Lekarz z powolania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz przeciez nie potrzeba o tym nawet mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mialem problem ze stulejka to nie chcial konsultacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×