Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Moorland-To nie dzieje się w łóżkach. Kiedyś w lasach kopulowały zwierzęta, a teraz jest tam miejsce schadzek dla zdrajców, czyli dziczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tysiaki euro nieźle, a ty z krk jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabol nie szczerz się, po prostu daje Ci fory, dojdź do mojej liczby szmacen i znow stane w szranki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Na pewnie nie w wieku 21 lat po tygodniu znajomości. I czemu mówię jak mocher? Ty byś chciała, aby twój mąż jechał do lasu autem, jego kochanka też i na waszym tylnej kanapie w lesie byście się grzmotali? Mąż zamiast z pracy do domu, to by sobie jechał do lasu z kochanką. Uważasz że to jest mocherostwo? Taki co zdardza swoją żonę to zdradzi też wszystko innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
25.10.13 [zgłoś do usunięcia] njunnujn o jest Zuzi, nie jestem najgorsza, przy Zuzi prawiki impotencieja i Oooo no prosze. A ja bylam pewna ze odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga do pasjonatów biwakowania - jak zapomnicie zgasić światło w namiocie to cień wszyscy inni mają ciekawy teatr cieni. To tak przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze zdrady raza i sa niemoralne, ale pytam o seks czyli w Twojej wizji seksu, ludzie powinni się poznac, dobrze poznac. ok, co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba, spoko, mam już legalną pracę to składki opłacone:classic_cool: Sobie dorobię :D ­ "Co, powiedział ci jaki on jest tolarancyjny, romantyczny i wrażliwy? Ty lubisz takie słówka, łykasz jak pelikan i od razu nogi rozciągasz. Masz po prostu lewacko-szmaciarską naturę, każdy facet cię podejdzie na tanie słówka, pewnie po tygodniu cię grzomtał, bo poczułaś "energię". Zwykła dupodajka z ciebie i tyle, nie masz się czym szczyścić, bo dać d**y na tanie słówka to powód do wstydu a nie szczycenia się tym." Mnie ciekawi jedna rzecz. Skąd znasz mnie, mojego faceta i naszą relację? Ja mogę napisać, że ojciec Ci g****ił stąd Twoje schizy na temat seksu i to znaczy, że piszę prawdę? Bo piszczenie "d****a jesteś bo masz faceta" to tak bardziej 7latka przypomina niż kogoś kto się szczyci INTELIGENCJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-To świadczy o tym, że facet ma gdzieś swoją kobietę jak idzie ją r****ć w lesie na widoku. Normalny facet dba o opinie swojej kobiety i nie ryzykował by opinią w lesie, ktoś to nagra i wrzuci w net i taka kobieta jest zniszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"3 tysiaki euro nieźle, a ty z krk jestes?" | nie, z wydupczyc małych. | to był żart, palancie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zrobiłam to po tygodniu. Coś jeszcze ciekawego?:D Może opowiedz w jakich pozycjach i jak dużego ma mój facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tango down
nie uprawiajcie seksu w lesie tam może czaić się bsa i was nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn- Mówiąc wulgarnym językiem, to facet kobietę r***a a ona ma sie nie dać w******ć. Jak facetowi zależy, to wytrzyma i z dwa lata, a jak nie, to po pół roku stwoerdzi że nie w*****a ją i odejdzie. Naprawdę myślisz że jej facet z młodą siksą byłby z nią, jak by nie dała mu przez rok? naciskał i w******ł ją. Młoda, głupia, niedoświadczona, to uległa, po prostu szmaciarski charakter i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Zuzi, może to tak widze jako kobieta, ale zastosowałam nawet dziś Twoja technikę beznamiętnych pytan bez oceniania żeby uspokoić BSA i zadzialalo:) napalony agresor popadl w katatonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Bo bym nie chciał jej rżnąć w miejscu publicznym? Jedź do Kryspinowa, tam podobno jest facet wyglądający jak Pudzian, r***a ją publicznie przy ludziach. Jak ci się wydaje, kto w takim układzie w społeczeństwie będzie miał zepsutą opinię, on czy ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor, ale ok, BSA ma taka opinie, kobieta "ma się szanować" . Czyli seks ma być po slubie? ma cos uhandlować za obietnice d**y? bądź konsekwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wciąż się pytam BSA skąd to wszystko niby wiesz?:D Przecież to paranoja twierdzić ze szczególami co obca osoba robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa - ja mu na to cały czas zwracam uwagę, ale skoro on twierdzi, że wie jak ktoś obcy wygląda to co się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland- To czemu na pierwszej randce od razu się nie r*****ie?Czemu po skończeniu 15 lat od razu się nie r*****ie z kolegami, skoro seks jest fajny i przyjemny, to czemu dziewczyny czekają z seksem 2-3 lata a niektórzy nawet do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to rozumiem, ze BSA ma taka konwencje wypowiedzi, to sa jego przypuszczenia ze tak było na podstawie jego leśnych czy jakiśtam doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
njun - dziwie sie ze dopiero teraz czerpiesz z moich "technik" One sa naprawde dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale kiedyś baby się szanowały. co prawda niektórym swędziało w kroku i leciały na rozmaitych r****czy ale wtedy kontrola w postaci męskiej części rodziny działała. jak taki r****cz się zabierał za pannę z dobrego domu, to wtedy wkraczali do akcji jej bracia i ojciec i tłumaczyli że do tej panny r****cz nie ma dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Twoim zdaniem facet za obietnicę seksu to się ożeni? A nie lepiej będzie mu pójść na dziwki albo na dupodajki? Tam nie będzie musiał sie żenić ani być w długim związku. Małżeńśtwo za seks to za wysoka cena, nikt na to nie pójdzie, dlatego też większość facetów nie ożeniła by się z prostytutkami, wolą płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - wróć, ostatnio sugerowałeś, że nie ma sensu brać ślubu jeżeli już uprawia się seks. Czyli twoim zdaniem ślubów w ogóle nie powinno się brać, a faceci się na to godzą pod groźbą śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor, ale ciągle mnie to fascynuje jak można kogoś wyzywać na podstawie tego co samemu się wymyśliło. Życie wtedy musi być takie proste, zawsze ma się rację :D BSA, ale co Cię życie seksualne innych ludzi interesuje? Idź na ulice z ulotkami "Plugastwo! Wszędzie seks!" albo nawracaj prostytutki w okolicznych burdelach skoro tak Cię boli, że wszyscy wokół są zadowoleni a Ty nie. I odpowiedz na pytanie SKĄD to wiesz...co wymyślisz, że sama Ci pisałam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×