Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Moorland- A czemu uważasz że coś by ci sie stało, jak bym widział twoją fotę w bikini? Kolejny kompleks? Co, bikini źle dopasowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"w końcu głowa u kobiety nie jest naważniejsza" | widać, że chłopina o dobrym lodziku nawet nie marzył :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to powtorz maila, wysle ci pusty, a zdjecie przy okazji, bo nie wiem czy dziś się zdekapituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A czemu uważasz że coś by ci sie stało, jak bym widział twoją fotę w bikini?" Czekaj, gdzie to Ty te laski podglądałeś? W przymierzalniach? Szatniach? Toaletach? I chodzisz na plażę nudystów po to by polampić się na kobiety? Hmm, ciekawe co Moor może mieć przeciwko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - po pierwsze doznałbyś szoku przy zderzeniu wyobrażenia o moim małym biuście z rzeczywistością która jest pokaźniejsza :P Po drugie - przez następne parę miesięcy w każdym poście pisałbyś o moim lewactwie i/lub że sobie ciało "popsułam". I po co to komu? Nie lepiej zostać przy wyobraźni która zawsze jest lepsza od oryginału? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ExWilczyco:) nudzilo mi się, bo siedziałam sama caly dzień, lubie być sama ale z wyboru, a w zyciu najciekawsze sa spotkania z ludzmi- nawet BSA jako odludek to potwierdza. Teraz jest tu gwar, zżarty, swary i podszczypywania aleod razu raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przyszła była dziewica-krwawa." Powiedział wciąż prawiczek przesiadujący na forum dla bab :P Sweet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa to doskonały przykład dupodajek. Długi czas nic, a potem jazda na całego, ale cóż, widać niemki tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa, słyszłem że podobno ostro dajesz, jesteś na tyle już doświadczona, że wszelkich porad seksualnych udzielasz. A jeszcze niedawno się szczyciłaś dziewictwem...ula lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda kafeterianka tu zajrzy, bo BSA to nasz rodzyneczek:) mimo ze prawik to ma pierwiastek meski nieobecny u większości kafepseudomezczyzn, poza tym zawsze można psy powiesić, babski spleen podreperować, powiedzieć cycki i wywiesi jezyk, lubimy to przeca...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA a Ty sadzisz, ze utrata dziewictwa kolo d**y by Ci splynela? ja sobie wyobrażam, ze Ty bys po takim akcie nabral oglady, pewności siebie i stal się pacyfista;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun, no fakt, ciekawie czasem bywa ;) ­ BSA, a co, zazdrościsz?:D I zdefiniuj mi jeszcze raz słowo "dupodajka", opinia eksperta (to słowo ostatnio w Polsce dzięki pewnym komisjom dużo znaczy :P) jest zawsze przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...to ma wiele znaczeń. Dać d**y potocznie to uprawiać seks (często za pieniądze lub inne korzyści materialne), metaforycznie coś źle zrobić...a można dać d**y w stylu Hannibala np. na kolację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Raczej nie, seks jest podobno przereklamowany, na początku fajnie a potem pewnie nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun, na szczęście ja się aż tak nie zmieniłam:classic_cool: Wciąż jestem jak to stwierdzono złośliwa, pełna jadu sfrustrowana ;) ­ Moor, mnie bardziej zaciekawił wątek "długo nic a potem na całego". Bo to takie klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks to jak jedzenie czekolady - może być lepszy lub gorszy, można mieć ulubiony rodzaj...ale nigdy się nie nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa-Czego ci mam zazdrościć? Stać mnie na d****i, wiec takie jak ty, to mogę mieć za 150 zł, z tą różnica że one sa warte 150 zł, a ty się puśiłaś gratis.Coś bym co napisał, ale nie będę łamał prywatnej koresponencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - co ty tak ten seks demonizujesz? Wcześniej pisałeś, że rodzice mają nie lubić zięcia bo on uprawia seks z ich córką, teraz sugerujesz, że dziewczyna jest d****ą bo seks uprawia. Z czym ty masz taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
my tu same dupodaje jesteśmy. pogódź się z tym BSA. czekałam 24 lata, aż ktoś mnie bzyknie - nie zjawiłeś się. no to sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się wypowiadać jeśli idzie o długoletnie doświadczenie, ale w seksie chodzi o osobę a nie o sam fakt robienia czegoś. Więc dla mnie równie dobrze można powiedzieć, że spędzanie czasu z kimś kogo się kocha jest przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Może kobietą się nie nudzi, facetom się nudzi, skoro tak wielu szuka nowych dziur, chodzi na d****i itp. wiele facetów woli p***o i swoją rękę, niż swoją żonę, wiec jednak seks z jedną kobietą to facetowi się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bsa hahaha j****y szwab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Coś bym co napisał, ale nie będę łamał prywatnej koresponencji." BSA, ja także nie złamię prywatnej korespondencji i nie ujawnie tych zdjęć co mi natarczywie przysyłałeś:classic_cool: Słałeś dziw­ce notabene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częściowo masz rację - partnerzy się czasem nudzą, związki się rozpadają (kobieta też może zdradzać, wiesz?), ale sam seks się nie nudzi i żaden normalny facet nie będzie wolał ręki od kobiety która mu się podoba. Poza tym jak się ludzie sobie podobają i kochają to się sobą nawzajem nie nudzą - tylko ten drugi warunek czasem ciężko spełnić po 10 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×