Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość njunnujn

Co slychac BSA pytajnik

Polecane posty

Argen-Dość dużo u was za puszki płącą, u nas chyba 2,80, a za ciężki złom coś koło 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56. Jak to "nic" nie widać? bylo że jestem naga, kazdy to widzial i komentarze dostalam jednoznaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-czemu byś nie mogłaś? Przecież ładna dupcia z ciebie, co by cię chamowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej że masz mały biust, to i pewnie bez stanika jest także jędrny i stęrczący. Widać że masz jakieś kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie chodzi o kompleksy ;) mogę zapytać skąd ci się wzięło przeświadczenie, że wiesz jaki mam biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bsa przecież ty lubisz wielkie wiszące cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Przez ubranie przecież widać jaki masz. Ale nie ważne, moim zdanim skoro tak wstydzisz sie nagości, to jednak chyba jakieś kompleksy względem małego biustu masz. Ja go oceniam na duże A lub małe B, więc jest w normie, nie wiem czemu masz kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
njun, no jak mogłaś. bikini jest d****arskie, a golizna?!!! jak moooożeeeesz? :D | btw, jak się ma ładne ciało, to chce się pokazywać. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość-Ja lubię, większość woli sterczące albo duże na silikonach. Ogólnie ja każde lubię, tak mam..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Niech taka oficjalna wersja pozostanie. Szkoda że teraz już mie nie lubisz, bo pewnie nie dasz mi tej foty z NK, gdzie jesteś w bikini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bsa - ja nigdy nie miałam nk i nigdy nie dawałam zdjęć obcym ludziom :) Po co wymyślasz, podnieca cię to czy jak? Gdybyś mnie widział to byś mnie dokładnie opisał (już próbowałeś), a nie udało ci się, więc ups ;) bsa kłamie (znowu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Nie wiem czy masz NK czy też nie. Pisałaś że masz tam fotę w bikini od góry, tak pisałaś na moim topiku, tej foty z bikini nie widziałem a chetnie bym zobaczył, ale jako że jestem BSA, to pewnie nie zobaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn uciekła, chyba mąż wypił piwko i ją dosiadł...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moor już się tak nie oburzaj, BSA szaleje za Toba, nie slyszalas o malignie miłosnej? Argen, to dużo to do mnie? wypraszam sobie:)na zdjęciu z NK miałam 31. BSA ani nikomu z Was linka nie dam, bo przecież tam sa moje dane osobowe, no sorry. Biest, jaka masz opinie, dlaczego BSA jest sam i nie może przelamac się zagadać do jakies spoko dziewuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest piękny przykład tego jak sobie wymyślasz bzdury, a nawet nie zastanowisz się czy one mają sens. Nie napisałam gdzie mam tą fotkę, a ty od razu wyskoczyłeś z nk. Co nie wiesz to zmyślisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz jeszcze piwa nie skonczyl, oglada Indiana Jones. co będzie dalej, nie wiemy, najlepszy jest spontan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelek in orange
"Ogólnie ja każde lubię, tak mam" | jak się nie ma, co się lubi, to się lubi ....yyyy, to, czego się nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njun - to fotka z festiwalu, po prostu ukrop był niemiłosierny więc chodziłam w górze od bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę Ci wyslac BSA, zbierasz?:) ale bez glowy bo się przekonałam ,ze to najlepsze ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland-Zwracam honor, napisałaś że masz na fejsie, nie wiem co mi się ubzdurało z tym NK. A wyślesz mi tą fotę? (odpowiedź moorland) NIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...sam sobie odpowiedziałeś :D Swoją drogą ludzie tacy jak ty są powodem dla którego nie wstawiam zdjęć tam gdzie każdy je może zobaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njunnujn-Może być bez głowy, w końcu głowa u kobiety nie jest naważniejsza..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×