Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vivien1214

Dr Artur Śliwiński opinie

Polecane posty

Gość Ela1968
Do gosc Co bedziesz miala operowane u Dr Sliwinskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piersi-powiekszenie....juz panikuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Do gość , nie bój się będzie dobrze :-) w klinice jest super !!! Trzymam chciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor powiedzial,ze cesarka nie boli,wiec mnie troche nastraszyl,bo pamietam,ze jednak pierwsze dni napierniczalo...Mialam ochote mu powiedziec ,,znawco-pewnie 7mioro dziec**przez cc urodziles":) W kazdym razie myslalam,ze nie bede sie bala ,bo w koncu to moje marzenie,a mam takie mysli,ze hohoho.Powiem szczerze,ze nawet moja wyjsciowka zaczyna mi sie podobac:) Jak czytam na forach laski,ktore mowily,ze sroki przeciwbolowe nie dzialaly i ze wyly z bolu,to powiem szczerze mam ochote odwolac cala zabawe haha:) Zeby doktorek zrobil mi piekny biust,bo szczerze,to nie wiem czemu go wybralam,malo opinii daleko od 3 mista,a cena z dojazdami cale nie wyjdzie taka mala tym bardziej,ze mam miec anatomy rozmiar w granicach 400-500,wiec za anatomy jeszcze wiecej:)Mam nadzieje,ze intuicja mnie nie zawiedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za wsparcie,naprawde potrzebuje,bo w domu musze udawac twardzielke:)W koncu sama sobie wymyslilam ten zabieg,wiec jak bede marudzic to moj maz sie jeszcze wycofa z biznesu hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem zadowolona z pracy dr. Śliwińskiego, miałam zrobioną rekonstrukcje piersi ( na NFZ) po mastektomii i efekt jest genialny! A jutro jestem u doktora w klinice na powiększenie drugiej piersi. Wiem, że i tym razem będzie wszystko dobrze, dr. Śliwiński jest świetnym chirurgiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę c***owodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majla1313
czesc dziewczyny rok temu miałam robiony biust ,dokładnie podnoszenie z wypełnieniem u dr.PASTUCHY poszłam ze zdjeciem i moim marzeniem byly piekne stojace okragle cycuszki ktore nawiasem mowiac zostały mi obiecane zapłaciłam 17tys i efekt mnie nie zadawala wygladaja jak anatomiczne nadal nosze staniki usztywniane i do tego mam brzydkie blizny wokol brodawki i pionowa i dol mysle o poprawce u dr .Sliwinskiego dlatego mam ogromna prosbe do VIVI1240 zeby powiedziala mi cos wiecej gdyz z tego co wyczytałam przeszla dokładnie to samo co ja z gory dziekuje odradzam dr PASTUCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majla1313
zapomniałam dodac ze moje piersi roznia sie od siebie i wysokosc brodawek tez jest rozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
Do majla1313 napisze do ciebie mail jutro, pozdrawiam vivi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc Witam jestes juz po operacji piersi prosze napisz jak wyszlo i czy jestes zadowolona i jak cenowo u doktora pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomorza
do gość.... proszę,odezwij się odnośnie wykonanej mastektomii z jednoczesną rekonstrukcją u dr.Śliwińskiego...też mnie czeka taki zabieg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka50
1.kompetentny 2.konkretny 3.rzetelny 4.miły jestem w trakcie rekonstrukcji piersi po mastektomii , mam wszczepiony i dopełniany ekspander i właśnie wykonaną symetryzacją czyli redukcję z podwieszeniem zdrowej piersi jeśli mogę to jak najbardziej polecam dra Artura Śliwińskiego opieka w jego klinice godna polecenia :))) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mam takie pytanie czy miałaś wypełnianie tłuszczem ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka50
nie miałam wypełnienia tłuszczykiem ponieważ doktor Śliwiński zredukował zdrową pierś z rozmiaru F do mniej więcej D , a ekspander będzie wymieniany na implant więc ... nie pomogę nic w tym temacie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pomorza
do amazonka 50 gdzie miałaś robiony zabieg mastektomii z założeniem ekspandera czy w u dr.w klinice czy na NFZ w szpitalu ....jak długo czekałaś na zabieg i czy to było jednocześnie w trakcie jednej operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazonka50
- mastektomia na NFZ w ZCO / dr Uciński/ zaraz po chemioterapii - po pół roku konsultacja i zabieg wszczepienia ekspandera po dalszych 3 miesiącach /NFZ w ZCO/ , - w trakcie dopełniania ustaliłam termin symetryzacji /priv w klinice u dra Śliwińskiego/ - za miesiąc mam zaplanowaną wymianę na implant i dalej po miesiącu rekonstrukcja brodawki na NFZ w ZCO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 30kwietnia bede miec konsultacje u sliwinskiego czy ktos mial u niego robione podniesienie z wypelnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , czy któraś z was miała robiony lifting twarzy przez dr Sliwinskiego ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, A jakie są terminy operacji u doktora? Ja jeszcze zastanaiwma się czy w ogóle robić operacje. Jak długo trzeba się przygotowywać do operacji. Jest jakiś czas minimum od momentu zdecydowania się na operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaniesz termin szybko , jak jest dobry chirurg to są odległe terminy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naliaa
Ja robiłam u doktora korekcję nosa i wyszła świetnie. A czekać na wizytę nie trzeba bardzo długo, bo myślę, że doktor szanuje swoich pacjentów i poświęca im dużo czasu. Naprawdę, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak poświęca dużo czasu pacjentom ! Ale czy te rozmowy z nim są takie żeczowe? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naliaa
Tak, są bardzo rzeczowe. Doktor dokładnie tłumaczy, rysuje i odpowiada na wszystkie pytania. Każdy może się sam przekonać. Zresztą po zabiegu jest tak samo, opieka w klinice jest super i to nie tylko ze strony doktora ale też pielęgniarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś mógłby napisać więcej o korekcie nosa u Dr Śliwińskiego? Mało opinii na ten temat w internecie. Jakie dr robi nosy? Czy wyszło naturalnie i zgodnie z oczekiwaniami? Czy może komuś się nos zapadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naliaa
Chętnie napiszę jeszcze raz. Robiłam korektę nosa u doktora 7 miesięcy temu. Główny problem był zdrowotny, a nie estetyczny, ponieważ miałam bardzo krzywą przegrodę utrudniającą oddychanie i powodującą niekończące się infekcje i zapalenia zatok. Przy okazji operacji przegrody doktor poprawił mi kształt nosa, który również odbiegał od ideału. Efekt jest bardzo dobry i naturalny, normalnie oddycham, o zapaleniach zatok już zapomniałam i wszyscy mi mówią, że dużo lepiej wyglądam, ale nie wiedzą dlaczego. Ciężko się było zdecydować, ale teraz żałuję tylko, że zrobiłam to tak póżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naliaa, dziękuję Ci uprzejmie za Twoją odpowiedź. Ja będę miała korektę nosa ze względów estetycznych i się boję, że nos może wyglądać sztucznie, za chudo, za spiczasto, czy, że będę miała efekt 'świnki Piggi'. Rozumiem, że u Ciebie nic takiego nie wystąpiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana75
poszukuje kogos kto mial robiona liposukcje z plastyka brzucha o dr. Sliwinskiego. interesuje mnie jak dlugo trwal powrot do normalnych czynnosci i jak bol po zabiegu i cena zabiegu. no i oczywiscie czy sa efekty i zadowolenie z zabiegu :) chetnie zobaczylabym zdjecia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×