Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vivien1214

Dr Artur Śliwiński opinie

Polecane posty

Gość gość
Dzwoniłam do kliniki i terminy są na już :) Trochę sie zdziwiłam, ale ok. Poszukałam dalej na innych forach i co się okazało. Dr śliwiński był asystentem dr Dmtrzaka. Operacji robili razem- jeden cycek śliwiński, drugi Dmytrzak. zgadnijcie po kim jedna pierś była gorsza? :) Opinii takich jest sporo, do tego jeszcze prywatnie na emiale które dostałam od kobiet niezadowolonych od Śliwińskiego. Cóż, szukam kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemożliwe. Dr Artur Śliwiński NIE jest asystentem dr Dmytrzaka. Ma on własną, prywatną klinikę. Kiedyś z nim pracował, ale od 2 lat bodajże działa na "własną" rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest napisane ze był ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naliaa
Ja tez bardzo się obawiałam nienaturalnego, wąskiego, albo zadartego noska. Moje ostatnie słowa przed zabiegiem brzmiały ... żeby tylko nie był zadarty! Doktor obiecywał mi, że taki nie będzie i słowa dotrzymał. Nos jest taki, jaki powinnam mieć od urodzenia - prosty i zgrabny, ale nie za mały. Jeśli się boisz to porozmawiaj jeszcze raz z doktorem, on rozwieje twoje wątpliwości. A co do tego kto był czyim asystentem chyba nie warto się spierać, przecież każdy może na tym forum coś napisać, przedstawiciele konkurencyjnej kliniki też, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana75
hej chcialam dodac ze w koncu umowilam sie na konsultacje co do plastyki brzucha i... po rozmowie z Panem Doktorem jestem naprawde mile zaskoczona. Odbior calej wizyty, pytania i bezposredniosc w odbiorze jest u mnie na plus. teraz czekam co dalej po mam termin na zabieg na koniec sierpnia. Mam nadzieje, ze bede rownie zadowolona, co po konsultacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile cię wyniesie plastyka brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się na konsultacje do doktora. Prosze o opinie na temat efektów pracy pana Śliwińskego, czy moźna mu zaufać? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzają mu się poprawki i to nie rzadko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz. Mam jeszcze dwa pytania: pierwsze czy pan Śliwinski chętnie te poprawki wykonuje i z jakim efektem? drugie czy jest w Szczecinie jakiś dobry chirurg plastyczny czy moźe lepiej szukać takiego w innym mieście? Będe wdzięczna zaodpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się chętnie coś dowiem od doktorku. Niedawno mój znajomy na moją prośbę popytał koleżanki które robiły biusty w Szczecinie jakiego chirurga wybrały. Większość wybrała właśnie Śliwińskiego i są bardzo zadowolone. Nie wiem czy jest sens wybierać lekarza, bo słyszałam również o tych poprawkach. Poza tym robiąc jeszcze z Dmytrzakiem dużo dziewczyn skarżyło się że pierś którą robił Śliwiński jest gorsza od tej Dmytrzaka. Macie jeszcze jakieś opinie? Chodzi mi o lift piersi wraz z implantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naddia85
Ja osobiście polecam Dr Śliwińskiego. Te negatywne opinie to chyba faktycznie z konkurencji :/ Dr jest bardzo znany z tego, że robi fantastyczny biust! Znam koleżankę, która robiła biust w jego klinice (amc) i piersi wyglądają fenomenalnie!!! Sama się nawet zdecydowałam na powiększenie piersi :) A ja miałam rok temu "robiony" nowy nosek. Naturalnie miałam duży, mięsisty, garbaty nochal-- Pan Dr zrobił z niego prześliczne cudeńko- jest idealnie dopasowany do mojej twarzy. Jest prosty (nie chciałam bardzo zadartego nosa) szczuplutki- jak to mówią cud, miód i orzeszki. A personel w klinice i sam pobyt na 5 gwiazdek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos robil u tego Pana SMAS Facelift? Jestem ciekawa opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moja znajoma robiła u dr Śliwińskiego najpierw nici shiluetty ,nic nie dały ! a potem lifting i nie jest zadowolona !nie ma wielkiej poprawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem pod ogromnym wrażeniem - rodzinnej atmosfery, zapewne wrócę na wymianę implantów na większe - całuje wszystkie panie pielegniarki za dbałość i troske w łagodzeniu bólu, przemiły anestezjolog - no i dr Sliwiński polecam goraco - a negatywne wpisy - zapewne ktoś ogólnie jest niezadowolony z życia i sam nie wie czego chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gość - tylko nie wiem który - też mam takie obawy jak Naddia85 - że te wpisy to konkurencja wstawia :/- bo wszystkie są podobne a na forum już były takie na opiniach u innych lekarzy - dla mnie to jest chore a przede wszystkim ktoś jak ma coś do ukrycia to sie nie podpisze..... ale do rzeczy ja byłam na konsultacji u dr Śliwińskiego wszystko rzeczowo mi wytłumaczył miałam pełną operacje twarzy i powiek - jestem bardzo zadowolona - naprawde warto poleciła mi go pani dr Szwarc powiedziała że nikt tego lepiej nie zrobi i to prawda, opieka rewelacja twarz super, lekkie siniaki i obrzek -póżniej masaże też cudowne - polecam warto - strach był - ale jest cudownie, rzeczywiście rodzinna atmosfera. Dr Śliwiński wszystkiego dopilnował. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Ja zaczęłam ten temat , i czytam co piszą dziewczyny ! Już minęło kilka miesięcy od mojej op i muszę napisać ze sytuacja się zmieniła , po zejściu opuchlizna to miejsce puste pod jedną piersią jest nadal mimo ze dr Sliwinski zapewniał mnie że po ponownym podniesieniu piersi będzie dobrze ! Ja mu proponowałem opcje wymiany implantow na mniejsze i zrobienie pożądnej plastyki ale on zapewnił mnie ze będzie ok ! Miesiąc temu wypełnił mi to miejsce tłuszczem , po którym nie ma już śladu , rozmawiałam ze znajomym lekarzem i on mi powiedział ze tam gdzie tłuszczu nie ma to się przeszczepiono tłuszcz nie przyjmie , każdy zabieg kosztuje ! Mam trochę już doświadczenia z kliniką dr Śliwińskiego i rozmawiałam z pacjentami , i muszę przyznać ze ja już tam niezagoszcze :-( napewno nie jestem konkurencją piszącą bzdury . Gratuluje dziewczynom zadowolonym ale jest sporo ludzi po drugiej stronie , ja myślałam ze na tej jednej op się to zakończy a teraz jestem załamana i nie wiem co dalej :-( nie mam zamiaru tylko pracować na chirurgów plastycznych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Niedlugo mam poddac sie zabiegowi podniesienia piersi( bez implantow)u dr. Sliwinskiego.Dr. Rzetelny..myslalam ,ze to dobry wybor, skoro wykonuje rekonstrukcje piersi...Bylam zdecydowana... Teraz po przeczytaniu waszych opinii sama nie wiem co mam robic...Boje sie, nie chce miec brzydsze piersi niz teraz..((( Teraz sa przynajmniej naturalnie wiszace.....Jest jakas kobieta, ktora miala lifting piersi u dr. Sliwinskiego i jest zadowolona??Prosze o rade i wsparcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę też na lift ale z implantem. najpierw chciałam właśnie do Śliwińskiego bo właśnie on robi rekonstrukcje po raku, ale im więcej o nim czytam tym jestem pewna że do doktorka nie zawitam. Ja zdecydowałam się Clark. Mam kontakt z kobietą która jest świeżo po operacji, jest bardzo zadowolona. Nie mniej jednak, moja ex szefowa i jej koleżanki u Śliwińskiego biusty robiły i są zadowolone. Życzę powodzenia w operacji. Daj znać jak poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz. Mysle, ze bardzo trudno jest podjac taka decyzje.. gdybym znala kobiete, ktora miala wlasnie Lifting u niego i na wlasne oczy moglabym zobaczyc jak wygladaja piersi, to bylabym spokojniesza i pewniejsza , ze wszystko bedzie ok....z kazdym dniem dochodze do wniosku, ze kazdy moze zrobic cudownie a czasem tez i spieprzyc... boje sie... Slyszalam tez, ze ponoc Krajewski z Gryfic dobrze robi piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest ten Clark?? Nigdy o nim nie slyszalam...Napewno dam znac, za pare tygodni ( jak dojde do siebie..))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Pani dr Clark jest w Szczecinie słyszałam ze robi ładnie piersi ale ona jest chirurgiem ogólnym , może jako kobieta ma większy talent , o dr Krajewskim również słyszałam ze robi fajnie ale przed moją 1 op słyszałam też o dr Pastucha ze dobry jest a mi zmarnował piersi , dr Śliwiński robi rekonstrukcje a poprawka u niego nic mi niepomogła , to chyba zależy od szczęścia , jak chcesz to mogę przesłać zdjęcia po 1 i po 2 op pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jest Pani Clark ;) Ja koresponduje z jedną dziewczyną, bardzo zadowoloną z operacji u tej lekarki. Dodatkowo jej koleżanka miała lift z implantem i wyszły pięknie. Wiem, że jest tylko chirurgiem ogólnym, ale jakoś tyle lat pracowała w klinikach i nie było problemu. Ostateczną decyzje podejmę po konsultacji, na razie robie reserch ale bardziej mi wychodzi do kogo nie pójdę niż do kogo iść ;) Tylu plastyków w Szczecinie ale jak przychodzi co do czego ciężko się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Bylabym wdzieczna jakbys mogla mi wyslac swoje zdjecia przed i po. Mam pietra. Sama juz nie wiem czy tego chce.. Moje piersi podobaja mi sie coraz bardziej...szkoda,ze wczesniej nie znalazlam tego Forum... Jak mam podac Ci moj adres mailowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Jeśli chodzi to o mnie to podaj mi twój mail .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi1214
wczoraj widzialam tu twoj adres na mail i cos sie z nim stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Vivien, Czesc. Nie wiem co sie stalo...(( ja nic nie kasowalam...podaje jeszcze raz: boguiaa21@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Wyslalam , napisz prosze czy doszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Mail wrucil sprawdz czy to prawidlowy adrers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Ja ci podaje moj, jomavi@gmx.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Nic nie dostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×