Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vivien1214

Dr Artur Śliwiński opinie

Polecane posty

Gość Vivi1214
Przyznaje ci calkowita racje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivien - nie obrażaj nikogo - nie pisz bzdur o podsłuchiwaniu itp. nie obrażaj pielęgniarek - dajesz się wyprowadzić z równowagi - i obwiniasz wszystkich i za wszystko. Jeżeli piszesz na forum nie spodziewaj się że wszyscy będą Ci współczuć zawsze znajdzie się ktoś kto chce dolać oliwy do ognia, rób to co uważasz za słuszne a nie zaczynasz pisać językiem ludzi którzy Cię obrażają. Nie wiem czy wiecie ale aby atrakcyjność portalu była większa zawsze ktoś podsyca ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
weronika2420@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka27
Kostka cukru - a co jeszcze wiesz na temat Piotrowiaka? To dobry chirurg? Ja się zastanawiam nad zabiegiem i jeszcze nie wiem kogo wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miły jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
W sumie za dużo nie wiem, ale dziewczyna o nicku Gocha ma dzisiaj operacje. Na wątku o dr Szczycie piszemy sobie o nim. Na pewno jak będzie po operacji to da znać. Tak zresztą kilka dziewczyn wypowiadało się na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka27
Dzięki Kostka cukru :-) dzisiaj zadzwoniłam i umówiłam się na konsultacje na styczeń już się nie mogę doczekać :-) napiszę jakie wrażenia jak będę już po konsultacji no i napewno będę śledzić co Gocha powie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka27
Weszłam na stronę Medikliniki i zobaczyłam że organizują tam spotkanie z doktorem Piotrowiakiem 10 stycznia dotyczące "Poznaj chirurgię plastyczną z Medikliniką" - (W intymnej atmosferze przy kawie i ciasteczkach, będzie można zadawać pytania dotyczące chirurgii piersi specjaliście chirurgii plastycznej doktorowi Michałowi Piotrowiakowi. Rodzaje implantów, możliwości ich wszczepienia, jak przygotować się do zabiegu, jak wygląda rekonwalescencja, jakie są przeciwwskazania) to jeszcze będzie przed moją konsultacją chyba się zgłoszę i zobaczę co tam będzie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka27
Dziewczyny jak jesteście przed zabiegiem to wydaje mi się że warto pójść i zobaczyć ;-D tym bardziej że to spotkanie jest niezobowiązujące i za darmo ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia741
Czy robił ktoś może u dr Śliwińskiego otoplasykę (korekcję odstających uszu) ?? Jakieś doświadczenia może od iinego lekarza. Proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosisz się chyba czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka27
Ja się właśnie dzisiaj zgłosiłam na to spotkanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia741 Ja robilam korekte odstających uszu ale u Doktora Jacha, w 2009 roku, czyli 6 lat temu, i do tej pory wszystko jest w porządku, efekt super, ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, w pazdzierniku przeszlam peracje powiekszenia piersi u dr Sliwinskiego. Opieka i sam pobyt w kilnice super! Pan doktor rowniez bardzo mily, troskliwy etc. Wszystko przebieglo bez komplikacji i piersi wygladaly oblednie, do czasu… Kiedy po 3 miesiacach obrzek calkowicie ustapil to jedna piers mam wieksza a druga mniejsza (znacznie!) pod piersia zostalo takie jakby ,,wolne miejsce, falda'' i bardzo brzydko to wyglada. bylam zalamana i poszlam do Dr ktory zaproponowal mi to o czym wczesniej jedna z Was dziewczyny pisala; chyba Viwien (przepraszam jesli pomylilam nick ) zaproponowal mi wstrzykniecie wlasnego tluszczu a o tym ze piersi sie roznia stiwerdzil wraz z pielegniarka ze przeciez naturalnE PIERSI TAKZE SA INNE JEDNA OD DRUGIEJ. :( Jestem rozczarowana i naprawde z ciezkim sercem pisze ta chyba niezbyt pochlebna opoinie ale to tylko dlatego,ze sama zanim zdecydowalam sie na chirurga, rowniesz szukalam PRAWDZIWYCH informacji na forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje ci bardzo , tłuszcz zanika i trzeba go powtarzać , a czy twoje piersi były przed op symetryczne ? Jakiej wielkości masz implanty i którędy były wkladane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara "dobra szkoła " Dmytrzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do wszystkich Pytanie,czy ktos robil sobie operacje u Doktora Sliwinskiego w Szczecinie,bardzo prosze o odpowiedz na moj e-mail kucia94@hotmail.de Pozdrawiam Stefania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och zapomnialam,chodzi mi o Plastyke powlok brzusznych Stefania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuss
Witajcie, planuje operację powiększania piersi u dr Śliwińskiego. Na jego stronie nie ma niestety zdjęć z operacji przed i po dlatego ciężko jest sobie wyobrazić jak wyglądają "prace" pana doktora. Czy są tu jakieś dziewczyny które robiły sobie u tego doktora operację i mogłyby mi wysłać zdjęcia na maila? Bardzo by mi to pomogło w decyzji... yusti7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Na konsultacji Pan doktor, pokazuje wiele zdjęć jego pacjentek przed i po operacji. Także w gabinecie mozna zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×