Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vivien1214

Dr Artur Śliwiński opinie

Polecane posty

Gość Vivien1214
Wyslij do mnie mail to będę miała twój prawidłowy adres bo na ten co mi odałas się nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wita... wybieram sie do doktora Sliwinskiego na konsultacje w sprawie powiekszenia i podniesienia piersi...dziewczyny napiszcie cos na temat doktora ktora z was robiła piersi i czy jest zadowolona......prosze o wasze opinie... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz co będziesz uważała na słuszne, ja tylko napiszę: - pracował u D. i robili razem biusty. 1 cycek D, drugi cycek Ś. Zgadnij który cycek był gorszy - wykupiona reklama w znanym lekarzu (profil lekarza wyskakuje w prawym dolnym rogu świadczy o reklamie użytkownika) - spotkałam się z wieloma opiniami (u osób które się nie znają, więc nie jest to zmowa ani antyreklama) że Ś. z plastyką sobie nie radzi - sporo opinii że lekarz ma poprawki Ja wiem że on wzbudza zaufanie, wszakże robi rekonstrukcje piersi po mastektomii. Nie mniej jednak radziłabym się zastanowić dobrze. Na konsultacje zawsze można iść, nie jest to przecież wiążące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Jestem świeżo po powiększaniu piersi u dr Sliwinskiego. I zle opinie to chyba konkurencja, zwłaszcza wszędzie te same wpisy jak powyżej. Dr Śliwiński jest cudownym lekarzem, który zna sie na rzeczy. Wyczerpująca konsultacja która trwała godzinę. Wszystko szczegółowo omówione. Pobyt w klinice bardzo miły. Wszystkie pielęgniarki na prawdę sie starają aby czas tam spędzony był spokojnie i miło. Sam lekarz przychodził i pytał czy wszystko jest ok. Jestem po pierwszej konsultacji po zabiegu i moje pozytywne wrażenie tylko sie podtrzymuje. Pan doktor i klinika na najwyższym poziomie. Piersi pięknie zrobione. Jestem 4 dni po zabiegu a one wyglądają pięknie, wszystko ładnie sie goi. Mogę powiedzieć tylko same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek_Gorzów
Moja dziewczyna miała operowane piersi pod koniec września. Jesteśmy mega zadowoleni, nie tylko z samego zabiegu ale z całego pobytu w AMC, z opieki pooperacyjnej, wizyt kontrolnych. Lekarz poświęca dużo czasu na rozmowę nie tylko przed zabiegiem ale również po. Pozdrawiam serdecznie, DZIĘKUJEMY DOKTORZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz to podaj mail a ja wyślę ci fotki , jestem po podwieszanie na implantach już prawie rok po , nierozumię dlaczego mam tak rozległe ciecia na kotwice bo skory mi dr sliwinski dużo nie wycinał , moje piersi są dalej wiszące , ta osoba która pisze ze dr sobie z plastyką nieradzi ma moim zdaniem racje , ja już sama niewiem kto dorze mi to poprawi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja idę na plastykę z implantem do Clark. Może idź do niej na konsultacje. To do niczego nie zobowiązuje, najwyżej Cię do siebie nie przekona. Drugi co ładnie robi biusty do Dmytrzak, ale wiem że ma różne opinie. Mojej koleżanki przyjaciółki robiły i każda zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysli mi zdjecia moj meil....... callzedonia@poczta.pl ...z tego co tu czytam to nie ma lekarzy idealnych....a jak ogolnie sie czulas po zabiegu da sie to wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam juz u Dr Dmytrzaka na komsultacji i zaproponowal mi ze jesli chce efekt na dlugo to trzeba zrobic wszystko jeszcze raz i wymienic implanty na mniejsze :-( ale to nie jest takie proste jak sie nie ma takich wielkich finansow. Ile bedzie cie wynosila op u Dr Clark? Dlaczego twoj wybor padl na Dr Clark a nie na Dr Dmytrzaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór padł na Clark bo widziałam jej "prace" i bardzo mi się podobały. Poza tym na innym forum poznałam dziewczynę która niedawno miała operacje. Widziałam zdjęcia. Pisała mi wszystko co i jak, szczególnie jeżeli chodzi o opiekę po zabiegu. Dodatkowo jej koleżanka miała plastykę z implantem i też jest bardzo zadowolona. Jednak po operacji szarpnęła coś (nie pamiętam co) za mocno i poszedł jej szew i zrobił się brzydki stan zapalny. Wróciła do kliniki i dr wszytsko naprawiła do stanu przed zerwaniem. Co do kosztów to 15 tys. za same implanty (anatomy) plus lifting. Dokładny koszt poznam niedługo to wtedy napiszę, ale raczej ok. 18-19 tys. Śliwiński chyba też ma coś koło tego z tego co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emis81
czy ktoras dziewczyna jeszcze robila piersi z liftem u dr.Śliwinskiego...i jest zadowolona prosze o odpowiedz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie obecnie operuje dr Clark, w tym gabinecie na osiedlu Magnolia jest blok operacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się na wizytę do Dr Clark- na 18 go grudnia (powiększenie piersi).... Co do Śliwińskiego, nie mam do końca wyrobionego zdania na razie. W styczniu, mój narzeczony, ma drugie podejście u dr-a Śliwińskiego w tej samej sprawie, jednak dr uprzedzał, że może tak być. Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli można zapytać to co miał twój narzeczony operowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
Ja też idę na konsultacje za ok. 2 tygodnie do Clark. Dzisiaj widziałam na stronie cennik (wcześniej nie było). Przyznam że jestem w szoku. dziewczyna (znajoma z netu) niedawno miała operacje powiększenia biustu implanty anatomiczne 15 tys. teraz na stronie widzę że są od 17 tys. A mnie czeka lifting z implantem :( Teraz tak myślę nad okrągłymi, zobaczę co mi lekarz doradzi. martwolk - daj znać jak będziesz po konsultacji, ok? Tak, Clark pracuje tam na osiedlu Magnolia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że dam znać, jak będę po konsultacji. Kostka cukru- Ty też daj znać, jak będziesz po. Również ciekawi mnie cena... Ja to nawet nie wiem jakie te implanty bym chciała... jestem płaska jak deska, to wiem na pewno. Co do narzeczonego-dam znać, jak będzie po wszystkim i opiszę wam co i jak. Po prostu chodzi mi o to, że on mi zabronił wypowiadać się na internecie w jego sprawie, a poza tym, pewnie Panie pracujące na recepcji czytają fora internetowe. Później od słowa do słowa i bym nieprzyjemności miała ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostka cukru
Jasne ze dam :). Tylko nie za 2 tyg. a 3, poprzedni post źle napisałam. Teraz tak patrzalam stronę pani dr i widzę ze ma nowe implanty. Ta moja znajoma z netu miała innej firmy. Jest to prawdopodobnie powód innych cen za silikony. Szkoda ze sporo wyższych :(. Powoli te koszta mnie przerażają ale ostatecznie zobaczę co pani dr powie na konsultacji. Martwolk a to jest Twój ostateczny wybór jeśli chodzi o lekarza? Ja nie mam alternatywy i teraz tak sie zastanawiam kto jeśli nie Clark? A jak u Ciebie to wyglada? Pozdrawian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Ja rownież nie wiem do kogo teraz iść , dr Pastucha mnie tak załatwił a dr Sliwinski sobie nie dał rady z poprawką:-( oglądałam zdjęcia po operacjach u dr Clark i muszę przyznać ze mi osobiście niewszystkie wyniki jej pracy sie podobają , wiadomo ze powiększenia piersi nie są takie skomplikowane jak lifting piersi z implantami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...Vivien1214- bardzo Ci współczuję. 25 października minął rok jak zakładałaś ten wątek... Jeżeli męczyłaś się tyle czasu, to może do Szczyta???Tam też pracuje Krzysztof Potocki, do którego szybciej się można dostać niż do Szczyta. Mi zależy na czasie, bo jeżeli teraz odpuszczę, to już nigdy nie zrobię.U mnie to liftu na pewno nie będzie, bo mam tylko 2 sutki sterczące, chyba o anatomach mogę zapomnieć. Poza tym, to nie wiem, bo nie byłam na żadnej konsultacji. Kostka cukru- koniecznie daj znać. Co do dr Clark- nie zapisałam się nigdzie indziej na konsultacje. Na internecie jednak znalazłam wiele pochlebnych informacji na jej temat, no i widziałam zdjęcia jej prac- które nie podobają się do końca Vivien, ale jak dla mnie jest ok. Postanowiłam więc, że zaryzykuję. Cały czas mam wątpliwości, czy aby dobrze robię wybierając właśnie dr Clark, no i w ogóle strasznie się boję bólu itd. W każdym bądź razie, nikomu nikogo nie polecam, piszę tylko i wyłącznie o swoich przeżyciach i przekonaniach. No i nie wiem ile by mnie to kosztowało... przekonam się 18go grudnia. Kostka cukru-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostka cukru
Ja się przekonam 12 grudnia, mam nadzieje że cena mnie nie zabije :D Ja jestem do niej dość mocno przekonana, znam relacja z pierwszej ręki od dziewczyny co miała powiększanie oraz jej koleżanki, która miała lifting. Poza tym dużo pozytywnych opinii na beuaty. Ale ostateczną decyzję podejmę po konsultacji. Właśnie zaczynam myśleć nad drugim lekarzem, tak żeby w razie czego nie zostać z ręką w nocniku. Niby Szczecin takie zagłębie chirurgi plastycznej a jak przychodzi co do czego to nie wiem do kogo iść :/ Jakbym mieszkała gdzieś na dole Polski, wtedy bym brała Furmanka. Mi z powodów logistycznych i losowych, zostaje tylko Szczecin. Vivien - daj znać jak się na kogoś zdecydujesz tutaj w Szczecinie. Tak naprawdę nie mamy dużych wyborów :/ Większość nazwisk tutaj już padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVivien1214
Ja wysłałam zdjęcia do prof Kobusa a potem z nim rozmawiałam tel i jego zdaniem trzeba wymienić implanty na mniejsze ale żeby dokładnie coś powiedzieć muszę pojechać do Polanicy , co mnie zaskoczyło ze z prof można rozmawiać przez tel przed konsultacją i udziela już taka małą konsultacje ☺️no i zanosi sie na ponowną op ale jeszcze nie wiem kiedy i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, dwa miesiace temu mialam zabieg podnosienia piersi ( bez implantow) u dr. Sliwinskiego. Nie pisalam nic wczesniej, bo chcialam odczekac na jakies pierwsze efekty. Musze powiedziec, ze ogolnie jestem zadowolona z podniesienia jak i opieki w klinice ( panie sa naprawde bardzo mile i dbaja o pacjentki). Bardzo balam sie bolu po operacji, nie bylo tak zle, kroplowki przeciwbolowe czynia cuda, naprawde nie cierpialam. Forma piersi jest ok, sa usytuowane wyzej, ( jakby byly troche mlodsze...) Czucie w sutkach mialam od poczatku. Opuchlizna troche dlugo schodzila i jeszcze zupelnie nie zeszla, ale piersi sa juz miekkie i przybraly ladny ksztalt. Teraz z perspektywy czasu mysle sobie, ze to jest jednak ryzyko..... nikt nie da nam gwarancji jaki bedzie efekt, ew. powilkania....Dlatego ciesze sie z tego jak mi wyszlo... Jedno tylko mi nie daje troche spokoju, a mianowicie blizny, zrobil mi takie duze kotwice ( nie chcialam takich i nie spodziewalam sie,ze u mnie beda takie wlasnie ogromne...) mam tylko nadzieje, ze z czasem faktycznie zmiekna i zbledna bym w stroju kapielowym mogla sie spokojnie opalac, by nie byly widoczne z boku. NIe chce nic nikomu narzucac, pisze tylko jak bylo u mnie. Trudno jest mi powiedziec czy inny lekarz w moim przypadku zrobilby to lepiej...Tego sie juz nie dowiem. Na razie jest ok ( oprocz duzej kotwicy), czekam by wszystko dobrze sie do konca zagoilo i nie pogorszylo..i bym byla zdrowa. Najwazniejszy jest spokoj wewnetrzny. Jestem ciekawa czy ktos ma podobne doswiadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Vivien Wysłałaś mi zdjęcia - mój znajomy Cię rozpoznał - z Berlina jakieś masaże....podobno masz sprawne ręce i nie tylko Może za szybko wróciłaś do pracy - w Twoim zawodzie to ryzykowne :;). Po Twoim wyrazie twarzy da się dostrzec że nie będziesz nigdy z niczego zadowolona nawet z zakupów - może "praca" jaką wykonujesz Cię dołuje. Tylko nie opowiadaj rodzinie że sprzedajesz w butiku itp. przyznaj się co robisz będzie ci lżej w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćVivien1214
Do gosc przegladam to Forum dlugo ale takich bzdur to nigdy nie czytalam ! Nie rozumiem dlaczego mnie obrazasz , myslalam ze chodzi tu o opinnie na temat operacji plastycznych a nie o wyraz mojej twarzy .Twoj znajomy poznal mnie po moich piersiach tak ? Widzial moje piesi w firmie w ktorej pracuje ? No bo tam paraduje z golymi ;-) Nie musze sie przed nikim tlumaczyc...ja pisze to co mnie spotkalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivien tez wyslala mi zdjecia i nie pokazywalam je moim znajomym. Wyslala mi swoje prywatne zdjecia, nie po to bym je wszystkim pokazywala. Nie chodzi tu o to by kogos oceniac! Nawet gdyby twoje insynuacje byly prawda , to nie o to tutaj chodzi!! Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chamówa. Gość z 11:44 to pewnie jakiś gimbus, nie martw się Vivien. Komuś się nudzi więc wypisuje jakieś bzdury. Zgłaszam do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Dziekuje wam dziewczyny za wsparcie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivien - jak paradujesz z gołymi to co się dziwisz - i co się unosisz jak paradujesz z cyckami to i z twarzą przecież nie zakładasz czapki :) - możesz być rozpoznawalna. Tylko faktycznie mogłaś popsuć coś wracając za szybko do owej pracy z gołymi he he. może wymiętolone za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien1214
Twój znajomy poznał mnie po piersiach tak? Bo zdjęcie z twarzą wysłałam tylko jednej dziewczynie i ona ma klasę i napewno niezaczynala by dyskusji na takim niskim poziomie .A może pracujesz jako pielęgniarka u dr Sliwinskiego i podsluchujesz pod drzwiami albo są założone tam podsłuchy ? No to uważajcie dziewczyny o czym rozmawiacie w pokojach kliniki ;-) A ty tym co piszesz pokazujesz swoją prostotę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kur.. co tu się dzieje? na temat rozmawiajmy. ktoś zmierza do tego, byśmy się bały pisać na forum. zlewać to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×