Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Vivien1214

Dr Artur Śliwiński opinie

Polecane posty

czesc wam... jestem tu swieza na forum.. szukam dziewczyn ktore w tym roku beda miec operacje piersi aby podzielic sie wrazeniami przed i po. Jam mam zabieg w pazdzierniku i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tahiti
Witam, Czy miał ktoś robioną pełna korekcję nosa u Dr. Artura Śliwińskiego? I czy miał ktoś plastykę ust (wywinięcie czerwieni wargowej? Planuję zrobić jeszcze Matrix pod oczami. Czy efekty są naturalne i jak długo się utrzymuję, podobno to nowość. Byłam na konsultacji w Wrześniu i jestem umówiona na pełną korekcje nosa. Jest to moja druga pełna korekcja nosa stąd taka ciekawość i jednocześnie wątpliwość. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się szykuję na podniesienie czyli lifting + implanty. Bardzo się onwaiem że blizny będą rozległe :( Ale wolę ładny biust z blizną niż opadnięte piersi bez jędrności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja jestem umówiona w tym miesiącu na powiększenie piersi. Podobno jest bardzo dobry w tym. Ale słyszałam że nosy robi takie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90MM
Witam , jestem juz po 2 operacjach piersi, implanty a 2ga lifting. Niestety mialam dosc spore komplikacje I po operacjach zostala mi spora blizna. Planuje wymiane implantow na mniejsze I usuniecie blizny. Zatstanawiam Sie nad doktorem Sliwinskim, ale po przeczytaniu opiniI zaczynam Sie zastanawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90MM
Bardzo prosze dajcie znac jak wasze rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Szym
Wstawianie implantów u dr. Śliwińskiego Zalety: - długa opieka pooperacyjna i wizyty do 3go m-ca wliczone w cenę. - profesjonalne podejście do doboru wkładek; - piersi do roku czasu wyglądały różnie, teraz jest super. Wady: - jak już zapłacisz i stawisz się na zabieg to czujesz się jak "niewolnica" jesteś "naga", "bezbronna" i tak naprawdę nie wiesz co z Tobą robią na tej sali operacyjnej; - zanim tam jednak trafisz to podpisujesz kilka "cyrografów" że tak naprawdę to ucięli by Tobie rękę przez przypadek - to przecież wiedziałaś o ryzyku. Boi się jakiejkolwiek odpowiedzialności. - szycie niezbyt estetyczne; - ból piersi i okolic - nieunikniony. - przy obowiązkowych wizytach pooperacyjnych (ściąganie chłonki) pomimo, że może dać zastrzyk przeciwbólowy, to wbija ci wielką igłę na chama i masz się cieszyć że tylko "sikasz z bólu". - sugerują USG u "złodziei", którzy kasują po 200zł a można to zrobić u innego na kasę chorych lub za 100zł prywatnie (byleby tylko znał się na rzeczy); - kolejna wizyta ustalona po 4-tym m-cu (tak żebyś nie załapała się na bezpłatną wizytę); Podsumowanie: Kobieta to bardzo wytrzymała istota i zniesie wiele żeby osiągnąć jakiś cel. Ale gdyby wyeliminować te wady to byłoby całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety... Witam, Po dość długim czasie od operacji u doktora postanowiłam się wypowiedzieć, bo sama wiem jak wiele znaczyły dla mnie rzeczowe opinie gdy poszukiwałam lekarza na operację. Niestety, muszę przyznać , że doktor robi naprawdę dobre wrażenie - od razu mu zaufałam i nie miałam nawet najmniejszych wątpliwości, że dobrze trafiłam. Minęły 3 lata...i żałuję, że nie poszłam do kogoś innego. Nie każdego stać na regularne operacje i poprawianie niezbyt udanych a mnie niestety czeka długie oszczędzanie. Ale do rzeczy : przyszłam do doktora z małymi piersiami- jedną nieco mniejszą plus nierówne sutki. Doktor od razu poinformował mnie , że tej nierówności w sutkach nie da się zmienić ( czemu w to uwierzyłam sama nie wiem ;/). Jeśli chodzi o asymetrię piersi polecił założenie dwóch różnych wymiarów implantów by potem piersi były równe i zajmowały tyle samo miejsca w staniku ;). Tak też się stało....Szkoda, że zapomniał poinformować o tym, iż równe to one będą ale tylko jeśli chodzi o ich "długość". Wystają dokładnie tyle samo ALE pierś w której pojawił się większy implant zaczyna się nieco niżej plus ma nieco bardziej okrągły kształ na samej górze, co nieznacznie ale jednak wpływa na wygląd dekoltu. Zmiany te nie są widoczne przy pierwszym rzucie, więc oszołomiona i szczęśliwa po operacji nie złożyłam reklamacji. Do wszystkiego doszłam po czasie i teraz ciężko mi wpatrywać się w nie w lustrze. Jeden z sutków jest dużo wyżej i nie dość, że widać asymetrię- żegnajcie zalotne sutki przebijające przez koszulkę nocną ;( - to jeszcze wystaje mi on często ze staników, co jest wręcz dobijające, bo nie mam ochoty świecić golizną na plaży np. Dodam jeszcze , że robiłam również nos- z którego też nie jestem do końca zadowolona ( a nie jestem z natury osobą oczekującą cudów)...Gdyby nie to, że minął już spory czas poszłabym na reklamację a tak to niestety.... czeka mnie odkładanie niesamowicie dużej kwoty i ból, który będę musiała jeszcze raz "przerabiać". Niestety- nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkropnyChirurg
Robiłam u niego nos - TRAGEDIA!!!! Po pierwszej operacji koszmar - nią wykrzywiony nierówny! Nie mogłam na siebie patrzeć :( miałam wielka depresje z tego powodu. Zmiana była na duża niekorzyść. Wszyscy zauważyli i pytali się co mi się stało ze taki powykrzywianych, czy miałam jakiś wypadek. Ponieważ byłam bardzo niezadowolona to poszłam do niego i mu to powiedziałam. Oczywiście wymigiwał się i nie chciał się przyznać ze przez jego spartaczona robotę wykrzywił mu się nos. Dał mi gowno ’znizke’ na druga operacje. Musiałam zapłacić drugi raz kilka tysięcy. Ale ja głupia myślałam ze jak już on mi otwierał ten nos i operował to on będzie wiedział jak naprawić. Efekt? Nos nadal jest okropny nawet gorszy. Końcówka mojego nosa jest wykrzywiona. Mam ubytki z jednej strony czubka. MASAKRA!!! Wyglądam okropnie :( mam depresje już od paru lat. Żałuje ze się u niego operowalam. Dziewczyny nie dajcie się nabrać na tego miłego doktorka i jego ładna klinikę!! Poznałam tez inna kobietę co się u niego operowała i tak samo jest niezadowolona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amc kasuje negatywne opinie ze znanego portalu lekarskiego ;) Tez miałam operacje u Sliwinskiego i tez jestem załamana. Robiłam nos już 4 lata temu - moja operacja tez była nieudana. Po zabiegu mój nos jest nierówny i opada. Z jednej strony mam niewyciętą chrząstkę i wyglada to kretynsko!! Szkoda ze jak się decydowałam u niego na zabieg to nie było żadnych informacji o nim w internecie :( ehhh szkoda gadać. Uciekajcie od niego!! Jest duuuuzo niezadowolonych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna dziewczynagość
Jejku szkoda ze wcześniej nie widziałam tych złych opini :( Może wtedy nie zdecydowałabym się na operacje u niego :/ stracone pieniądze i nerwy. Mam straszna deprechę po operacji nosa - jest gorzej niż przed. Nosek całkowicie zapadnięty po jednej stronie po 3 miesiącach od operacji. Nozdrza asymetryczne. Masakra Nie ma dobrych chirurgów od nosków w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie dobrym chirurgiem jest Maciej Pastuszko i chyba jest to jedyny dobry chirurg w tym mieście, a jeśli byś decydowała się na poprawkę to najlepszy jest Łątkowski i Kobus z Polanicy a z Warszawy Lubomir Lembas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Matt
Dzięki dziewczyny za opinie! Zastanawiałam się czy pójść do dr Słowińskiego na operacja piersi i korektę nosa ale jednak wybieram klinikę dr Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturka09
kurcze, wiele kobiet boi sie operacji biustu, ale ja to bym nosa chyba sobie nie zoperowała... piersi powiekszylam, implantami mentor, w klinice w krakowie i jestem zadowolona z efektu, biust jest wiekszy o dwie miseczki, ksztaltny, juz zagojony, zero kompplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczkaaaaaa
Czy ktoś wie kto się zajmuje poprawkami nosa? Robiłam u Śliwinskiego i wyszedł bardzo brzydki. Czy jest ktoś dobrym chirurgiem w PL od wtórnych operacji noska? Bo chyba potrzebuje mieć przeszczep z ucha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego rozeznania poprawki wykonuje Kazimierz Kobus i Łątkowski oboje są z Polanicy również Lubomir Lembas z Warszawy specjalizuje się w operacjach nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandzia
Moja koleżanka co robiła u Sliwinskiego pojechała do Polanicy i robiła u Wysockiego. On się specjalizuje chyba jako jedyny w poprawkach po innych lekarzach. Śliczny nosek jej zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandziaa
Zreszta napisz do Wysockiego mejla ze zdjęciami to ci powie czy może pomoc. Wejdź sobie na jego insta i popatrz na noski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka12345
Witam. Teraz jestem przerażona. W czerwcu miałam konsultacje i jestem już zapisana na zabieg - powiększenie + lifting piersi . Zaliczka wpłacona. Konsultacja przebiegła naprawde fajnie i doktor był bardzo konkretny i profesjonalny. Ale czy to oznacza, ze dobrze tylko mówi ? A pracuje niekoniecznie ??? Bylam wczesniej na jednej konsultacji u innego doktora- w Art Plastika Szczecin - dr Piotr Drozdowski - zaproponował mi implanty okrągle i ciecia pod piersią. Dr Sliwinski anatomiczne - cięcie wokoł brodawki+ lifting. Ale jak czytam komentarze to nie wiem czy dobrze wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam doktora Śliwińskiego. Najlepszy chirurg to słynny doktor Andrzej Sankowski, ma długie doświadczenie i jest świetnym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxxxx
Dlaczego nie polecasz ? Coś więcej napisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jago006
Ja jestem po pomniejszeniu i podniesieniu piersi w czerwcu 2018 r. Byłam właśnie na wizycie kontrolnej i wszystko jest ok. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Szczególnie jak zobaczyłam swoje zdjęcie w komputerze przed operacją i teraz. Mogę ocenić wszystko bardzo pozytywnie. Na pewno drugi raz też bym tam poszła. Koszt duży, ale jak dla mnie to warto było. Ja polecam, i opieka i pobyt i operacja i po niej wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkalina
Moja koleżanka pracuje w jego klinice AMC i sama odradzała mi tego „fachowca” bo chciałam nosek zrobić. Czasem jej samej jest przykro jak widzi jakie - przepraszam za wyrażenie - potworki robi. Nosy robi najgorsze. Kaleczy kobiety. Ehh..Zreszta poczytajcie sobie na opiniach Google xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

Hej dziewczyny możecie podesłać na maila zdjatka po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelda

Siostra mieszkająca we Frankfurcie robiła piersi u Dominika Boligłowy i pamiętam jaka była zadowolona. Potem dowiedziałam się że ten chirurg przyjmuje w Polsce więc zapisałam się na wizytę do kliniki w Krakowie gdzie przyjmuje. Zdecydowałam się na implanty, bo myślałam o przeszczepie tłuszczu ale Boligłowa stwierdził że mam go za mało. Teraz jestem po drugiej wizycie kontrolnej i już widzę że taki rezultat to u niego nie przypadek, bo babki w poczekalni w klinice bardzo go sobie chwaliły. Także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena

Na operację nosa polecam dr Pabiańczyka, ja byłam u niego w SCM Clinic. Jestem po totalnej korekcie, część kostna i chrzęstna, co prawda dalej mam siniaki ale pomału widzę zgrabny nos. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani do efektów ani jeśli chodzi o traktowanie pacjentek. Życzliwy człowiek i dobry chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate

Planuję zabieg powiększenia piersi implantami Xtra. Byłam na konsultacji u dr Śliwińskiego zrobił na mnie dobre wrażenie, zapisałam się na operację. Dziś byłam na konsultacji u Dr Clark, która również zrobiła na mnie dobre wrażenie i powiedziała mi o kilku ważnych aspektach na które trzeba zwrócić uwagę przed wykonaniem zabiegu. Teraz nie wiem kogo wybrać. Proszę o opinie Pań które miały operację powiększania biustu u dr Śliwińskiego bądź u dr Clark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Również polecam dr Pabiańczyka, usuwał mi znamię na twarzy w klinice w Krakowie i chociaż bardzo się bałam bo w końcu to było na twarzy to zabieg się powiódł i właściwie nie mam śladu Bardzo miły i profesjonalny chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa faktycznie. Jednak chirurg musi sprawdzony i decyzja musi być dobrze przemyślana. Ja długo szukałam lekarza, który mi doprowadzi do porządku mój nos. Prawie rok śledziłam opinie i fora, pisałam do babeczek i wybór padł na Doktora Boligłowę. Jestem zadowolona z efektu. 

Edytowano przez Basia Bączek
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2020 o 22:12, Basia Bączek napisał:

Przykra sprawa faktycznie. Jednak chirurg musi sprawdzony i decyzja musi być dobrze przemyślana. Ja długo szukałam lekarza, który mi doprowadzi do porządku mój nos. Prawie rok śledziłam opinie i fora, pisałam do babeczek i wybór padł na Doktora Boligłowę. Jestem zadowolona z efektu. 

Mojej córce również nos naprawiał dr Boligłowa i jest w końcu uśmiech na jej twarzy. Szukaliśmy pomocy u kilku specjalistów, ale po konsultacjach wybraliśmy właśnie tego lekarza. Trzeba niestety poświęcić trochę czasu na szukanie i wybór, bo to nie jest łatwa sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×