Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zostają związki i zaradność

Przykre jest to że przeciętni faceci mają małe szanse na seks bez związku

Polecane posty

Gość gość
Fajne dziewczyny nie uprawiają seksu bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w ogole to nie ma czegos takiego jak seks bez zobowiazan ;) no chyba ze u zwierzat w dzungli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Uważam, że dla jakiejś mógłbym być na pewno seksowny. Obiektywnie zły nie jestem i całkiem męski. Nie jestem chuchrem o piskliwym głosie z zaczesaną grzyweczką. Mam twardy i męski styl ubierania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego miałbym być z kobietą, która mi każe czekać na seks, skoro z innymi poszła do łóżka od razu?" A kto ci powiedział, że poszła? Ubzdurałeś sobie. Te fajne najpierw się wiążą, a potem idą do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze stylu pisanie wnioskuje ześ miętka fajka :D prawdopodobnie tylko tobie sie wydaje ze jestes meski i twardy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyduj się: albo chcesz "fajnej" dziewczyny i inwestujesz w związek, albo szybkiego seksu i obniżasz wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEJDZ NA ZIEMIE
Zejdz na zimie nie kazdej kobiecie poddobasz sie ,jestes seksowny!!!! za wysokie mniemanie masz o sobie!!! stad porazka zawiedziony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nie muszę się nadawać do związku. Nie każdy ma na danym etapie życia ochotę na związek. Jestem dość zajęty zawodowo, a z kumplami też trzeba się napić. Nie chcę mieć teraz żadnej dziewczyny na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
A priorytety mam teraz takie, bo kieruję się pożądaniem i chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie relacja z kobietą sprowadza się do faktu zobaczenia w końcu gołej baby z krwi i kości i umoczenia fiuta. Nie myślisz o tym, że kobieta przy facecie chce mieć jakieś wymierne korzyści - jakiś związek i przyszłość, albo przynajmniej dobrą zabawę Nie będzie jej satysfakcjonowało charytatywne dawanie tyłka facetowi, który nie nadaje się do życia, ale r****ć mu sie zachciało. Poza tym wspaniała logika - chcesz mieć laskę, która nigdy z nikim nie uprawiała seksu bez zobowiązań, ale ma to z tobą robić. Dać d**y akurat tobie i wbrew swoim zasadom akceptować to, że nic innego was nie łączy, bo dla ciebie to 'za duża odpowiedzialność'. Na serio masz poczucie humoru haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla takich panow jak autor polecam sztuczna cipke z cyber skory :O dla niej bedziesz zawsze pociagajacy i nie bedzie ci zawracala glowy swoja osoba, wielce zajety k*****e :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obys nigdy nie poroochal złamasie:D zycze ci tego z calego mojego czarnego serca :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nie pisałem, że ma nie mieć za sobą takiego seksu. Pisałem tylko, że nie zamierzam ileś miesięcy czekać na taką, która z innymi robiła to od razu. A jakieś zalety mam i w łóżku też mógłbym się wyrobić. Poza tym obiektywnie wyglądam nieźle i prezencję mam spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi cię. Jak byłeś studentem to było wyrywać studentki, a teraz zostaw je innym studentom. A jak chcesz szybkiego sexu to idź do burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za egoista zepsuty TYLKO SEX i spadaj mala...... TRAKTUJESZ KOBIETY jak rzecz,ale to wrocic do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Pracuję w dużej korporacji i po 8 godzinach pracy nie wychodzę z biurowca, bo zawsze jest coś do zrobienia. Może leży u mnie organizacja pracy, sam nie wiem, ale nie ja jeden muszę zostawać po godzinach, żeby z robotą być na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jestes z******ty, ze az nigdy nie spales z kobieta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rzeczyywiscie sam seks - korposzczur uzalajacy sie na forum dla bab :D :D az mi majtki spadly z wrazenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Jak byłem studentem to miałem spory trądzik. Zresztą teraz też odkładam pieniądze na zabiegi, które pozwolą blizny zlikwidować do końca. Tym samym wydatki typu jakieś kursy, prawo jazdy, dokształcanie się są zawieszone, bo jak trzeba będzie to wydam na cerę i 10 000 zł. Może też trzeba będzie zrobić laserową korektę wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co lasce facet, który może się w łóżku wyrobić, albo i nie, skoro może mieć takiego, który jest dobry w łóżku? I co to znaczy 'jakieś tam zalety'? Jak wiemy z twoich poprzednich tematów, mieszkasz ze starymi, g***o zarabiasz, nie umiesz prowadzić, masz dwadzieścia ileś lat i już ci się nie chce nic w życiu robić, bo ty nie będziesz się wysilać. Jeśli uważasz, że dobra z ciebie partia to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie studentek się zachciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
A po co miałem kiedyś podrywać dziewczyny będąc pryszczatym studentem? Żeby słyszeć od nich: spadaj pasztecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 17:04 - autor to naprawde taka niedojda? :D jesli to prawda, to niech sie modli o jakakolwiek dziewczyne, bo zabierze swoja nieudolnosc seksualna do grobu, a nie jeszcze wymagania stawia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale teraz już za późno, poszukaj sobie w swoim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
A pisałem o studentkach, bo rówieśniczce mógłby brak doświadczenia tym bardziej przeszkadzać. A co do zmian w życiu? Kardiochirurgiem się nie stanę, poprzestanę na rozwijaniu się jako pracownik biurowy. A nie zamierzam rzucać stałego etatu w korporacji dla pracy fizycznej. :D Do jazdy autem nie każdy się nie nadaje, naprawdę próbowałem robić prawko, masę godzin spędziłem w "L" i totalnie tego nie czuję. Od razu jestem z tego powodu kimś z dolnej półki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz slyszysz cos innego? :D :D pewnie zmienilo sie na "spadaj cipo" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Zarabiam 2500 miesięcznie, dla wielu rówieśników to pieniądze nieosiągalne. A nie wyprowadziłem się z domu, bo jakbym miał wynająć mieszkanie to bym żył jak żebrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze jestes z dolenej polki, najgorsze jest jednak nie to ze jestes facetem z kategorii B, tylko to ze uwazasz sie za A+ :D :D smieszniutki jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Akurat w kategorii imprezującego studenta byłem OK, tylko ten trądzik był tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×