Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zostają związki i zaradność

Przykre jest to że przeciętni faceci mają małe szanse na seks bez związku

Polecane posty

Gość uprzejmy dandys
grunt to duże wymiona ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie jest granica pomiędzy "całkiem ładną" a "pięknością" :D ? Która to taka co jest całkiem ładna a która to piękność :D ? Bo nie raz jest tak ,że żeby prawiczki zaliczyli Cie do grona "całkiem ładnych" tak czy siak musisz spełniać kryteria jak na miss :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale duże wymiona raczej nie idą w parze ze zgrabną figurą :P Chyba ,że na rozkładówce Playboya :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nie szukam żadnej piękności, ale fajnej i przebojowej dziewczyny, z którą mógłbym iść do łóżka bez związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Twoim zdaniem fajna dziewczyna to taka co tak łatwo daje d**y obcemu kolesiowi :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Może mieć po prostu ochotę na niezobowiązujące spotykanie się z kimś i relację opartą głównie na seksie. Poza tym, jak pisałem przeciętny chłopak na seks musi sobie poczekać, podczas gdy ta sama dziewczyna wcześniej z jakimś przystojniakiem do łóżka poszła bardzo szybko. Więc po co ktoś ma być gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie szukam żadnej piękności, ale fajnej i przebojowej dziewczyny, z którą mógłbym iść do łóżka bez związku." To sobie szukaj. Kolejne 30lat Ci zejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nie każdy się nadaje do związku, czasem ktoś nie chce mieć zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z malym penisem to nie f
facet z p e n i s e m - mniejszym niz 19 cm to nie facet !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trafiasz na takie, które z nikim nie pójdą się od razu sypać? Takie jak ja np. Mógłbyś być Adonisem a o tak nie zgodziłabym się w przygodny seks. Może szukaj wśród takich, którym wiele nie trzeba, żeby się z kimś przespać. Jak na jedną noc to po co wymagać nie wiadomo czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CZY ty podobasz sie KAZDEJ
Ciekawe co inne kobiety sadza o waszym wygladzie :) waszej figurze ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CZY ty podobasz sie KAZDEJ
faceci sami sobie zaprzeczaja niby chca na jedna noc a ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość a gdzie jest granica pomiędzy "całkiem ładną" a "pięknością" smiech.gif ? Która to taka co jest całkiem ładna a która to piękność smiech.gif ? Bo nie raz jest tak ,że żeby prawiczki zaliczyli Cie do grona "całkiem ładnych" tak czy siak musisz spełniać kryteria jak na miss smiech.gif xxx Radzę wyłączyć internet bo na wiesz jakie "wymagania" mają mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZY TY DLA KAZDEJ Jestes LADNY
niby chca na sex panienke a pozniej wyzywaja j od K***W..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala ola la
bo faceci są tak zaprogramowani ze tylko seks i seks nawet bez zobowiązań - natomiast duuuużżżża większa część kobiet sobie tego nie wyobraża- seks=uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oni wszyscy TACY Piekni Idea
A Oni wszyscy tacy piekni idealni hahahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Jestem niebrzydki, do tego zadbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest takaaaaaaaaaaaaaaa
ALE nie dla kazdej kobiety jeste sladny,jedna stwierdzi ze fajny ,druga ze brzydki jestes,taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wydaje Ci sie autorze ,że inteligentne i fajne dziewczyny nie puszczają się ot tak ? A jeśli zalezy Ci tylko na niezobowiązującym seksie to wsadź wymagania do kieszeni , idź do klubu gdzie wpuszczają licealistki i gimazjalistki. Postaw 2 driny i masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem nie tkwi w waszeym wygladzie tylko w tym ze jestescie miętkie fajki i zwyczajne cipki bez zadnej meskosci (juz sam fakt, ze zalicie sie jak ciamajdy życiowe na babskim forum o tym swiadczy :D ) :D :D :D i zadnej sie nie robi mokro jak do niej podchodzicie :D sorry, ale kobietom jest latwiej o przygodny seks i jesli mam wybrac miedzy mezczyzna, ktory mnie podnieca a calkowicie niemeska pipka zalaca sie na kafe to wybiore tego podniecajacego :D tobie musi wystarczyc ręka :D :D no sorry :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nie nasza wina, że was podniecają przystojniacy o bardzo męskim wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie podniecają grube portfele. możesz być szpetny , jeśli jesteś dziany to moge być Twoja słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Poza tym inteligentna dziewczyna też może mieć potrzeby seksualne. Już pisałem - nie chcę żadnych związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty taki przebojowy, wygadany i towarzyski?? pewnie jesteś nudnym monotematycznym introwertykiem w dodatku ciapą, bo facet nawet jak nie jest super przystojny ale ma ciekawy charakter, jest męski i pewny siebie to zawsze sobie znajdzie chętną na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Akurat jestem typem imprezowicza i umiem się zabawić. Do tego mam rubaszne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lala ola la bo faceci są tak zaprogramowani ze tylko seks i seks nawet bez zobowiązań - natomiast duuuużżżża większa część kobiet sobie tego nie wyobraża- seks=uczucie xxxx Ale bzdury gadasz widać nie znasz współczesnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczesne kobiety
sa upadle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy ma ochote
na zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daig
przykre jest to, że nie rozumiesz, iz niezobowiązujący seks to ta sama liga co alkoholizm, nadużywanie jedzenia etc i też nie jest bez wpływu na psychikę. to jest ucieczka od bliskości, paradoksalnie. nie mówię, że masz iść do łóżka po ślubie, tylko po prostu z kimś, kogo poznasz, i z kim będzie łączyło Cię coś więcej niż chęć pieprzenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Tylko jaki sens czekać z dziewczyną na seks, skoro z innymi ona chodziła do łóżka od razu? Poza tym nie chcę związku, to zbyt duża odpowiedzialność. W tym momencie mogę odejść z pracy, przejść na kuroniówkę i nie martwić się o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×