Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zostają związki i zaradność

Przykre jest to że przeciętni faceci mają małe szanse na seks bez związku

Polecane posty

Gość gość
to powinny być twoje wartości i twoje zasady. na tej samej zasadzie ja będę oszukiwać i manipulować ludźmi bo ktoś inny też to robi. poza tym skąd wiesz że każda laska od razu chodzi do łóżka? w sumie nie ma w tym nic takiego, ale nie każdy tak robi po prostu. wiesz, ja rozumiem potrzeby - sama miałam różne takie fantazje i zamiary, żeby chodzić do łóżka niezobowiązująco. ale w końcu stwierdziłąm że nie, bo zupełnie inaczej się czujesz, jak jesteś w kimś zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Tylko niestety dużo dziewczyn ma za sobą szybki seks i nie zawsze to wiadomo od razu. Poza tym jeśli dziewczyna zwiąże się ze mną bardziej z rozsądku i przyjaźni, to może nie być w tym związku takiego pożądania i chemii jak w przypadku relacji opartej głównie na seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nikt nie chce być gorszy od byłych partnerów kobiety, którzy ją podniecali do granic wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to najpierw zwalcz kompleksy. bo z nimi daleko nie zajedziesz :) powtarzam: co z tego że miały szybki seks? Miały i tyle. Ty nie musisz realizować tego samego modelu co one. Chodzi Ci o to żeby się do nich przystosować? Nie rób wszystkiego za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Szczerze? To już wolę szukać takiej, która szybkiego seksu nigdy nie uprawiała. Nie zamierzam być gorszy i mniej podniecający od byłych partnerów kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda tylko, że od mężczyzn wymaga się by uprawiali szybki przygodny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Od nikogo się niczego nie wymaga, nie popadajmy w skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymaga się wymaga. Takie zachowanie uznawane jest za męskie stąd ci faceci, którzy nie uprawiają seksu lub nie mają w naturze podchodzenia od tak do tych spraw nie są uznawani za męskich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez zwiazku ruchaja
tylko przystojniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby dziewczyna poszla ze
mna do lozka pozniej niz z innymi to bym sie czul jak frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, pomyslec, ze jestesmy jednej rasy....Zenujace to malo powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenujace to sa kobiety
ktore jednym kaza czekac, a innym daja od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wy przeciętniacy marzycie o modelkach, to my przeciętne i piękne tez chcemy mieć seks z modelami. osobiście na sama myśl, ze mialby mnie dotknąć jakiś obleśny polski ogr chyba bym zwymiotowała.....a tfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Goraca Zuzia
jakos brzydcy prezesi maja piekne zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnij dlaczego? my tu piszemy o przeciętnym polskim facecie a nie o prezesie. bo jak na razie to polskie ogry maja wymagania jak prezes, a pozycje to maja, ale chyba alkoholika lub cpuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Ja jestem przeciętny, ale zadbany, nieźle ubrany, niebrzydki, do tego muskularny. Ale jakoś nie wychodzi mi z kobietami. Widocznie nie mam tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogodz sie z tym ze jestes c**a a nie facetem i nie wymagaj ze po 5 minutach znajomosci beda przed toba rozkladac nogi :O po prostu nie jestes ani seksowny ani meski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadbaniem nie przykryjesz swojego nudziarstwa i ciapowatosci :O kobiete podnieca mezczyzni silni, zabawni, inteligentni, tacy w ktorych kobiety moga miec oparcie, zaradni oraz ktorzy sa dobrzy w lozku :D a nie tacy, ktorzy siedza na kafeterii i uzalaja sie nad swym losem nieudacznika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakby dziewczyna poszla ze mna do lozka pozniej niz z innymi to bym sie czul jak frajer" - i tak juz jestes frajerem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zycze powodzenia z tym, ze ktoras wam sie przyzna do szybkiego seksu :D tjaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nie narzekam na brak intelektu i poczucia humoru. Dlaczego miałbym być z kobietą, która mi każe czekać na seks, skoro z innymi poszła do łóżka od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad bedziesz wiedzial, kiedy poszla z poprzednikiem do lozka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
A co do zaradności, to nie każdemu na niej zależy, bo ja wolę być ciachem na jedną noc, nie interesuje też mnie zarabianie pieniędzy za wszelką cenę, bo lepiej mieć 2000 zł w urzędzie w Polsce, niż robić na budowie w UK za większe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie badz z taka, szukaj swietej dziewicy, ktora pojdzie z toba na pierwszej randce :D :D powodzenia, pipko :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE CZY TY nie rozumiesz_!!!! ze jednej bedziesz sie podobal stwierdzi ze fajny,a drugiej nie stwierdzi ZE BRZYDKI JESTES!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazasz sie za inteligentnego, ale chyba czegos nie pojmujesz :D jak jestes beznadziejny i kobiety maja cie w d***e to NIGDY powtarzam NIGDY nie bedziesz ciachem na jedna noc :D zadnej az tak nie podniecisz zeby zdjela z siebie majtki po krotkiej znajomosci :D :D pogodz sie z tym i nie zyj marzeniami, ktore nigdy sie nie spelnia :O albo sie jest seksownym i kazda az piszczy na twoj widok, albo jestes ciapa i musisz sie wysilic zeby miec jakikolwiek seks :D lajf ys brutal :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WszytkimKobitomPodobaszSie
Ciekawe co inne kobiety sadza o twojej urodzie,ciekawe czy wszystkim kobietom sie podobasz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ktory zaklada takie załosne tematy na kafe prawdopodobnie ni podoba sie zadnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po prostu żeby uprawiać seks bez zobowiązań z fajną, modną studentką trzeba nieźle wyglądać" Świetne priorytety.. pogratulować zidiocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WszytkimKobitomPodobaszSie
Moj kolega specjalnie zeby byc seksownym zeby kobiety na niego lecialy zapisal sie dawno na boks pozniej na silke zeby zrobic sobie wyrzezbic cialo zeby tylko kobiety na niego lecialy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×