Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryfka      Goldman

Tylko prawdziwy twardziel

Polecane posty

Gość gość
Masz cyca do polizania y YY YYY YYYY YYYYY YYYYYY YYYYYYY YYYYYYYY YYYYYYYYY YYYYYYYYYY YYYYYYYYY YYYYYYYY YYYYYYY YYYYYY YYYYY YYYY YYY YY Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max von Trupka
"y yy yyy yyyy yyyyy yyyyyy yyyyyyy yyyyyyyy yyyyyyyyy yyyyyyyyyy yyyyyyyyy yyyyyyyy yyyyyyy yyyyyy yyyyy yyyy yyy yy y" naprawdę da się zwalić pod takiego cyca tekstowego ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryfka, jadłaś kiedyś włosy z nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczony? Jesteś c**ą z zupełnie innego powodu niż wspomniany. Jesteś c**ą, bo robisz z siebie c**ę. Utyskujesz stale na swój los. Po co tu jesteś, na kafe? Szukasz zrozumienia? Ja rozumiem Twoje potrzeby, fetysz, upodobania, tylko nie rozumiem Twojego biadolenia. Zrób wreszcie coś z tą chorą sytuacją. Zdejmij damskie rajstopy na zawsze, albo zacznij szukać szczęścia poza małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Nie, mam zbyt krótki język:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyrwę mojego z mojego i Cię poczestuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie świeży z cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Jadam tylko żydowskie włosy i to tylko jak ktoś mnie skutecznie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panno Gldman zapraszam na wieczerzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, więc będzie świeży z czosnkiem. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
ale nigdy po 21:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię Ryfeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Mój kot mówił mi to samo, setki razy, wymownym spojrzeniem a potem i tak robił swoje.Nie wierzę w miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciemno strono kafeteryi, ale ja teraz nie utyskuję i nie uskarżam się, tylko mufię, że ja sobie rwę kudły z nosa na żywca. A wlazłem tuta, bo mi się projekta robić nie chca, więc żeby nie zasnąć klikam tuta, a jak tuta nica się nie dzieja to projektuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pracujemy w różnych branżach,bo ja miałam przyjemność poprawiać projekty więcej niż pięciu osób;) Jeśli poznałbyś kobietę która całkowicie Cię akceptuje, a może nawet podnieca ją twój fetysz, zdradziłbyś żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to co ja projektuje w kraju nie więcej niż 5 osób" Mam nadzieję, że nie chodzi o amatorską głowicę nuklearną. Facet w rajstopach zawsze wyglądałby cokolwiek śmiesznie przy takiej robocie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię cieszyć się z tego, co posiadam, ale chyba do szczęścia trochę mi zabrakło (szczęście nieco mi uciekło, bo kiedyś zaliczałem siebie do ludzi szczęśliwych). Na pewno zaliczam siebie do ludzi zadowolonych, chociaż pod pewnymi względami nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby ludzie zawsze byli zadowoleni z tego, co maja, to pewnie do dziś siedzielibyśmy w jaskini, wpiertalali korzonki i jaja na surowo:) I nie wiem, czy bylibyśmy szczęśliwi... ileż tysiącleci można się cieszyć z tej samej jaskini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ileż tysiącleci można się cieszyć z tej samej jaskini?" Ludzie nie żyją aż tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotkom sie wzieło na filozofie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom bylibyśmy o cale niebo szczęśliwsi. Zobaczcie, jakie szczęśliwe są małpy ze swojego, beztroskiego życia. Większość problemów jakie mamy stwarzamy sobie sami właśnie goniąc za nowoczesnością. Sądzę, że nasz niebiański opiekun jakieś 10 tysięcy lat temu poszedł na piwo i do tej pory nie wrócił, dlatego sami sobie stwarzamy piekło. Na mój gust najcięższym grzechem jest zazdrość, a to właśnie ona napędza nas do działania i chcenia więcej. Chyba czas iść spać, bo 5 raz rozcieńczam herbatę wrzątkiem i już nie czuję jej smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×