Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxxxxxxxx

19 lat i brak doświadczeń w relacjach z facetami

Polecane posty

Gość xxxxxxxxxxxxxxx

hej. mam problem z tym, że w moim wieku nie mam prawie żadnych doświadczeń w relacjach z facetami... ;< nigdy nie miałam chłopaka i tak dalej. trochę się boję, że już tak zostanie. niby jestem szczupła, ładna, mówi mi to wiele osób obcych nawet, i chyba dość sympatyczna (choć czasami zamknięta w sobie), ale jakoś nikt mnie nie podrywa. jestem oczywiście dziewicą, całowałam się tylko raz na imprezie jakieś pół roku temu z nowo poznanym gościem... przyznam, miałam po tym trochę moralniaka, z drugiej mówię sobie: "chociaż to masz za sobą, bo jeszcze trochę a skończysz jako 30-tka co się nawet nie całowała; młodość ma swoje prawa blablabla", ehh. mam nadzieję, że rozumiecie. co zrobić, żeby to zmienić? czy taki brak doświadczenia w moim wieku jest jeszcze normalny? wokół mnie ludzie w związkach, nawet ci o dużo gorszej aparycji od mojej, niektórzy mają dzieci - oczywiście nie zazdroszczę, wręcz przeciwnie, to wpadki, ale wiecie o co chodzi, a ja nic kompletnie, smutno mi troszkę. :( jakoś czuję, że zaczyna mnie to strasznie frustrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak nas prawiczków z kafe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marne prowo 19 lat i dziewica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
niestety to nie prowo ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko ty przynajmniej jesteś porządna !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 21 lat i brak doświadczeń z dziewczynami. I co ja mam dopiero powiedzieć? I brak widoków mam na zmianę. Twój problem może się rozwiązać w ciągu kilku tygodni a ja będę tu dalej siedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czandra21
Ile razy wam tłuki trzeba powtarzać że mi (nam prawikom) nie chodzi o seks tylko o stały związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
jak zwykle na kafeterii same trolle. wypowie się ktoś jakoś bardziej poważnie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Twoim wieku też nie miałam żadnych doświadczeń w relacjach z facetami i żyję 🖐️ dopiero na studiach zaczęło się coś dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Himmuś
I teraz się puścisz z pierwszym lepszym, bo inne tak też robią? Poczekaj na tego właściwego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
ehh tego właśnie się boję, że nic się nie rozkręci. :( nie wiem, gdzie miałabym kogoś poznać. mam mało znajomych - przez to nie poznaję wielu ludzi (wiadomo na spotkaniach, domówkach poznaje się często znajomych znajomych itd.). czuję się jakaś gorsza przez to... chciałabym w końcu się dowidzieć jak to jest być w związku, być dla kogoś ważnym, podobać się... EHH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich osób jak ty jest wbrew pozorom całkiem sporo. Nie rzucają się tak w oczy, bo się tym nie chwalą ;) - nie gadają o swoim braku doświadczenia tak często jak ludzie w związkach mówią o swoich partnerach. Ja w twoim wieku też nie miałam żadnych doświadczeń. Z moim pierwszym chłopakiem zaczęłam spotykać się koło 21. urodzin, jesteśmy razem do dziś, prawie dwa lata. On jest ode mnie kilka miesięcy młodszy i też wcześniej z nikim nie był. Kiedyś o tym rozmawialiśmy i zauważyliśmy, że będąc samemu, dostrzega się w otoczeniu przede wszystkim pary, a dopiero będąc w związku widać jak wielu singli jest dookoła i że wcale się takim wyjątkiem nie było. ;) Znam co najmniej trzy osoby w moim wieku (22, prawie 23), które jeszcze w żadnym związku nie były. Przyjdzie czas i na ciebie, autorko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×