Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Ja jadę po 14 na badanie krwi :) o 18.30 wizyta więc dowiem się dokładnie kiedy punkcja i czy już jakieś pęcherzyki są :) oby coś tam już było ;) pozdrawiam i życzę milutkiego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas1
JaktaOla masz racje, co ma byc to bedzie i tak juz nic nie zmienie s mam dosc analizowania kazdego bolu cisniecia pociagniecia w burzuchu czy nogach i porownie czy to taki sam bol jak przed @ czy nie.. Wierze ze sie uda i juz ;) Krysiulk ile dni po owulacji jestes ? Bo to chyba za wczesnie na objawy, dopiero komoreczks powinna sie dzielic ? Mudisz byc silna ;) LaBrise jak tam u lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś jakiś 3 dzień po owulce więc za wcześnie na wszystko, pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość... Ech czekanie zawsze najgorsze! Jest 50/50 albo się uda albo nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Krysia 3 dpo to za wcześnie na spadek temperatury świadczący, o @. Taki spadek następuje po szczycie progesteronu czyli w 7 dpo tempka będzie najwyższa a potem jeśli nie ma dzidzi to spada, nie mówię tu o spadku o parę setnych ale o sporym systematycznym spadku o 2, 3 stopnie, oczywiście dopiero spadek do linii podstawowej u Ciebie 36,2 mówi o niepowodzeniu. Bądź silna trzymam kciuki. La Brise na pewno są piękne pęcherzyki :) Mam nadzieję, że punkcja na dniach..... Kciukam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Wyniki emka: 1 badanie przed braniem suplementów-******** 4%, B-5%, Ab - 9% C-12%, nieruchomych 79%. Morfologia 7%. Tu lekarz powiedział, że tylko in vitro 2 badanie ********* 10%, B10%, Ab- 20% C- 11%, nieruchomych 69% , morfologia 2 % - nadają się do inseminacji, ale lekarz powiedział żeby nie nie dużych nadziei 3 badanie - po intensywnych zmianach w diecie i witaminach ********* 25, B- 15, AB- 40%, C- 10%, nieruchomych 50%, morfologia 11% - wszystko w granicach normy.... Mimo tego inseminacja już ostatnia nie przyniosła skutku, kwalifikacja do in vitro. :) Mam nadzieję, że cosik pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaoLa
wk*****ia ją mnie te piep rzo neee kropki, piszę słowo ********** już brane jest za brzydkie słowo...... Masakra jakaś..... Pokasowało mi **************** dodajcie sobie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
r i u i c h A odejmijcie sobie i hehehe , jak ich oszukać ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Hehe Jaktuś zapewne chodziło CI o ******* wość :P, Masakra z tymi kropkami. Krysiu kciuki tu wszystkie za Ciebie trzymamy. Annas ehh to czekanie do bety tak jak mówiłam jest straszne, zwariowac idzie. A kiedy testujesz? La Brise jak wizyta ? Ile pęcherzyków wyhodowałaś? Kciukaski dziewczyny Jakta a jak sie dzis czujesz? Ja to sie tak wkurzylam dzis na szefową ze przyszlam i ryczalam, mąż kaze mi siedziec w domu na L4 a nie chodzic i sie denerwowac. echh tylko czy dostane te L4 na nastepnej wizycie ;/. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Hahaha podzielilam te magiczne slowo zakropkowane na sylaby i dalej kropki. Porąbane to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Tola maz ma racje, nie idz juz, jedli tylko dostaniesz l4 to siedz w domu. Lekarka mowila o sobocie, czyli 10dpt. Myslalam zeby zrobic w piatek ale nie wiem.. Lekarka mowila tez ze jesli 10 dnia wyjdzie ujemny albo zaczne krwawic to dalej mam brac progesteron i zrobic nowy test za 2-3 dni, wtedy powiedza co robic. Dlatego tez sie nie nastawiam tak ze cos w sobote pokaze, sikany tescik moze jeszcze nic nie pokazac. Szkoda ze nie moge zrobic bety, zrobilabym w piatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) badanie krwi chyba ok Estradiol 408.0 pg/ml a Progesteron 0.663 ng/ml wiec dobrze :) pęcherzyków sporo w prawym już duże bo po 14mm a w lewym sporo ale malutkie :) wykupiłam 2 dawki zastrzyków jeszcze i w czwartek znów wizyta :) lekarz powiedział że na wizycie czwartkowej powie dokładnie kiedy punkcja ale mówi że najpóźniej w poniedziałek ;) pobrali nam jeszcze krew mnie i emkowi na te badania zakaźne :) bo to do punkcji potrzebne... jestem zadowolona bo już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
LaBrise super, juz coraz blizej ;) Dziewczyny jest sens robic test przed 10dpt ? Dzis 7 i zastanawiam sie czy jutro sprobowac czy nie.. Hmm korci ale .. Tez sie boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
La Brise no to juz punkcja tuz tuz ;). I wielki finał jest coraz blizszy ;). Annas kochana jesli mialas podane blastusie, a z tego co pamietam mialas, to mozesz jutro smialo zrobic test. Ja zrobilam 8dpt blastusia i wyszly mi kreski, z tym ze ta 2 słabsza. Annas kiedyś Jakta wysłała mi tu na forum takie statystyki "Czytałam duzo dużo i dziewczyny po transferze blastocyst 8dpt wychodził test mniej wiecej 8 na 10, w 7 dpt 5 na 10, w 10 dpt wychodził wszystkim, jak nie wyszedł to beta była niska smutas.gif albo zero...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Witam dziewczyny. Wczoraj byłam u dr T, dał L4 na 2 tygodnie potem znów badania....Będzie już pisał do końca ciąży, cho nie mógł mi tego wprost obiecać...Maluszek jest ruchliwy, serduszko bije dobrze, ale jest odrobinę za mały...Powinien mieć już minimum 3 cm, a ma 278mm, jakieś 2, 3 dni opóźnienia...Mam brać kwasy omega 3 dla kobiet w ciąży, oszczędzać się, spacerować, wizyta 20.08...Martwię się żeby maluszek nadgonił.... :( znów nie usłyszałam, że ciąża piękna, a miałam nadzieję, że tym razem to usłyszę. :0 I tak się cieszę, super widok jak sobie rączkami i nóżkami macha taka drobinka. AnnaS możesz zrobić 8 dpt ale ty miałaś podane 2 zarodki, jeżeli jeden był słabszy i na przykład zaczął się wgryzać ale bidulek nie dał rady to hormon na 2 dni spadnie i test 8 dpt możne nie wykryć, mimo, że drugi będzie miał się świetnie. Więc nie panikuj. Pani embriolog powiedziała mi, że jak chcę grube kreski to mam zrobić test 12 dpt - będzie na pamiątkę, tak zrobiłam, ale nie były obie równie grube, była duża różnica, druga kreska pojawiła się po chwili, powtórzyłam po 2 dniach, były już prawie identyczne ale jeszcze nie równe, po kolejnych 2 dniach obie grubaśne i kreska ciążowa pojawiła się zanim mecz dotarł do kreseczki kontrolnej. :0 Różnie to bywa....Dużo zależy od organizmu, ja bym nie wytrzymała i zrobiła 8dpt, jak będzie minus nie będziesz rozpaczać nadzieja będzie, ale całkowita niepewność jest chyba straszniejsza. Mierz temperaturę, chociaż nie jest niby miarodajna przy czopkach z progesteronem, mimo to jeśli spadnie Ci naturalny progesteron powinno być to widać na termometrze. Trzymaj się i życzę Ci odwagi i siły. La Brise wyniki masz bardzo dobre, powodzenia życzę....Te parę dni zleci szybciutko. Kciukam! Tola olej tę szefową na maxa....Ja muszę jechać do roboty po swoje rzeczy i zaległą zaliczkę rozliczyć, nie chce mi się. :( Czuję się średnio....Nie wymiotuję ale muli mnie, głowa boli, nie mam siły....Ciąża to nie choroba a ja czuję się jak po grypie.... Jeszcze ten kręgosłup....OJ nawet ugotować obiadku mi się nie chce, a muszę bo emek wróci głodny z pracy. Tola jakie miał rozmiary twój okruszek w 9 tyg...Napisz mi dla porównania dokładnie tydzień dzień i rozmiar CRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dzieki dziewczyny, jesli tylko uda mi sie kupic dzis test to jutro zrobie. Nie nastawiam sie bo wiem ze nawet 10dpt moze nic nie pokazac, moja lekarka juz mnie przestrzegla ;) musze wyliczyc do ktorego dnia mam leki zebym wiedziala kiedy musze miec 100% pewnosc. Dzis czuje sie bardzo dobrze, nic mnie nie boli, moze 2-3 razy zakulo w jajnikach i tyle. Nie wiem czy to dobrze czy zle ale cierpliwie czekam ;) jeszcze godzinka pracy i do domku ;) JaktaOla nie martw sie maluch ma jeszcze sporo czasu zeby nadgonic, napewno wszystko jest ok. Siedzcie dziewczyny w domkach i leniuchujcie, za pare miesiecy bedzie koniec spania ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Oluś ja tez mam wizyte 20.08 u dr T ;). Na którą masz? ja na 9:30. Na ostatniej wizycie u dr T moj maluszek tzn CRL mial 3,15 cm ibyl to 9t6d ciazy. Jutro zaczynam 11 t :). Nie martw sie na zapas tym ze maluszek troszkę jest mniejszy, to nie jest duzy odchylek, 2-3 dni to naprawde nie duzo, co innego jakby to byl tydzien. A jaki tydzien ciąży masz? Wiesz moze byc tez tak ze dr np nie za dokladnie zmierzyl maluszka. Nie stresuj sie bedzie dobrze. A powiedz mi prosze, jak lekarz kazal zjawic mi sie wlasnie 20.08 to bedzie moj 12t6d ciazy to to bedzie te badanie genetyczne? Bo w sumie nic o tym badaniu mi nie mowil i nie wiem czy to bedzie zwykla wizyta czy genetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas111
Temperatura caly czas powyzej 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Annas kciukam i czekam na dobre wiadomości. Moze uda ci sie kupic test ;). Co do tempki to bym sie nią az tak nie sugerowala bo przy nie udanym mialam powyzej 37 i przy udanym tak samo, wiec tu napewno wplyw maja leki. Ja coś mam dobre przeczucia względem Twojej osoby ;), mam nadzieje ze sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Uda mi sie kupic dzis tescik wiec trzymajcie kciuki ;) nie bardzo licze na pozytyw jeszcze ale co tam ;) jestem nadwyraz spokojna tak jak bym czula ze i tak sie udalo czy bedzie jutro pozytyw czy nie ;) obym za tydzien nie przeklinala swoich przeczuc ;) JaktaOla tak z ciekawosci, duzo wiesz to czy orientujesz sie czy w przypadku ciazy blizniaczej test z moczu moze wyjsc wczesniej ? Czy na poczatku ciazy to nie ma znaczenia ? Tak wiem uparlam sie na te blizniaki ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dzieki Krysiulk ;) milo by bylo zobaczyc choc cien drugiej kreski ale tak jak pisalam nie nastawiam sie ze jutro cos zobacze. Wg owulacji @ powinna byc w piatek, ale przy tej calej stymulacji i duzej dawce progesteronu to nie wiem co i jak.. Zobaczymy co bedzie. Chwilami pobolewa mnie teraz brzuch tak przed @ . Juz sama nie wiem co lepsze a co gorsze, pobolewa zle- nic nie czuje zle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Annas zaciskam kciuki u rąk i nóg i nie puszcze az do wyniku &&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Tola to się zobaczymy super!!!! Będziesz z emkiem???? Może wyskoczymy na sok czy cuś, jesteś zaraz przede mną ja mam na 9.45, ale zawsze jestem wcześniej.... Tak to na pewno chodzi o to usg genetyczne, ale wyniki ogląda jakiś specjalista od tego i to badanie jest dodatkowo płatne, więc dziwne, ze nic Ci nie mówił. Powinien zapyta czy sobie życzysz, chyba że zrobi Ci je za normalną cenę. Jestem dziś w 9 tyg i 4 dniu. AnnaS jeśli oba maluszki się wgryzły, beta już jest wyższa, ale nie zawsze od początku tak szybko rośnie więc na dwoj***abka wróżyła. 50% kobiet od razu ma dużo wyższe wyniki, reszta nie, są też kobiety, które mają w miarę normalną betę i 2 dzidziusie ale to rzadko. Jutro który masz dzień po transferze? Jeśli 7 to tak jak 12 po owulacji, w ten sposób to licz, jak 8 to 13 dzień po owulacji czyli 1 dzień przed @. POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas ja także trzymam mocno kciuki!! Mocnoo trzymam dwoma rękami i nogami :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
My z mężem trzymamy wszystkimi palcami......To razem 20! :) Myślę, że będzie dobrze! Czemu te drzewa tak śmierdzą? Siedzę przy otwartym oknie i taki smród, że masakra. łeeeeeee........ Emek dziś czytał na necie i te 2 dni to normalny odchyłek, mały powinien nadrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
My z mężem trzymamy wszystkimi palcami......To razem 20! :) Myślę, że będzie dobrze! Czemu te drzewa tak śmierdzą? Siedzę przy otwartym oknie i taki smród, że masakra. łeeeeeee........ Emek dziś czytał na necie i te 2 dni to normalny odchyłek, mały powinien nadrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
JaktaOla ale super :). Ale zbieg okolicznosci hihiz ta wizyta. Ja jestem jak najbardziej za soczkiem tylko xe jade z eMkiem a on ma na 14 do pracy. a mieszkamy pod wrockiem. a ty z mezem bedziesz? Na jakis szybki sok mozna sie wybrac :). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia nie przejmuj się, synek mojej koleżanki ma tydzień różnicy - jest zdrowy i właśnie zaczął nadrabiać, już tylko 6dni a ona jest teraz w 24 tygodniu :) A mały będzie gigant - Lucjan Wacław!! Doktor koleżace powiedzial zeby suplementów nie łykała dla kobiet w ciązy bo one powoduja że duże dziecko się rodzi?! Zazdroszcze wam, że się zobaczycie a ja musze pracowac :( Mnie ciągle bolą cycki, daaawno mnie tak nie bolały i czasem podbrzusze, mam nadzieje że to dobrze wróży choć emek ciągle mówi że to na bank na @, ech... dziś miałam dziwny sen, ja nigdy snów nie pamiętam a ten był wyjątkowy i jego nawet teraz mogłabym powtórzyć, choć nie erotyczny, hehe to może jednak dobry znak ;) Cudzie stan sie!! Zapewne się wkręcam, ale mam jakąś taką mokra bezbarwną wydzieline (cale majtki mokre) a dzis mi sie wydawalo, ze blado rozowa była. Ech, ja chyba zwariuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przy transferze 2 zarodków jaka szansa na bliźniaki i jaka w ogóle szansa na ciąże ? lekarz mi mówił że na bliźniaki niby 10% a ogólnie na ciąże 30 parę% ... ciekawa jestem jakie są statystyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×