Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Dobry Wieczór :) mam dobre wieści progesteron spadł :) więc transfer będzie :) dzisiejsze wyniki Estradiol 1060,0 pg/ml Progesteron o,869 ng/ml :) punkcje mam w pon. o godz. 9.30 jutro zastrzyk Ovitrelle o 20.50 na pękniecie czyli 36 h przed punkcja :) pęcherzyki dzisiaj po 18/19mm w prawym a w lewym małe po 14mm lekarz liczy na ten prawy tylko powiedział że z lewego coś tam pobierze ale za bardzo na niego nie liczy... Wszystko idzie póki co zgodnie z planem :) więc jestem spokojna musi być dobrze :) spokojnej nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dziewczyny test pozytywny ;) ;) nie moge uwiezyc ze sie chyba udalo ;) jest piekna widoczna 2 kreska ;) w poniedzialek powtorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuskus83
Annas11 gratulacje. Cudowne wieści z rana!!!!! Ciekawe czy dwa czy jeden maluszek. GRATULACJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dzieki dziewczyny, ciagle zerkam na test czy sie nie pomylilam ;) ;) nie moge uwierzyc ;) w poniedzialek po powtorce testu zadzwonie do kliniki, wyznacza na pierszy scan ;) ;) oczywiscie bede myslec teraz czy jedbo czy dwa maluszki zostaly ;) maz dumny, mam nadzieje ze testy sa wiarygodne o ze to nie pomylka .. Kuskus co u ciebie, dawno sie nie odzywalas, wszystko wporzadku ? Labris ciesze sie ze bedzie transfer, trzymam kciuki i musisz wierzyc ze sie uda, to jest bardzo szczesliwe forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wierzę i powtarzam sobie cały czas że wszystko idzie zgodnie z planem Wszystko Będzie dobrze i że wszystko się uda! Musze tak sobie to powtarzać bo czarny scenariusz też mnie dopada bo ja taka pesymistka :) Aniu ale super naprawdę też się tego widoku doczekać nie mogę Cieszę się razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Annas kurczę wle wspaniale wieści. Szczerze az balam sie wejsc na forum ze nie zobaczycz zlej wiadomosci, a tu taka niespodzianka . No ciekawe teraz czy 1 czy 2 maluszki bedą. Nie moglo byc inaczej, ja mocno wierzylam ze Wam sie uda :). LaBrise u ciebie tez wiadomości cudne. Odbędzie się pełna procedura ivf, super, a tak sie bidulko stresowalas. ALe pamiętaj pij duzo wody mimo wszystko i jedz nabial. Kuskus kochana a co tam u Was? Pozdrówki dziewczynki, no pięknie się dzionek dziś zapowiada po takich wiadomościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dziewczyny a jak ta kreska byla bardziej widoczna odrazu a teraz juz jest slabsza to ok ? Widac ja ale jest duzo slabsza od kontrolnej.. Niby 2 dni temu nic nie wykazalo wiec moze hormon jest jeszcze niski, zobacze w poniedzialek czy bedzie mocniejsza, mam nadzieje ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas11 to normalne, że kreski na teście bledną. Ale będziesz miała cudny weekend;-) A u nas wszystko ok. Maluszki rosną:-) Ja Was cały czas czytam i trzymam a wszystkie kciuki tylko po prostu się nie udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dzieki kuskus ;) dzis przyjezdza moj kuzyn do nas bo jego zonka z dzieciakami jest w polsce wiec pewnie obleja wynik z moim mezeulkiem a w srode przyjezdzaja goscie z polski, meza brat z zonka i 3 corkami, ale bedzie fajnie ;) oczywiscie bede czekala do poniedzialku zeby powtozyc, i bede myslec ale juz powolutku sie ciesze ;) Ja juz od testu spac nie moge a maz bez problemu zasnol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wiesci z rana!! LaBrise ciesze sie razem z Toba ze jednak idzie zgodnie z planem, super!! Annas kurcze nie moglo byc inaczej!! No to teraz rosnijcie zdrowo ;) Olcia ja wiem, ze narwana jestem hehe. Staram sie nie nakrecac ale to jest silniejsze ode mnie. Wczoraj poznym wieczorem zakulo mnie cakiem w dole brzucha, tak po srodku w dol na linii pepka a dzis mnie tam pobolewa. Temperatura spadla na 36,59 boje sie ze szanse maleja z kazdym dniem... Cycory nadal bola a poza tym nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ryba
Ananas serdeczne gratulację! Życzę ci spokojnych i równie szczęśliwych jak dzisiejszy dzień kolejnych 8 m-cy :-) LaBrise gratuluje dobrych wyników i trzymam kciuki za takie same dobre wieści za 2-3 tyg. :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
No Aniu innej wiadomości się nie spodziewałam, badziewny ten test 8dpt zrobiłaś po prostu :) Test na stówkę jest wiarygodny, kreska po wyparowaniu blednie to normalne, mnie to denerwowało bo chciałam do albumu dwie grube i dopiero 3 mi nie wyparował..... :) W poniedziałek będzie grubsza!!!! :0 No to teraz czeka Cię 3 tygodnie euforii a potem mdłości bóle wymioty - a masz!!!! Wszystkiego tego Ci życzę... I to LaBrise też - i Tobie Krysiu... :0 Wszystkie macie za parę tygodni rzygać jak koty rano, sika co 5 minut, nie spać w nocy, nie moc pic kawy (straszne), mieć ochotę na dziwne rzeczy....Tego wam życzę!!!! LaBrise widzisz dobrego masz lekarza prowadzącego, dał dobre leki i zapobiegł pęknięciu - trzeba ufać naszym doktorkom....Gratuluję też Tobie dobrych wieści....Jedz ananaska świeżego 1 dzień przed transferem do 3 dni po transferze..... Jak widać sporo pozytywów może ananasek się też przyczynia???? Ania dziś jesteś gwiazdą forum :) Jeszcze raz szczere gratki - uważaj teraz na siebie.... teraz niepewność ile maluszków - wiadomo 2 to szczyt szczęścia - ale teraz to już nie takie ważne!!!!! Jeśli 1 maluszek z wami został to prawdziwy siłacz z niego i nic tylko się cieszyć.... :) Pozdrawiam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu aby tak było czekam na te wymiociny z nie cierpliwością itd. :D hehe Ananasy mam już świeże zakupione czekają na odpowiedni moment :) wypijam 3l wody na dzień , pije ten olej lniany biorę kwas foliowy no i rano jeszcze ten Encorton więc chyba nie ma źle :D miłego weekendu kochane :) ale super wieści dzisiaj na tym naszym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja tak z innej beczki - ktoras z Was może polecić niedrogo jakis kemping, domki letniskowe nad jeziorem na weekend? Kurde szukamy, szukamy i juz mamy dość a wyjechać chcemy w piątek z samego rana (za tydzień) ;) Szukamy czegoś powiedzmy maks do 200km od Opola, aby było jezioro i las. Szukamy taniego wypoczynku, za dobę maks 150zł (im mniej tym lepiej) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annas serdecznie gratuluje.....super wiesci. U mnie transfer ustalili na piatek 15.08 . Teraz tylko odliczac dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinna
AnnaS serdecznie gratuluję!!! Na prawdę cieszę się z całego serca:) LaBrise niedługo będziesz cieszyc się tak jak AnnaS. Z każdym dniem jesteś coraz bliżej. Wszystkim Wam i sobie też życzę dużo sił, cierpliwości i wytrwałości. Jak widac warto zaryzykowac i przejśc przez to wszystko. To daje nadzieję innym i takiego pozytywnego "kopa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Dzieki dziewczyny za gratulacje, jeszcze nie moge w to uwierzyc, tak bardzo sie ciesze i milon mysli w glowie ;) czy bedzie jedno malenstwo czy dwa bedziemy tak samo szczesliwi ;) teraz oby do poniedzialku i nowego testu dla spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Sabaw to juz niedlugo, pewnie jakos podobnie wyjdzie Labrise ;) Bedzie dobrze dziewczyny trzeba wierzyc, pozytywne nastawienie ;) Zawsze warto walczyc, trzeba robic wszystko.. 5,5 roku czekalam na pozytywny test i teraz nie maja znaczenia te lata, najazniejsze sa kolejne dni i miesace. Chwilami boje sie ze to sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola8712
Annas uszczypnąć sie?? To nie sen to wszystko dzieje sie w realu ;), Ja tez jak zobaczylam 2 kreski to bylam najszczesliwasza osobą na świecie ;). No właśnie dziewczyny dużo daje tak jak Ania pisze pozytywne nastawienie ;). Labrise no ładnie dbasz o siebie z tą woda, super, obyś teraz byla kolejna. Sabaw za Ciebie rowniez kciuki. A ze nasze forum jest naprawde szczesliwe to nie musze przypominac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw no faktycznie chyba będziemy miały transfer w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Krysiu nie pomogę niestety!!! Sama truję mojego żeby gdzieś mnie zabrał ale on ma pracę i mecze, treningi, nie ma czasu żeby ze mną wypocząć, A na Turawie jest fajnie i bardzo blisko....Są tam domki kempingowe i las i jezioro hehehe.....AL:e nie znam cen... Ja to o morzu marzę......Chyba niespełnione to marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojadę nad morze po becie tzn ok 31szego sierpnia na tydzień :) poświeciliśmy czas wakacyjny na stymulacje więc pojedziemy po wszystkim :) Chodź na troszkę odstresować się i odpocząć.. bez względu na wynik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaBrise fajnie ze razem bedziemy miec transfer. Juz lekarz potwierdzil kiedy masz transfer? Ja mam 3 mrozaczki....blastocysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia mnie też marzy się morze już od wielu, wielu lat... Ciągle szkoda nam było kasy i wybieraliśmy bliższe miejsca na wypoczynek jak już musimy gdzieś wyjechać ;) Dziś emkowi zapowiedziałam, że w przyszłym roku jedziemy na min. tydzień w wakacje jak normalni ludzie na wczasy nad morze! Może wybierzemy się razem? Ale Wy to z maluszkiem pewnie się nie wybierzecie bo za wcześnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw ja mam punkcje dopiero w poniedziałek , o transferze lekarz wstępnie mówił 14/15 sierpnia jeszcze tak dokładnie to nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaktaOla
Z maluchem ale pojedziemy gdzieś, bo od 3 lat każdy grosz dusiliśmy na leczenie, ile można..... Podejrzewam, że bardziej wam by brzdąc przeszkadzał.... Ale chętnie bym z wami pojechała :0 Moja szwagierka pojechała na wczasy do Turcji z 4 miesięcznym synkiem i starszym 4 letnim....Wszystko się da!!!!!! Ale Ty Krysiu za rok w wakacje albo będziesz z wielkim brzuchem, albo z małym brzdącem więc nie planuj może morza..... dziewczynki Powodzenia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas pokaze co nam pisane jest, dopiero pod koniec roku chcemy zrobic rezerwacje to okaze sie mniej wiecej co dalej ;) A Ty masz termin na dzien urodzin mojej siostrzenicy. Ja tez mialam sie 8-go urodzic tymczasem posiedzialam jeszcze piec dni w brzuszku a Natalka odwrotnie ;) mnie sie tez wiosenne dziecie marzylo, kwietniowe tymczasem chyba bedzie jesienne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi znów skoczyła temperatura na 36,77 a wczoraj miałam 36,59 - ten termometr mnie wykończy... Poczekam z testem do środy, może nawet czwartku - modle się, aby się udało!! CUDZIE STAŃ SIĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annas11
Krysiulk trzymam mocno kciuki, ja bym ci radzila poczekac do weekebdu z testem. Za wczesnie zrobiony moze zle zadzialac na psychike jak wyjdzie negatywny. Ja pol czwartku plakalam a to byl moj 27dc, 8 dpt.. Poczekaj dluzej a bedziesz pewniejsza. Trzymam kciuki. Jutro robie tescik, oby druga kreska byla juz bardzo mocna, znowu sie stresuje. Od czwartku popoludniu mam napady goraca i to jest jedyny moj objaw ;) nawet piersi nie bola, brzuszek chwilami zakłuje.. Oby wszystko bylo dobrze ;) Dziewczyny jak liczy sie tygodnie ciazy, od punkcji + 2 tyg ? Wpisalam tak w kalulatorze ciazy i wyszlo mi ze zaczol sie juz 5 tydz.. Hmm a termin okolo polowy kwietnia. Ach te internetowe zabawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×