Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość witamina CCC

Problemy z oddychaniem po operacji nosa

Polecane posty

Gość gość
nosek będę mieć taki,że się spalicie z zazdrosci a oddychać bede tak,że na maraton pobiegne....a wy d***** myslicie,że nie usunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę, że ta osoba musi się wygadać :D Ej, ty gościu od ptasiego noska muskanego gąbeczką przez Szczyta, wiesz, że nie musisz ciągle tego pisać? Wystarczy, że użyjesz funkcji "Kopiuj" "Wklej" - będziesz miała jeszcze szybciej i wygodniej, skarbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie usuwasz? Czekamy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to będziesz mieć dużo pracy bo wątków o komplikacjach od głupich lasek ty wyrocznio trochę jest...jak tak przejedziesz całą kafeterię o komplikacjach,całe estheticon,beauty w polsce, feel beauty i masę wyznań ,że po operacji to nie miód na sercu to jeszcze nie będziesz miała czasu cieszyć się z twojego nosa jak frytka ,cieniutkiego jak ptaszek tak jak to mądrze ujmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, laski, wracajcie, już się nie boczcie. Tylko służące się obrażają! Jak was nie ma to zaczynają wpadać tutaj totalne świry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Frytka nie ma cienkiego noska. Gość jest ślepy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kolec nosowy zwisa jej smętnie po tej operacji. Jak można powiedzieć, że Frytka ma cienki nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kolec nosowy zwisa jej smętnie po tej operacji. Jak można powiedzieć, że Frytka ma cienki nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczytunia świrunia :) wiecie może frytka z tym grubym kinolem pisze z nami we własnej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frytki nos po oper jest jak buła i kartofel :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma wrócić laski czy lasek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisał tutaj jakiś lasek? a który to? No laski niech wracają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak, widać, że chirurg nie poradził sobie z czubkiem u Frytki. Masakra. Ponoć operacje czubka nosa wymagają najwięcej zręczności i kunsztu i są bardzo trudne. Bo czubek nosa trudno jest wymodelować tak aby nie było właśnie takiego efektu jak u Frytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uslyszalam ze o mnie mowa ktos wzywal laske wiec jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale nie wezwałam cię na miłą i serdeczną pogawędkę tylko chciałam abyś porozmawiała poważnie z tym gościem od ptasiego noska-pousówam-Szczyta-gabeczką bo ona najwyraźniej ma kłopot z sobą a przy tej okazji robi tu straszny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze tu już od 14 strony i blakuje wasze pisanie o komplikacjach,i usunę wszystko...ja jestem mądra a wy co piszecie o komplikacjach na ogólnej kafe,tutaj, i na tyś stron o kompli po operacji to d********* Będę miała super nosek-derugiego dnia już zapomnę ,że miałam operację...szczyt mi obiecał i po tym wszytskim będę jak oddychać jak ptaszek... a potem sobie też cycki zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już wiemy...my jesteśmy głupie i wszystkie osoby które piszą o komplikacjach a ty jesteś wyrocznią ..i będziesz tak super oddychać ,że pójdziesz na maraton i nosek bedziesz miała jaki już chcesz....tylko sobie załóż osobny wątek i będziesz tam pisać dzień i noc a założę się,że takich wybitnych osobowości znajdzie się więcej i będziecie tworzyć wzajemne koło adoracji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jak szczyt obiecał to coś innego :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środku pewnie dobra z niej dziewczyna tylko musie wyrzucić złość i potem bedzie nas przepraszała, bo sumienie będzie ją gryzło :) ale wiedz, że je przyjmiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie te
pisałam trochę z paroma kobietami, i z tego co wynika operacje nie wyszły tym, co właśnie nie są osobami zamożnymi, i albo zbierały i odkładały latami lub wzięły kredyt. nie wiem czemu tak jest, ale taka jest prawda. od siebie zaznaczę, że chirurg powiedział mi od razu, że po pierwszej spieprzonej nigdy się nie wróci do pełni zdrowia i jak ktoś ma normalny nos jak ta laska z kafeterii którą podaliście to tak się właśnie często kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dasz radę...ty co jesteś w stanie ominąć wszystkie komplikację przecież szczyt ci obiecał maraton i gratis piersi...na pewno dasz radę założyć osobny wątek na kafe o tym jakie my jesteśmy głupie a ty mądra i jak bezinwazyjnie przejdziesz zabieg...no wiem ,że dasz radę...tam już będziesz jechać dzień i nic tylko,żebyś się na operację nie spuźniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dasz radę założyć osobny wątek,żeby po nas jechać....ale ty też masz rozbudowane myślenie...czyli pamiętajcie dziewczyny...nasza hrabina nam to mówi to od gąbeczki jeśli zbierałyście długo na operację to nie wyjdzie jesli krótko to oddychanie jak ptaszek...ależ ona jest rozkoszna...fajnie mieć takie proste myślenie,życie pewnie ma łatwiejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty ty możesz einstainem zostań....popatrz masz full kasy operacja nie wyjdzie a ty szczytusiowi powiesz...ale jak to kurde przecież nie wychodzą tylko tym co długo zbierały...ale ty musisz być cudowną osobą. tylko już nas raczysz tymi mądrościami od 14 stron i chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To witaminac mnie sprowokowała suki to wszystko przez nią sucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pisałam trochę z paroma kobietami, i z tego co wynika operacje nie wyszły tym, co właśnie nie są osobami zamożnymi, i albo zbierały i odkładały latami lub wzięły kredyt. nie wiem czemu tak jest (...)" Czy ty czytałaś po raz kolejny to, co sama tu napisałaś? No litości! Co ma wspólnego stan posiadania pacjentki i sposób w jaki pozyskały środki na operację z wynikiem operacji! A chociaż dopytałaś je w którym progu podatkowym się mieszczą bo termin BOGACTWO to pojęcie bardzo względne. Bo jeżeli wszystkie te bajdurzące baby przed operacją pobierały i pobierają nadal zasiłek z Miejskiego Ośrodka Społecznego to jeszcze może byłabym w stanie zgłosić ten przypadek nieudanych nosów do Krajowego Archiwum X! bua hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie te
do kogo piszesz ty wyżej. jest to mój drugi post w tym temacie i przynajmniej nikogo nie obrażam, ale tu najlepiej wszystkie piszcie dalej pod nickiem gość, a będzie jeszcze lepszy burdel, ja stąd już spadam a wy dalej babracie się z gościem co was w*****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale sam pomyśl, gościu, przeczytaj to co napisałeś. Równie dobrze można znaleźć zależność pomiędzy występowaniem kurzu pod łóżkiem w sypialni każdej z tych kobiet a tym, że chirurg spieprzył im nosy! Albo coś równie bardziej bzdurnego. Ej, weź je popytaj, może te kredyty wzięły w jednym banku! :D bua hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wiesz, jeżeli podejrzewasz, że chirurdzy uknuli spisek i zmówili się przeciwko tym niezamożnym które zaciągnęły pożyczkę na nos - no to proponuję abyś zgłosił swoje wątpliwości do ... Komisji Maciarewicza! bua hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w sumie gdyby ona tu nie wtargneła to od 14 strony nie byłoby tyle ubawu. tylko ciekawe czy przed op zdąży pousuwać wszystkie negatywy a pracy będzie miała sporo skoro ona to widzi tylko w różowych barwach buahahaha oj ten jej rozumek,jest przesłodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten gość od Szczyta-gabeczki-ptasiego noska nie ma co zazdrościć witaminie ccc. Jak znalazła dobrego chirurga i stać ją na kolejną poprawkę to niech robi. I oby się udała. Ej, słyszysz gościu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×