Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
Nie wiem 14dc mialam pecherzyk 25mm a 24 dc bylo cialko zolte w miejscu pecherzyka czyli musiala wystapic miedzy 14 a 24 dc tego lekarz nie wie mowi ze na clo owulacja nawet 20dc nie jest niczym dziwnym bo to jest stymuliwany cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Troche mnie nie bylo a tu takie nowinki :)) Edka gratulacje - teraz nic tylko pozytywne myslenie i nic wiecej :)) powodzenia. Ja mimo moich nieregularnych cykli zrobie test w 27 dc bo dluzej nie wytrzymam :) .... jesli sie nie uda to zaczynam "przygode" z clo i zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka - wiem ze za wczesnie na gratulacje, ale po cichu cieszę sie, ze Tobie sie udali :) mi pęcherzyk nie pekl, stanal w miejscu, mam czekac na okres i od następnego cyklu biore zastrzyk żeby pekaly pęcherzyki :) może to zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
słuchajcie ja jestem w 22 dc dzis a od paru dni mam nabrzmiale piersi i bolą ( sutki nie ) tylko piersi.wiem wiem ze na jakies objawy jest za wczesnie ale dziwny ten bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosctoja-masz racje ze za wczesnie na objawy :) ale kto wie :) moze faktycznie cos sie dzieje :) dowiesz sie za parę dni :) obyś tez miala to szczęście co Edka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
edka gratulacje wspaniala wiadomosc oby to bylo pasmo szczescia teraz dla wszystkich otwierasz dobry cykl umnie jutro juz 14 dc przytulaski ciagle sa ciekawa jestem jak toumnie sie potoczy buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczyny mnie bolal brzuch jak na okres juz od 18 dnia cyklu i piersi mnie troche bola ale nie szczegolnie wlasnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jeszcze sie nie ciesze by nie zapeszyc ake mam dobre przeczucia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci a skad wiesz ze nie peknie? Moja kokezanka na clo miala owulacje 25 dc i tez jej lekarz piwiedzial ze juz nie peknie a 25 dnia poczula klucie tego jajnika! Potem ikres sie spoznia a testy negatywne dopiero 43 dnia cyklu test jej wyszedl pozytywnie i ma sliczna coreczke ktora ma 5 miesiecy! Na clo to jest loteria lekarz mi mowil to jest stymulacja nigdy nie wiesz kiedy sie co stanie moze ruszyc dopiero tak pozno jak mojej kolezance....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mój 22 dzień i boli mnie brzuch jak na miesiaczke a wg pracy było mi bardzo słabo. Tak merci może jeszcze się uda a jak nie to za miesiąc na pewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie znienawidzona jedna kreska ;( ;( pocieszam się, że może test za wcześnie zrobiłam ;( chociaż wszystko mnie boli jak na okres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25dc, skończyłam duphaston i lekarz powiedział , ze po lekach zrobić test. Tak jak pisałam już mnie wszystko boli, piersi to nawet dotknąć nie mogę :[ no i humorki się pojawiły więc jak nic będzie okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
No i po moim szczesciu! Krwawie dzwonilam do lekarza od razu a wczesniej powtorzylam test! I dalej druga kreska jest! Stwierdzil ze sie zarodek nie zagniezdzil skoro testy wychodza pozytywnie to poronienie samoistne i juz nie da sie tego zatrzymac. I stracilam moja fasolke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Nie chce mi sie źyc dziewczyny. To juz 2 raz jak sie zarodek nie zagniezdzil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
dooorciaaazabcia a kiedy Ty testujesz ? bo ja chyba nie wytrzymam dluzej niz do 27 dc :) masz cykle w miare regularne ? jak to jest przy clo ? edka a to nie moze byc to plamienie implantacyjne ?? głowa do gory !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika jak dla mnie to za wczenie 25 dzien cyklu, ja dzis mam 23. gosctoja niewiem kiedy bede testowala chyba dopiero 20 toz przed wyjazdem do polski. ja miesiaczki wogole nie mam chyba ze sobie ja wywolalam lekami niestety. i tak w kolko mam wywolywac chyba ze bedzie ciaza wiec poczekam troche dluzej z tym testeem tym bardziej ze test owulacyjny pozytywny wyszedl mi dopiero 17 dnia. edka beddzie dobrze moze nie zalamuj sie narazie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
dooorciaaazabcia ale masz z tym okresem tak przez clo ? ze musisz go wywolywac ? tak sie zastanawiam czemu tak jest ze dochodzi do zaplodnienia a zarodek sie "nie chce" zagniezdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gostoja ja tak mam odkad pamietam. mam pcos i nie mam ani miesiaczki ani owulacjii dlatego biore clo. niewiem wlasnie dlaczego sie tak dzieje az sie boje czy mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Jak to mowi moja mama "dziecko Ty już lepiej o niczym nie czytaj i nie mysl tyle " Dziewczyny moze powinnysmy sobie wziąć ta rade do serca a wtedy nam sie uda :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
To nie plamienie inplantacyjne to zwykle krwawienie miesiaczkowe. Moze za pozno dal mi leki podtzymujace ciaze nie wiem. Albo mam wadliwe komorki jajowe i to naturalna selekcja ze organizm sie pozbywa..... umowilam sie dzis do specjalisty na wtorek zobaczymy co powie poslucham innej opinii.... w kazdym badz razie do zaplodnienia doszlo na 100 procent inaczej nie mialabym hormonu hcg w moczu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wiem ale coraz mniej mam sil na to wszystko.... juz drugi zarodek stracilam w ten sam sposob.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - nie zalamuj sie, nie poddawaj tak szybko :) idz do innego lekarza niech c***omoze jakos :) dooorcia - moze peknie jeszcze, cuda sie zdazaja przeciez :) tak czy siak czekam cierpliwie az sie uda wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×