Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Merci bede miała taka możliwość za miesiąc jak pojade do polski o ile jakiś lekarz mnie przyjemnie... Watpie ze miałam. No ale może będzie jakiś cud. Zaczynalam z pozytywnym nastawieniem którego teraz nie mam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - moze mialas, bedziesz miala monitoring to sie dowiesz co i jak, moze pecherzyk byl, tylko nie pekl .... albo nie rosl .... wtedy nowe leki i bedzie juz ok :) dlatego warto miec monitoring, zeby wiedziec co sie tam dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - trzymam kciuki :) w anglii ciezko o ginekologa prywatnego? czy sprzetu nie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hejo dziewczynki ja juz po 3 dawce z clo tym razem poltora tabletki czuje sie ok narazie skutków ubocznych zero odpukac w niemalowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merck ja mieszkam na wyspie isle od Jan i tu tylko państwowy ginekolog nie mogę iść prywatnie bo nie ma tu lekarza prywatnego. Beatka oby tak dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja sobie postanowilam ze nie pojde w kolejnym cyklu na monitoring by mniej myslec. Skoro w tym miesiacu clo doprowadzilo do owulacji to w kolejnym cyklu tez powinno skoro zadzialalo dobrze . Moze kolejna owulacja bedzie ta fasolka;) staram sie pozytywnie myslec..... i nie bede biegac do lekarza z byle p*****la zeby wyznaczal dni itp bo wtedy kocham sie z mezem na sile i mysle tylko o tym zeby sie udalo a potem juz nie chce sie kochac by nie skrzywdzic ewentualnej fasolki jakby sie udalo bzika mam. Dlatego teraz pelen spontan i pozytywne myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Edka masz racje lepiej nie wiedzieć dlatego ja jutro tez nie robię testu na owulację bo tylko się stresuje ze jest negatywny. Postanowiliśmy z mężem ze za tydzień dyskoteka kolacja w restauracji później może jakiś spontaniczny seks w jakims miejscu jak na poczatku związku :-) będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, co u was? u mnie bez zmian, jutro ginekolog, no i dalsze czekanie na cudzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hejo dziewczynki ja jeszcze do 4 niore clo i działam hehe ale na spontana tez w tym mieisacu nie mam monitoringu i nie ide , w pracy mam padake nic mi sie niechce przeznia eh:( ostnio sobie zaszalalm poszlam na zakupki ktore pewnie kazdej kobiecie nastroj poprawia a jutro wybieram sie do mohito moze cos ladnego zakupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
do czwartku biore clo mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie 15 dzień i dalej nic. Żadnego śluzu bólu nic. W tym miesiącu juz wiem ze dupa. Merci to daj nam znać jak tam po wizycie trzymam kciuki za ciebie. Ja beatka czekam na zakupy za trzy miesiące przed wyjazdem do domu będę nocowala w Liverpool i tam pójdę na duzeeeeeee zakupy mam cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja po wizycie ... mam teraz 12 dc i byl pecherzyk, jeden, ktory mial az 25 mm i teraz sa 2 opcje - albo lada chwila peknie i bedzie ok :) albo juz nie peknie i zrobi sie z tego torbiel :( lekarz mowil, ze czest po clo pecherzyki nie pekaja, rosna duze i potem zostaja i trzeba brac leki, zeby sie wchlonely lub pekly, teraz w piatek ide sprawdzic co sie z pecherzykiem stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci oby pekl trzymam kciuki za ciebie bardzo mocno, ja jestem bardzo szczesliwa dzis moj 16 dzien cyklu i tak z glupia zrobilam testy jeszcze 2 bo mnie dzis boli cale podbrzusze :) i wyszlo na jednym sloneczko a na drugim dwie mocne krechy :) :) :) :) :) :) :) jupi wiec dzis przystepuje do dziela z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - dzialaj, dzialaj :) tez trzymam kciuki, zeby ci sie udalo :) rano czulam jajnik caly czas, tak jak na owu, a teraz nic, moze pekl pecherzyk juz, ojj dobrze by bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki mocniej :) przestal mnie faktycznie bolec jajnik, czy to jak peka przestaje sie go czuc? nie znam sie na owulacji,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci to tak jak ja wogole sie nie znam bo nie pamietam kiedy ja ostatni raz mialam. i nie powiem ci czy przestaje bolec czy nie. mnie cale podbrzusze boli od rana jak na miesiaczke. trzymam kciuki, dowiesz sie w piatek wszystkiego i dzialaj kobieto dzis :) twoj maz jest caly czas w domu czy jezdzi w delegacje? moj jest zawsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - moj tez jest zawsze :) dzialamy juz od wczoraj :) szperam po necie i znalazlam, ze jak przestaje bolec to znaczy ze peklo, ale nie wiem czy to prawda, w internecie mozna rozne rzeczy przeczytac :) wiec narazie cierpliwie czekam do piatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi moj pracuje po 12 godzin wczoraj byl zmeczony ale dzis ma juz zapowiedziane :) i jutro i pojutrze :) w internecie to nie ma co sluchac niektorych rzeczy bo jak bym sluchala to bym juz w psychiatryku byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - co racja to racja, wypisuja rozne glupstwa czasami, tak samo czytalam o pecherzykach, jedni pisza ze 25 mm czyli tyle ile mam, to ze za duzo i juz jest przerosniety, moj stwierdzil, ze jest ok i powinien peknac niebawem, czyli tez co lekarz to inne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
umnie dzis 7 dc i jeszcze jutro i pojutrze biore po pol tabletki . Ja natomiast dzis w 7 dc mam duzo sluzu przezroczysty i rozciaga sie dzis namowie meza na przytulanki i jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - to ty tez do roboty sie bierz :) ja sluzu plodnego dawno u siebie nie widzialam, nawet teraz przy clo tez nie zauwazam nic :/ slyszalam, ze wiesiolek pomaga w sluzie, ale nigdy nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez slyszalam o tym wiesiolku ale nie mam gdzie tu kupic takiego czegos niestety. nie mam wogole sluzu co mnie troche martwi. ale moze bedzie dobrze, moj maz ma plemniki bandyty tak mowil lekarz hihi :) uda nam sie zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci nie martw sie moj w 14 dc mial 25mm i pekl tylko niestety sie nie udalo mi zajsc ale to juz postep bo clo dziala moze nadtepny moj cykl bedzie szczesliwy.... trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
witajcie, wczoraj przeczytalam caly temat i chcialam wam opisac moj przypadek: W sierpniu odstawilam tabletki anty i odczekalam 2 cykle zanim zaczelismy sie starac o dziecko. 1 cykl - 1 kreska teraz jestem w 17 dniu kolejnego cyklu i zobaczymy jaki bedzie efekt. Moja gin powiedziala ze jezeli znowu nie wyjdzie to od 5 do 10 dnia kolejnego cyklu mam brac jedna tablekte na noc Clostilbegyt a od 16 do 25 dnia cyklu duphaston. Nic nie mowila o monitoringu ( wogole na czym on polega ???? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosctoja witamy :) monitoring to poprostu badanie usg podczas ktorego lekarz ocenia czy jest pecherzyk i co sie z nim dzieje. ocenia tez czy czase po tym leku nie zrobi sie torbiel.. ale spokojnie napewno ci lekarz o tym wspomni. zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
Zdziwilo mnie tylko to ze wy tutaj piszecie ze stosujecie ta metode juz kilka cykli, mnie lekarka powiedziala ze jezeli teraz nic nie wyjdzie z naszego starania, przez 2 kolejne cykle mam sprobowac z CLO, jesli znowu sie nie uda to maz bedzie musial zrobic badanie nasienia a ja zglosic sie do leczenia w profesjonalnej klinice . przeraza mnie sama mysl. wierzycie w cos takiego jak blokada psychiczna ? ze za bardzo sie chce i wtedy nie wychodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest takie cos jak blokada psychiczna ze chce sie za bardzo.bo myslisz sobie a moze dzis a moze to i tamto stresujesz sie i niewychodzi dlatego. ale szczerze dziwi mnie to ze lekarz kaze ci sie faszerowac clo ( jest to mocny hormon) skoro moze byc winny twoj maz tez. moj maz mial badanie nasienia 2 razy i to zanim zaczelam brac clo. niektore dziewczyny sie straraja kilka cykli bo nie zawsze za pierwszym razem sie reaguje na ten lek. ale glowka do gory wyluzuj sie, ja sie staram ponad poltora roku. odpowiedz cos o sobie ile masz lat jak dlugo sie staracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×