Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Beatka bardzo mi przykro... Moze teraz ci sie poszczesci. Czym sie zajmujesz ty? Mi włosy wypadają od bardzo dawna. Merci widzisz a ja maluje na blond jasny zawsze a tak to biore takie tutejsze witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam u was? u mnie ok tylko testy owulacyjne wychodza negatywne ;/ elektroniczny koleczko a ten normalny to wczoraj byla mocniejsza kreska niz dzis. niewiem czy ta owulacja juz byla czy co niewiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ja dzisiaj pozno i zaraz tez spadam :) caly dzien gdzies jezdzilam :) co u was? dooorcia - owu chyba przed toba dopiero, rob testy, na dniach po clo powinna byc owu, chociaz ginekolog mowil mi ze w pierwszym cyklu moze jeszcze owu nie byc bo organizm moze jeszcze nie "zaskoczyc" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bylam u lekarza nie udalo sie. Owulacja byla pecherzyk pękl widac cialko zolte ale powiedzial mi ze skoro test nie wyszedl a dzis powtarzalam to sie nie udalo! I czemu??? Dazylam do owulacji....teraz ja mialam i dalej sie nie udalo jak to wyjasnic. Dodam ze moj maz ma wyniki dobre bo sie badal 2 miesiace temu.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Powiedzial ze za bardzo chce, jeszcze mi dopiekl ze zdrowe kobiety i sie rok staraja a ja bym chciala tak od razu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - a ile sie staracie? nie pamietam, pewnie pisalas szkoda ze sie nie udalo, trzeba miec zawsze nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dorciazabcia nie martw sie ja tez owulki nie mialam w 2 pierwszych cyklach z clo teraz byla ale slaba tak powiedziala lekarka bo zbyt niski jeszcze progesteron ale cos tam rosnie:) wsumie to juz jutro biore 1 tabletke i w sobote a potem to juz po jednej i pol az do 9 dc i bez monitoringu jakos tzreba sie nastawic pozytywnie ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - ja teraz bralam 2 tabletki, z grubej rury od razu, we wtorek mam monitoring, ciekawa jestem czy cos z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - moze owu bedzie, kto wie :) oby byla :) ja w przyszlym tyg powinnam miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki merci za ciebie. ja robilam dzis sobie dwa testy paskowy i elektoniczny na elektonicznym koleczko czyli negatywny a paskowy dwie takie same kreski niczym sie nie roznia. niewiem co myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - jeseli to sa 2 mocne kreski to moze bedzie owu :) a jak ze sluzem? widzisz jakies zmiany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci nie mam wogole sluzu a nawet jestem suchsza niz zazwyczaj. zawsze jak sie kocham z mezem to mam bardzo duzo sluzu zawsze musimy sie wycierac a teraz jest sucho. nic mnie nie boli nie mam wyzszej temperatury. nie byly takie mocne. poprostu byly takie same. chyba za bardzo sie nakrecam. popiszmy o czyms innym. DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN jaki prezent dla meza pod choinke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda pewnie odpowie ze 2 kreseczki pod choinke :D ale by bylo niesamowicie :) a o prezentach jeszcze nie myslalam, jeszcze nie jestem w temacie swiatecznym, wolalabym zebysmy z mezem gdziesp ojechali po swietach w gory albo nad morze :) zamiast prezentu :) w ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym mu chciala dac 2 kreseczki pod choinke ale w to nie wierze.. dzis mi jakos smutno ze to przeze mnie nam nie wychodzi i wogole. :( a pod choinke niewiem co mu kupie nie mam pomyslu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - nie ma sensu kogokolwiek obwiniac bo to niczyja wina :) tak po prostu jest i tyle :) uszy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci staram sie pól roku a lecze sie od roku na brak owulacji. Teraz mialam owulacje ale pewnie kiepska skoro nie wyszlo.... ale clo zrobilo robote bo doprowadzilo do owulacji. Czh wy tez tak macie ze ponad tydzien przed okresem odczuwacie napiecie w brzuchu skurcze jak w czasie okresu. Mnie wybadal i ze wszystko wporzadku ze nie powinien bolec ze niby to jelita mnie bola i bol jest taki sam powiedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
czesc dziewczynki ja juz wzielam pierwsza tabletke z clo czuje sie jak przedtem bezzmian , dzisiaj bardzo duzo pracowalam i ogolnie jestem zmeczona a jutro musze zajac sie domem, ogarnoc popsprzatac :) Ja rowniez o prezentach swiatecznych jeszcze nie myslalam nie mam na nic pomyslu moze to ze zmeczenia sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczynki ustalmy, ze prezentem bedzie mala fasolka, a jak sie nie uda, to nowa nadzieja, ze nowy rok przyniesie wiecej szczescia :) ja dzisiaj tez zmeczona jestem, dobrze, ze juz weekend :) czy wam tez tak szybko czas plynie? juz prawie grudzien a macie jakies plany andrzejkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
my z mezem lecimy jutro na domowke d znajomych wiec troche sie pobawimy ja musz jutro sie wyspac zdrzemna po poludniu zeby miec udany wieczor , bo dzis to padam 10 godzin w pracy bo przeprowadzka na nowe przedszkole eh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki ja bylam z moim M u znajomych na domowce piwko jedno wypilam i spróbowałam winka czerwonego:) Tabletke Clo wzielam sobie 2 godziny wczesniej zeby sie troszke wchłoneła dzis juz mój 5 dc i teraz bede brala poltorej tabletki az do 9 dnia a potem zluzuje i zobaczymy co ztego wyniknie nie ebde biegala do lekarza na usg zrobie 22 progesteron i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej beatka to może jeszcze będzie prezent pod choinkę :-) ja dziś 14 dzień cyklu ale nie ,am żadnych objawów owulacji nawet sluzu'. I test wyszedł dziś tez negatywnie :( jutro nie robię wole żyć nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) u mnie 10dc, we wtorek monitoring, mam nadzieję ze cos będzie :) a jak mnie to dalej przygoda z clo :) jestem pozytywnie nastawiona :) ja andrzejki w domu urzadzalam dla znajomych :) co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - a kiedy bedziesz miala mozliwosc zrobienia monitoringu przy braniu clo? wtedy bys miala pewnsc czy cos sie dzieje czy nic, moze dawke zwiekszyc bys musiala, a moze owu byla i nawet nie wiesz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×