Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gosctoja - witaj :) badanie nasienia i inne szczegolowe badania robi sie po roku bezowocnych starań, wiec masz jeszcze czas :) ja mam monitoring dopochwowy, szybki, bezbolesny, o wiele dokladniejszy niż zwykle usg :) co do clo to w ciągu 3 cykli powinno sie udac, jezeli nie to sie robi przerwe i potem znowu 3 miesiące clo :) na klinikę bezplodnosci masz jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej merci, jak tam u ciebie? boli cie jeszcze jajnik? masz wogole jakikolwiek sluz? bo ja nie... i niewiem czy to dobrze czy zle. ale podbrzusze mnie boli caly czas. dzis powtorka :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dzis 30dc i jeszcze nie mam okresu! jeszcze mi tego brakuje zeby mi sie okres zablokowal....; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Testowalam 28 dnia i jedna krecha nie nawidze tej kreski rzucilam testem o sciane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jakby przyszla to bym znow brala clo. Dziewczyny slyszalyscie o ziolkach ojca sroki nr 3 na plodnosc? Czytalam na forach ze pomagaja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wiesiolek lykam a ten castangus mozna lykac z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Podobno te ziola ojca sroki sa mega skuteczne ale nie wiem czy mozna je laczyc z clo bo stymuluja jajniki. Czytalam ze dziewczynie clo nie pomoglo i potem przez 2 miesiace pila te ziola i w 3 miesiacu picia zaszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Sprobuje tego castangus najpierw.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest drogie i to ziola wiec raczej nie powinny sie klocic z clo. mojej kolezance powiedziel jeden lekarz ze nie moze miec dzieci a tym czasem brala castangus miesiaczki jej wyregulowal i po 4 miesiacach zaliczyla wpadke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
witajcie ponownie, mam 24 lata, staramy sie bardzo krotko bo 2 cykl - ale ja jestem straszna panikara wiec moze dlatego lekarka dala mi od kolejnego cyklu CLO. cykle mam nieregularne po odstawieniu anty bo 29, 38, 30 a teraz sama nie wiem, dzis mam 17dc. 14 grudnia chce testowac i zobaczymy, moze CLO nie bedzie potrzebne. chyba zanim je zaczne brac to meza posle na badanie nasienia ( zgodnie z waszymi radami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja poczekaj z tym badaniem meza i wogole. My jestesmy chore i zdiagnozowane dlatego bierzemy clo i tak dlugo sie juz staramy. Ty poprostu po odstawieniu drugi cykl nie masz potrzeby sie leczyc jeszcze. Moze juz tefaz sie udalo. Dziwie sie ze od razu ci dala clo.... mnie zrobil lekarz szereg badan hormonalnych i po kilku miesiacach obserwowania mojego cyklu i moich nieudanych probach przepisal clo a na pco lecze sie od roku a staram sie 7 cykl a pierwszy z clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Badz dobrej mysli zycze ci fasolki juz w tym cyklu napisz oczywiscie jaki rezultat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosctoja - powtorze co pisalam wczesniej : badanie nasienia i inne szczegolowe badania robi sie po roku bezowocnych starań, wiec masz jeszcze czas usmiech.gif ja mam monitoring dopochwowy, szybki, bezbolesny, o wiele dokladniejszy niż zwykle usg usmiech.gif co do clo to w ciągu 3 cykli powinno sie udac, jezeli nie to sie robi przerwe i potem znowu 3 miesiące clo usmiech.gif na klinikę bezplodnosci masz jeszcze czas daj sobie troche czasu, meza nie stresuj badanimi jeszcze :) poobserwuj swoje cialo, zbadaj sie, po lekach anty cialo musi wrocic do normy, moje nie wrocilo, dlatego teraz biore clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - mnie jajnik juz nie boli, przestal, nie wiem co to znaczy, ze owu byla, jest bedzie, czy ze pecherzyk pekl ... nie mam pojecia co znaczy jak bol ustapi. w piatek mam usg to sprawdze co sie tam dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
dziekuje wam za rady i mile slowo - zawsze sie przydaja. bede sledzic wasze wpisy i czasmi przylacze sie do rozmowy w razie watpliwosci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosctoja - dolacz do nas, sama jestem ciekawa kiedy bedziesz swietowac swoje 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
:) a powiedzcie mi czy 27 dc ( przy tak nieregularnych jak moje ) to dobry czas na testowanie ? i czy ktoras z was uzywala tych tanich testow z allegro o czulosci 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
jak bylam w poniedzialek ( 15 dc ) u mojej gin to powiedziala ze napewno jest po owulacji ( sluz ) a wracajac do was to dlugo juz sie leczycie clo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero pierwszy cykl z clo, a staramy sie od paru miesiecy :) odstawilam tabletki anty i cykle zwariowaly, zamiast okresu plamienia co ok.50 dni lub wiecej, co bedzie dalej zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki witaj nowa kolezano ja jestem 4 cyklu z clo stram sie ( teraz 4 miesiac ) dzis byly przytulaski z mezusiem hehe:) wkoncu :) jeszcze jutro poltorej tabletki i bede sobie szalala z mezem do swiat haha a potem az 22 pojade na progesteron :) Ziola ojca sroki nie wolno laczyc z clo pije je sie same od 1 dnia oresu przez 3 miesiace i absolutnie nie wolno pic przy tym leku moga przestymulowac jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
a powiedzcie mi ( te z was ktore NIE korzystaja z monitoringu ) czy przy clo sa objawy owulacji tak jak bez clo ? chodzi mi o sluz, pobolewanie jajnikow, piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
sa ale nie musi to oznaczac ze owulka bylam ja w tamtym cyklu mialam slaba lub w cale owulke wieclearka dala mi wieksz eraz dawke w tym cyklu te znie mam monitoringu ale jak zaczynasz clo to powinnas miec monitorin ja mialam kilka krotnie w ciagu tych 3 cyklow sprawdzane bylo czy tez torbiel sie nie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gostoja 2 miesiąc to dopiero początek dziwnie ze chce dac ci juz clo. Ja półtora roku się staram to mój pierwszy cykl z cło. Ja nie mam monitoringu śluzu nie mam wogole ale wczoraj i dziś mnie boli podbrzusze a wczoraj test owulacyjny wyszedł pozytywny, niewiem jak z testami z allegro ja kupilam w aptece bardzo czuły można go stosować juz 8 dni po owulacji. Merci trzymam kciuki za ciebie' beatka tul się tul :-) ja dziś tez i jutro daje mężowi odpocząć pełen relaks i za dwa tygodnie testuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctoja
a od ktorego do ktorego dnia cyklu macie ten monitoring ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gostoja to nie jest tak ze masz kilka dni z rzędu monitoring tylko idziesz w jakiś dzień jak lekarz zdecyduje. I później ci mówi kiedy.. Ja i beatka np. Nie mamy monitoringu tylko badanie krwii w 21 dniu cyklu progesteronu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×