Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

masz racje zatestuje w przyszly poniedzialek albo i przyszly piatek dla pewnosci. no szkoda ze nie pekl. ale nastepnym razem sie uda. to dopiero nasz 1 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, dopiero 1 cykl, nie ludzilam sie, ze od razu sie uda :) mam nadzieje, ze 2014 bedzie ciazowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
a powiedzcie mi czy przy nieregularnych cyklach to mozliwe ze mialam owulacje miedzy 12 a 15 dc ?? ( wtedy bolal mnie jajnik i mialam sluz ) Teraz jestem tak jak dorcia w 24 dc i mam brzuch taki napiety jak bym robila brzuszki ( takie zakwasy ) .... macie racie ze powinnysmy byc tak zbudowane by wiedziec od razu czy jest dzidzia czy nie :))) nie bylo by stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosctoja - wszystko jest mozliwe :) ja przy clo, w 11 dc mialam pechezyk 25 ktory moglby peknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
chyba w sobote :) bo juz sie niecierpliwie, mysle ze jak cos tam sie "dzieje" to wyjdzie a jak nie to bede sie starac z clo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze teraz nie wiem co z tym monitoringiem. Mój ginekolog powiedział,że jezeli tak ladnie zareagowalam to przy następnych cyklach nie potrzeba monitoringu. Ale ja i tak mu powiedzialam ze przyjdę czy mu sie podoba czy nie :D no ale nie wypali jak w święta to będzie. Mam nadzieję,że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Domi_nikaa wiesz co jak mi sie teraz nie uda to od kolejnego cyklu mam brac clo i mi lekarka nic nie mowila wlasnie o monitoringu a teoretyczne dni plodne wypadna mi tez w granicach swiat i nie wiem co robic, ale najpierw zrobie test a martwic sie bede pozniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
a co do witamin : ja bralam ladevit ale ta lekarka powiedziala ze zwykly folik wystarczy. a wasi mezowie biora tez cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćtoja no jakoś przetrwam ten cykl. Teraz owulację miałam 13dc więc może będzie podobnie. Będę się ratować testami. A może wybiorę się zaraz po świętach, żeby zobaczył czy wszystko ok :) No właśnie mój mąż jest bardzo niesystematyczny jeśli chodzi o jakieś leki, witaminy itp. Jak mu nie przypomnę to nie weźmie... Ostatnio brał cynk i selen. Muszę go dopilnować teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki jak tam u was pogoda? umnie dzis 10 na plusie cieplusio. mnie dzis w pracy pobolewaly jajniki , w sumie to nadal je czuje wczoraj byly przytulaski mam nadzieje ze cos tam sie dzieje umnie dobrego i zaskocze przy tym cyklu eh...ale mam namiary na dobrego lekarza jak cos to napewno doniego zapisze sie jak bede w ciazy , sluzu mam duzo od wczoraj wiec napewno to czas plodny . za tydzien zrobie progesteron ufff jeszcze 2 dni pracy i odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
wiecie co ten brzuch mam spiety hmmm pod linia biustonosza tak na szerokosc dloni - dziwne uczucie ( moze sobie wmawiam ) a co do pogody to osotatnio mnie przytłacza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
witajcie ? jak tam dzisiaj samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie coś tu dzisiaj cichutko ;) U mnie dzisiaj lepiej, wzięłam się za porządki w końcu, kupiłam mężowi witaminki. Korciło mnie , żeby kupić jeszcze jeden test ale nie zrobiłam tego :D A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
a jesli mozesz to napisz co kupujesz mezowi bo chetnie tez bym cos kupila , czytalam o salfazinie i sie zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie było ubogo w aptece z witaminami dla mężczyzn, kupiłam Androvit. Farmaceutka właśnie mówiła mi coś też o Salfazinie, że często mężczyźni kupują :)ale nie miała i nie miałam wyboru więc wzięłam co wzięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) dobrze, ze piszecie o witaminkach dla mezczyzn, moze mojemu tez cos kupie, androvit slyszalam, ze dobrze dziala i najchetniej do ludzie kupuja :) u mnie 21 dc :) juz bym chciala nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Dominika a moze okresu nie bedzie ? :p moj maz uzywal teraz maxivit ( ogolny zestaw witamin ) a teraz kupimy salfazin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki umnie 16 dc i jajniki mega mnie bola czuje cale podbrzusze do tego duzo sluzu taki przezroczysty i rozciagliwy wiec dzisaj dzialam i przytulaski z mezem :) Ciesze sie bo jeszcze jeden dzien i weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
a jak myslicie bo sie zastanawiam czy nie lepiej zeby maz zbadal nasienie (zanim ja zaczne sie faszerowac CLO ) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - to masz idealna owulacje jak sluz sie pojawil, zazdroszcze :) dzialaj, dzialaj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te witaminy dla mężczyzn to takie ogólne czy na płodność bo pierwsze słyszę. Jutro mój maz zadzwoni o wynikinwiec zobaczymy jak progesteron u mnie' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×