Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Dooorcia - glowa do góry :) czekamy na nowy cykl :) nowy rok będzie szczęśliwy :) a moze test oszukal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Pozytywną odpowiedź jajników uzyskuje się w 60 – 80 % przypadków. Odsetek ciąż wynosi ok. 20% na cykl, z czego 70 % ciąż jest uzyskiwanych w trzech pierwszych cyklach leczenia. Wiec dziewczynki glowa do gory zobaczycie uda nam sie , ja tak bardzo w to wierze , codziennie sobie to powtarzam choc mam tez dni zwtapienia jak kazdy eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w to głęboko wierze :) i za rok bedziemy pod choinkę kupowac naszym maluchom prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciaaazabcia jak nie teraz to na pewno w następnym cyklu się uda :) Musimy być dobrej myśli ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
czesc dziewczyny, tak jak pisalam testowalam :( i standardowo jedna krecha :( a dzis 1 dzien nowego cyklu od 5 dnia zaczynam brac clo - moze sie wtedy uda... juz mnie to meczy wszystko i nurtuje mnie pytanie czemu inni maja tyle szczescia a ja nie (??) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
teraz cykl mi trwał 27 dni, powiedzcie kiedy najlepiej zrobic test owulacyjny ? od ktorego dnia zaczac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
i wtedy co dziennie czy np co 2 dzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robisz codziennie do pierwszego pozytywnego testu, pozytywny test oznacza ze w ciagu bodajze 36 godzin bedzie owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja z moim mezem zaczynamy przytulaski juz 6 dc i tak do 19 dc , bo przy clo podobno ta owulka moze sie przesunac oczywiscie my tak co drugi dzien z nadzieja ze owulka byla i sie udalo:) ja juz odliczam do srody pojade na progesteron i zobaczymy jaki wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Testy owulacyjne robi się codziennie a kiedy zacząć jest na ulotce. Ja raczej tez zaczynam drugi cykl z clo. Ale nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak Wasze samopoczucie ? U mnie ostatnio kiepsko, mam częstoskurcz serca, czuję niemoc, wczoraj mąż zabrał mnie na zakupy , to nawet mi się nie chciało nic przymierzyć. To u mnie dziwne,bo zwykle nie można mnie wyciągnąć z przymierzalni hehe. Byłam dziś u rodzinnego odebrać wyniki i mam diedobór potasu,magnezu. Prawdopodobnie stąd to szybkie tętno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Biorę clo 2 cykl razem z duphastonem. Wczoraj miałam termin @, dziś test negatywny, ale na @ się nie zanosi, a zawsze jak w zegarku... Czy jednak to może być ciąża? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, przecież dopiero 1dzień się spóźnia :) ale oczywiście fajnie by było usłyszeć, że w końcu się komuś udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
cykle przy clo moga sie wydluzyc lub srocic mowila mi tak moja pani doktor umnie juz cisza jajniki juz nie bola i sucho wiec dni plodne odeszly heh:) teraz czekam do srody na progesteron i zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
powiem wam dziewczyny ze ja ostatnio moglabym nie wychodzic z lozka i gapic sie w jeden punkt :( , niby krotko sie staramy ale mnie jakas zalamka bierze... nic mnie nie cieszy, nawet swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dominika to skutek uboczny brania clo.... mi tez tak kolatalo..... teraz biore drugi cykl i kolatanie powraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Bierz aspargin mi pomaga a jak nie daje rady to biore milocardin na serce by je uspokoic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu oczywiście ze jest szansa ze to ciąża. Ja dalej napady gorąca i bol w podbrzuszu. Edka jak się trzymasz??? Gosctoja nie ma sensu się smutac bo SA dziewczyny co się dłużej starają. Beatka trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka12 no właśnie przeglądałam ulotkę przed lekarzem ale tam nic nie ma w skutkach ubocznych o sercu (chyba, że przeoczyłam). Mówiłam o tym, że biorę clo ale nic nie powiedziała że to od tego. Muszę uzupełnić magnez i potas, jak nie przejdzie to na inne badania. No i właśnie biorę aspargin, a na ten częstoskurcz mam bisocard. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, u mnie 26 dc, czekam na okres, mam nadzieje, ze będzie terminowo :) a potem znowu clo i zastrzyk, przypisal mi pregnyl, który ciezko w aptekach dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjjj
jak dokładnie nazywaja sie leki co je bierzecie ? bo nie rozumiem skrotu clo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Clostilbegyt i duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 30 dc. w piatek testuje ostatni raz jesli wynik bedzie negatywny wywoluje sobie miesiaczke i zaczynam drugi cykl z clo. a ty merci kiedy masz miec @? ja mam w informacji od lekarza ze clo moze zaburzac prace serca moze byc bol glowy i zawroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Skonczylam brac clo. Bylam u specjalisty i masakra! Jestem przestymulowana jajniki pełne pecherzy. Powiedzial ze nie powinien mi kazac brac 2 cykl clo tylko miesiac orzerwy bo wciaz jestem stymulowana a to juz za duza dawka i masakra. W sob znow do niego czy bedzue ten dominujacy ale powiedzial ze watpi. I chyba na droznosc jajowodow mnie wysle. A jesli chodzi o poronienie to mowil ze nie ma pewnosci czy bylo bo testy sikane to szajs tylko wynik beta daje 100 procent i tylko bete mam robic by sie niepotrzebnie nie denerwowac. Powiedzial ze nie wyklucza ze to ciaza byla ale tez nie potwierdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
edka a ile cykle bralas clo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×