Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Sykatynka - dzisiaj jest 10 dni od zastrzyku i 25 dc, moze jutro skusze sie na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, O rany, jak ten czas leci... już 10 dni od twojego zastrzyku? ja bym na Twoim miejscu wstrzymała się jeszcze troszkę - żeby wynik nie był fałszywie pozytywny... bo to duża nadzieja a potem ew. rozczarowanie (którego oczywiście ci nie życzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja testowalam juz 26 dnia gdy beta wynosila 44 i pokazala sie bardzo slaba kreska ale byla widoczna juz ale owulacje miala 14 lub 15 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Edka, ale ty nie miałaś robionego zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka - on przez jakiś czas może fałszować testy... nie pamiętam teraz, przez jaki okres dokładnie, czy 10 dni czy 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
dziewczyny mi ta durna lekarka z nfz kiedys powiedziala ze przez clo owulacja wystepuje w terminie i nie ma prawa sie przesunac. coo tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosctoja - to nieprawda ze przy clo owulacja musi byc w terminie! Nawet naturalnie roznie jest a co dopiero na wspomagaczach :) sykatynka - leci czas, leci, wstrzymam sie chociaz nie nastawiam sie, ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
gośćtoja - też uważam, że to bzdura... mogą być przesunięcia, nawet kilkudniowe... a ta twoja lekarka coś ci więcej powiedziała? tłumaczyła, co może się dziać, że jeszcze nic nie widać? Może to nie tylko kwestia owu, ale i tego, że u niektórych osób ciąża rozwija się szybciej i szybciej ją widać, u innych wolniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
powiem wam ze jak mi powiedziala ze nic nie widac to jezyk mi stanal kolkiem i o nic ja nie zapytalam, tylko powtarzalam w myslach kiedy kolejne usg by nie zapomniec :) zapytam ja o wszystko jutro juz tak bez emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Byłam na monitoringu, pęcherzyk 25 mm :) wieczorkiem zastrzyk :) trzymajcie kciuki kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) merc***owodzenia ci zycze :) sakatynka u mnie 31dc miesiaczki nie mam ale jak sobie nie wywolam to nie mam jej wcaale wiec to nie jest moj wyznacznik w sobote wywoluje sobie. owulacja to sprawa indywidualna a nie co do dnia. licze ze 3 cykl bedzie udany. ciekawe jak sie trzyma beatka dawno sie nie odzywala do nas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dziewczynki trzymam sie dzielnie odliczam dni do wizyty na 4 lutego i pana doktora troche sie wstydze bo podobno bardzo przystojny eh:) ogolnie umnie 5 dc i dzis biore juz poltorej tabletki clo zobaczymy co tam mi pan doktor powie na usg bede u niego akurat 11dc wiec w sam razy zadam mu milon pytan . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Sykatynka mi pecherzyki same pekaly nie mialam zastrzyków. A gostoja ja ci juz pisalam ze moja koleżanka miala owulacje 25dc bo wtedy czula jajnik dopiero i test jej wyszedl 40dc dopiero. Lekarze mowia bzdury. Ja jak mialam bete 3 i na wyniku pisalo 1 -2 tydz ciazy zadzwonilam do starego gina bo nowy nie odbieral i powiedzial mi wyrzuc wynik nie jestes w ciazy ciaza jest od 100 idiota. I co? Nie poddalam sie wzielam duphazton na wlasna reke doczekalam sie wizyty powtorzylam bete i wylezalam w szpitalu i ujzalam fasolke a tydz pozniej uslyszalam bicie serduszka. Dziewczyny trzeba walczyc o dzidzia ja jakbym nie wziela duphastonu na wlasne ryzyko lekarz powiedzial ze poronilabym samoistnie bo za niski progesteron mialam cialko zolte niedomagalo progesterona brakowLo i macica sie oczyszcza samoistnie bez wzgledu ze zagniezdzil sie dzidzius i tak p1oronilam w 1 cyklu z clo. W drugim walczylam jak lwica by sie udalo noi sie udalo. Co lekarz inna opinia takie to nieczule downy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - juz po zastrzyku? to teraz owocnej pracy Ci zycze :) :) ja testowac bede chyba pozniej niz 28dc bo jak zastrzyk wzielam 15dc, mniej wiecej 2 dni na piekniecie czyli mozliwa owu byla 17dc, czyli cykl caly kolo 34 dni powinien miec mniej wiecej chyba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, jeszcze nie, mąż jeszcze nie wrócił z pracy... a to on robi za pielęgniarkę :) a na "po zastrzyku" mam już przygotowane czerwone winko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka jak przystojny to i ja bym się wstydzila :P ja dopiero wrocilam z pracy ciężko dziś było. Ina siłowni byłam 530 kalorii spalone aleciezko było. Merci tak lepiej później zrób test żeby się nie rozczarowac. Sakatynka przyjemnego starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
dziewczyny chcialabym sie obudzic z mysla ze to tylko zly sen... bylam na usg, wnioski : okresu nie mam, macica powiekszona, na obu jajnikach widac po kilkanascie malutkich pecherzykow, a o pecherzyku a tym bardziej o zarodku nie ma mowy... powiedzieli mi ze mam dalej brac duphaston i za tydzien we wtorek na kolejna wizyte.... tylko po co mi te leki skoro dzidzi tam nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Gośćtoja - przykro mi... a co lekarze mówią? Rozkładają ręce i każą ci czekać? A bety nie kazali powtórzyć? Trzymaj się kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
tak kazali czekac, tylko nie wiem na co ... we wtorek kolejna wizyta ale moze jutro pojde na bete. skoro nie mam @ to cos jest nie tak no chyba ze to przez duphaston... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Może przez duphaston... ale jak kazali ci nadal brać, to bierz... ale ja bym jednak w tym przypadku zrobiła betę - jeśli okaże się, że spadła do "nieciążowego" poziomu, to chyba oznacza, że niestety się nie udało, wtedy chyba będziesz mogła przestać brać duphaston, żeby wywołać miesiączkę... Strasznie ci współczuję, przeżywasz okropne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gostoja nic nie rozumiem. To zkąd ta beta skoro rosla? Jakim cudem? Zrob test ciazowy zobacz co pokarze powiedz jaki wynik lekarzowi. Mi lekarz mowil ze kazda beta powyzej 5 oznacza ciaze. Poziom hcg jest rowniez zauwarzalny po poronieniach po zastrzykach na pekniecie pecherzyka lub w pozamacicznej. Wiem co przezywasz kochana ja w szpitalu tez czekalam jak na wyrok czy bedzie pecherzyk czy jednak pozamaciczna ale mi sie udalo. Nie wiem co ci doradzic. Ja robilam testy pokazywalam lekarzom i wyniki bety by wiedziec co jest. Ty masz inny charakter czekasz na opinie lekarzy nie robisz testow nie powtorzylas bety kolejnej i nie wiesz na czym stoisz w tej chwili. Powiedzieli ci skad ta beta skoro nie ma pecherzyka ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
nie powiedzieli nic tylko ze przy becie 142 ( jaka mialam tydzien temu ) juz powinno byc cos widac. jutro chyba pojade na bete. albo musze zmienic po raz kolejny lekarza albo nie wiem co robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Gośćtoja, na razie zrób betę - jeśli nadal jest wysoka, to coś jest na rzeczy i musisz drążyć. Jeśli okaże się, czego ci nie życzę, że spadła do poziomu "nieciążowego", to znaczy, że niestety wszystko jest jasne... ale przynajmniej będziesz wiedziała, na czym stoisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Niekoniecznie. Moja fasolke widac bylo dopiero przy becie 411 i miala tylko 4mm a usg wykryje minimum 2 mm i to nie kazde zalerzy jaki maja sprzet lub czego ci nie zycze moze byc pozamaciczna skoro nie ma jej w macicy przykro mi to mowic ale u mnie tez podejrzewali ale dzieki Bogu znalezli fasolke we wlasciwym miejscu. Tego tez tobie życze. Zrob ten cholerny test ciazowy to cie uspokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wiecie ze na ulotce clo pisze ze skutkiem ubocznym clo mozd byc ciaża pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
robilam niedawno test ( taki beznadziejny za 1 zł z allegro ) widac cień cienia cienia ... :( jutro chyba pojade na ta pieprzona bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
ale jak by byla pozamaciczna to na usg by cos zobaczyl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Gosctoja ja mialam na usg na jajniku duzy pecherz i myslal ze to moze byc tam zagniezdzone ale dzieki Bogu nie. Ale lekarz mi mowil ze pozamaciczna duzo wolniej sie rozwija i jest tez slabszy przyrost hcg i cieżko zdiagnozowac w ktorym miejscu moze sie znajdowac trzeba czekac moze byc w jajniku ale najczesciej jest w jajowodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Te z allegro testy sa do bani najlepiej kupic w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×