Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Eh co lekarz to inaczej mówi. Ja zaczelam juz Pic wiesiołek zobaczymy. A jest chodzi o język to średnio średnio bo długo pracowalam z Polakami później 7 miesięcy nie pracowalam a dopiero od roku lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
Hej :) Zaczynam od nadrabiania zaległości: mam 25 lat, woj. śląskie Od piątku mam @, obfitą, ze skrzepami :( wczoraj byłam u lekarki iiii ... było to "obumarcie młodziutkiej ciąży", kazała zwiekszyć dawkę clo z 1 tabletki na 2 dziennie ( 2 x po 1 tabletce ) tak samo z duphastonem ( 2x po 1 ) bo wczesniej mialam 1raz. wczoraj wzielam pierwsze clo wieczorem, dzis moj 6dc wiec rano wzielam kolejna tabl clo... Edka napisz jaki ten wiesiolek stosowalas bo wybieram sie do apteki, i co najwazniejsze od i do ktorego dnia cyklu go bralas ?? Sluchajcie ja biore clo ale troche odpuszczam ( bo chyba strace prace ) wiec pewnie sie uda ... na przekór ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
czytam troche o tym wiesiolku i pisza by brac od 1 dc do owulacji, myslicie ze jesli zaczne od 6 dc to cos pomoze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja bralam wiesiolek caly cykl tak mi lekarz kazal ale jak mi beta wyszla to odstawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Nie rozumiem dlaczego zwiekszyla ci dawke clo skoro tamta dawka zadzialala bo przestymulowac jajniki mozna. Skoro mialas owulacje po 1 tab clo to czemu ci zwiekszyla dawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
nie wiem czemu, moze przez to ze te pecherzyki drobne sa na jajnikach, nie wiem. Edka a jaki konkretnie bralas ten wiesiolek ?? jaka firma ? Mialas monitoring? bo juz nie pamietam, jesli tak to w jakich dc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej :) Gośćtoja - dobrze, że jesteś z nami, przykro mi z powodu ciąży, ale będzie dobrze, jesteś młodziutka :) jeśli chodzi o wiesiołka, to ja myślę, że od 6 dc też nie zaszkodzi, a może pomoże... ja czytałam w wielu miejscach, że należy brać połowę cyklu, mniej więcej do owulacji... W aptekach są dostępne chyba dwa rodzaje - oeparol, który jest dość drogi, ale jest i sam olejek z wiesiołka, który kosztuje z 1/3 tego, co oepa... więc dopytujcie panie w aptece, nie pamiętam dokładnie producenta, może wellmark? albo jakoś tak? Podobne rzeczy jak o wiesiołku, słyszałam jeszcze o mielonym siemieniu lnianym, jest dość obrzydliwe, bo piłam kiedyś na przewód pokarmowy, ale ponoć też jest cudownym, zdrowym środkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
kupilam blaszke oeparol, babka mowila by brac 3 dziennie bo wtedy przyniesie rezultat :) wiec zaczynam "kuracje" , slonce swieci ( idzie wiosna :D ) az chce sie zyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
u mnie też świeci słońce :) ale ja wam mówię, jeszcze zima da nam popalić :) wspomnicie moje słowa hi hi a ja mam 21 dc, oczywiście nadal z dupha... ale chyba się nie udało... brzuch ciągnie i ciągnie, więc pewnie normalnie we wtorek przyjdzie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mnie tez tak ciagnelo a tu dzidzius sie zagniezdzal tak sie wgryzl ze az mialam krwawienie z tego miejsca co sie wgryzl i mialam krwiaczka w macicy ale juz sie prawie wchloną sam. Gostoja ja chodzilam na monitoring te dwa cykle z clo miedzy 10 a 12 dc i juz wtedy widac bylo ktory dominujacy i z ktorego jajnika. Ja po 1 tabletce clo mialam w 2 cyklu za duzo pecherzykow i mialam lekko orzestymulowane jajniki ale wykrztalcil sie dominujacy i jest dzidzia ale gdyby sie nie udalo to lekarz mowil ze clo musialabym odstawic na kolejny cykl bo moze dojsc do hiperstymulacji jajnikow a to jest grozne nawet dla zycia. Ja szczerze wam powiem ze czulam ze sie udalo czulam sie inaczej poprostu ciagle senna zmeczona duszno mi bylo nie umiem tego okreslic ale poprostu czulam ze sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytaktynka
Edka... chciałabym i ja poczuć taką pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ale wierzcie mi ze wciąż nie czuje sie pewnie i ciągle sie zamartwiam zagladam w majtki jak mi mokro czy nie plamie mowie wam ciesze sie ze bede mama ale najbardziej to chyba jak urodze bo ciagle mam obawy strach przed utrata malenstwa mowie wam dalej jestem pelna strachu i obaw ale musi byc dobrze dbam o siebie i musi byc w porzadku. Jeszcze 7 miesiecy kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Oczywiście Edka, że będzie dobrze :) jeszcze parę tygodni i będziesz miała za sobą najtrudniejszy okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :-) Ja wieczoem ostatnia tabletka i czekam na @. Dziś byłam na siłowni i spalilam 570 kalorii. Dziewczynki co myśliciel zęby kupić mężowi na w walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
dorcia rozumiemy ;) ja tez nie mam zadnego pomyslu co do walentynek, zastanawiam sie czy nie rzucic propozycji by gdzies wyjsc zamiast upominkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ja dzis 12 dc jutro zadzwonie zapytac o wynik cytologi wieczorkiem, ja mam pomysl na przytulanki akurat wypada mi owulacja wiec bede przytulaski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
My własciwie jakoś specjalnie nie obchodzimy walentynek... w zeszłym roku dostałam od męża jakiś drobiazg a on ode mnie... nic, bo zapomniałam ;) zobaczymy czy będziemy świętować, czy nie, ja dzień wcześniej mam imieniny, więc imieniny będziemy świętować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja 2 dc, wzielam juz clo, @ bardzo skapa, ale za to brzuch boli jakby nie wiadomo jak mnie zalewalo, dziwne, cos nowego :) co do walentynek to pewnie gdzies wyjdziemy, jakos szczegolnie tego dnia nie obchodzimy :) moze kino jakies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytaktynka
Hej dziewczyny, u mnie 22 dc... brzuch mnie boli nie do wytrzymania, jestem pewna, że się nie udało i łzy same mi płyną do oczu bez powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
sytaktynka - może nie jestem najlepszym pocieszycielem po tym co sie stało u mnie ale musze Ci napisac ze ja chodzilam zla jak osa w tych dniach cyklu, wrzeszczalam, plakalam, smialam sie BEZ powodu... chyba moje hormony wtedy szlaly .... no ale niestety skonczylo sie tak jak sie skonczylo .... glowa do gory - będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, gośćtoja, chciałabym, ale nie wierzę, aby miało się udać... ale swoją drogą nie wiem dlaczego mnie aż tak bardzo ten brzuch boli, w poprzednim cyklu było tak samo, czasem nie mogłam spać w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja dziś nie mam czasu się po pupie podrapac ale mam 50 min przerwy teraz. Tak to ok wszystko.czekam na @ oby szybko przyszła. Sakatynka to wszystko przez clo ale koniecznie powiedz to swojemu lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - ten bol to pewnie skutek uboczny przyjmowania clo, nawet w ulotce o tym czytalam ja dzis drugi dzien z clo, moze w tym cyklu sie uda, kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Sykatynka a chodzisz na monitoring? Moze bierzesz za duza dawke clo i za bardzo pobudza jajniki i przez to. Mnie tez bolalo tak i mialam za duza dawke powinnam miec polowe tabletki i przestymulowalo mnie ale owulacje mialam i mi sie udalo wiec ok ale ten 2 lekarz mowil ze za mocno jajniki zareagowaly bo az byly powiekszone... I przez to tak bolal brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki wynik cytologi mam dopiero we wtorek cos mi sie pokickialo to pewnie ze zmeczenia jutro moj 14 dc mam juz sluz plodny i zaczynam czuc jajniki mysle ze w sobote bedziemy sie przytulaskowac , biedny moj maz juz tyle dni posci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
edka a ty bralas kiedys tabletki anty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - jak masz juz sluz plodny to zabieraj sie dzisiaj do pracy, nie czekaj do soboty bo bedzie za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×