Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
odkryłam właśnie, że jak poćwiczę brzuszki, to przechodzi mi to ciągnięcie brzucha :) właśnie zrobiłam trening z mel b a wieczorkiem lecę na 1,5 godziny jogi "kobiecej" - ma odblokować wszystko to, co w organizmie kobiety może być zablokowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - dawki sa rozne, ja mam 2 tabletki przez 5 dni, niektorzy maja pol, jedna, lub poltora, a czytalam gdzies na forum, ze ktoras brala 3, ale to chyba duzo, bo nawet w opakowaniu jest tylko 10 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziewczynki wrocilam od lekarza.... wiem ze juz nie pasuje do tego forum ale opowiem wam. 8tc dzidzia rosnie ma krztalt takiego robaczka z ogonkiem:) serduszko mu slicznie bije wszystko jest wporzadku. Ale sie ciesze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ja mam 1 tabletke o nazwie CLOMID ale to jest to samo co CLOSTIBEGYT dzis juz jakos humorek lepszy ale mam tak deszczowo ze z domu sie niechce wychodzic, jak wracalam z pracy rano to zmoklam strasznie nawet tel mialam mokry i teraz nie chce chodzic suszy sie. sakatynka idz odblokuj sie :) tu sa specjalne spotkania dla osob ktore nie moga zajsc w ciaze z psychologiem ale bariera jezykowa. merc**przykro mi bardzo ale maiejmy nadzieje ze do 3 razy sztuka jutro juz ostatnie tabletki na miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - pasujesz, nie odchodz od nas :) dobrze jest slyszec takie cudowne wiesci :) dooorcia - u mnie pogoda dzisiaj piekna, sloneczko swieci, czuc wiosne w powietrzu - chociaz zapowaiadaja jeszcze zime :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - malo, u mnie teraz wcale bo jest +6, chociaz są inne regiony, gdzie zasypalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Powiedzielismy juz wszystkim bo i tak znajomi sie domyslali bo nie chodze juz do pracy a rodzinka juz wie bo jak powiedzielismy rodzicom to wygadali calej reszcie:) bardzo sie ciesze ale wyczekuje 12tc bo pozniej juz jest bezpieczniej bo bardzo sie boje poronienia ale mam leki podtrzymujace takze powinno byc wszystko w porzadku...,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - nie biore wiesiolka, bo za duzo tego wszystkiego, i mam na zbicie prolaktyny, i clo, i potem zastrzyk, jeszcze kwas foliowy, juz nie chce brac nic wiecej :) wiem, ze wiesiolek nie szkodliwy, ale jakos wole objesc sie bez tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, w której częśc***olski mieszkasz? u mnie śnieg wszędzie, ślisko, zimno :) co prawda dziś piękny słoneczny dzień był, ale śniegu nie ubywa :( ale jeszcze nam ta zima da się we znaki, pamiętacie, że w zeszłym roku na wielkanoc był śnieg?! Edka - ani mi się waż, jesteś początkiem naszej dobrej passy, jak odejdziesz, to nam zaburzysz porządek wszechświata! ;) Dorcia, a jak u ciebie z językiem? mieszkasz już parę dobrych lat z tego co kojarzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
merci - ja bym się wiesiołka nie obawiała, to tak samo jak kwas foliowy - nie lekarstwo a suplement diety, uzupełnia to, czego w naszym organizmie może być za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - dolnoslaskie :) co do wiesiolka to moze faktycznie sie skusze, jak mam poczatek cyklu to moze sluz plodny bym miala, ale czy to zadziala tak szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
tak, to podobno działa dość szybko :) spróbuj, na pewno ci nie zaszkodzi, ja też chcę od następnego cyklu spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
dolośląskie - to potwierdzam, byłam tam w zeszłym tygodniu, wyjeżdżałam z warszawy, to była zamieć śnieżna a tam niemalże zielono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - no wlasnie, dzisiaj prawie wiosna :) a Ty mieszkasz w Warszawie? czy przejazdem tam bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
ja w Warszawie, właściwie to trochę pod, ale pochodze z Warszawy... przejazdem byłam w dolnośląskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wiesiolek zadzialal juz w 1 cyklu i dal mi sluz i mozliwe ze dzieki temu sie udalo:) gostoja nic nie pisze nam a miala dzisiaj do lekarza az mnie zzera ciekawosc jakie wiesci nam przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
hi hi, właśnie czytam sobie o jodze, mam dla was pozycję, która "leczy bezpłodność", nazywa się Salamba Sirsasana, chciałam wstawić zdjęcie, ale nie ma tu takiej opcji :) ale jak sobie wyszukacie w necie, to zobaczycie z czym się zamierzam wkrótce zmierzyć hehe, jak się nie złamię w pół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
właśnie... gośćtoja, kochana, daj znać co tam u Ciebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo matko, sykatynka, widzialam :D super, odwazna jestes hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki ja juz po wizycie u pana doktora, mialam wszytskie badania , i na sa molocie i usg pan doktor zrobil mi tez cytologie w kolejnym miesiacu jakby teraz sie nie udalo mam zrobic prolaktyne i tsh i jeszcze jakies 2 do 10 dc wiec dopiero w kolejnym cyklu bo dzic moj 11dc clo juz nie bede brala , mamy sie strac bez clo a maz ma zrobic badanie na sienia i pan doktor zobaczy jaki teraz wynik. ach i kazal mi wyluzowac latwo powiedziec ale bede musiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
no i d**a... miałam jechać na jogę, ale zamarzła mi brama (to tak a propos warunków zimowych) :( a mężusia w domu nie ma, żeby mi otworzył :( jestem wściekła, bo taką miałam ochotę na tą jogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - moze ten lekarz cos pomoze, zrobisz badania i bedzie cos wiadomo :) czyli odstawiasz clo? sykatynka - ojj, to teraz w domu joge cwicz, tylko sie nie poplącz, bo kto Cie rozsupła? hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
beatka - już pewnie pisałaś, ale nie pamiętam - wy się chyba na razie niedługo staracie, prawda? Merci - nie będę ryzykować, już kiedyś sobie krzywdę zrobiłam ćwicząc jogę na studiach z niewykwalifikowanym "trenerem" :) ale byłam tak nastawiona, że chyba poćwiczę co innego w domu - muszę powiedzieć, że to naprawdę wciąga! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - no to dobrze, ze nic sobie nie zrobilas, jak cwiczylas z takim "nieukiem" :D ja tam nie mam zadnych zapedow sportowych, chodzic moge, dlugo i daleko, ale biegac skakac plywac to nie bardzo jakos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
strac to sie stramy nie dlugo, ale co powiedzial mi pan doktor niestety clo bardzo uposledza sluz wrecz blokuje droge plemnikom , tak to moj osatni cykl z clo 5 i juz bede sie strala naturalnie , ( byc moze bedzie szczesliwy tego doktor nie wykluczyl:) i powiedzial mi jeszcze z elepiej wpolzyc przed sama owulacja i dluzsze przerwy robic nie co 2 dzien zobaczymy moze akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Beatka, to o tym śluzie przy clo to nowość... to niedobrze, bo ja i tak mam kiepski... :( ja też czytałam w wielu miejscach, że największa szansa jest przy współżyciu na jeden dzień lub na dwa dni przed owu... większa nawet niż przy współżyciu w dzień owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×