Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Oczywiście nie nastawiam się, żeby się nie rozczarować. Chociaż i tak pewnie skończy się płaczem, że znowu nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Domi, to z końcem tego tygodnia może być wszystko jasne :) ja muszę czekać do następnego wtorku... wtedy wypada 26 dc... i się okaże... będę ew. testować dopiero jeśli @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorela
hej a czy jak bierzecie rano clo to na czczo, bo na ulotce pisze przed jedzeniem. jakie macie doświadczenia żeby zminimalizować skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiorela mi moja lekarka od razu powiedziała, żeby brać na noc. Mówiła , że może być mi po tym niedobrze itp i żeby uniknąć tego brałam tak jak mówiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka tak wszystko będzie jasne :) tak bardzo bym chciała,żeby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Ja biorę clo rano, ale nie na czczo... w moim przypadku objawów ubocznych nie zauważyłam absolutnie żadnych... Chyba że objawem mogło być plamienie na kilka dni przed okresem, ale nie wiem, czy to z powodu clo, dupha, zastrzyku czy może jeszcze czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez biore clo na wieczór, tak mi lekarz mówil. U mnie 30dc, naraziw ani widu ani slychu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzis 3 dzien z lekami na wywolanie miesiaczki i czekam. ale mam dola strasznego/ az sie poplakalam jak ogladalam porodowke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to bardzo tym bardziej mam te napady goraca atakuja mnie wszedzie w pracy na zakupach w domu w czasie snu. jak menopauza. musze powiedziec o tym lekarzowi, dominika? ty jakie masz skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to przybranie na wadze, czuję się napompowana. Do tego ciągła nerwówka,częstoskurcz. To tyle co zauważyłami i czego nie miałam przed clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bol brzucha czesty tez nie mialam ztym problemu wczesniej a jesli chodzi o wage to ja potrafie przybrac do 3 kg jesli dlugo nie mam miesiaczki wiec to u mnie normalne. ale denerwuja mnie te napady goraca nigdy tego nie mialam a pracuje fizycznie i to dla mnie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja tez dzis mam dola moja kolezanka ktora pod koniec wrzesnia brala slub juz jest w ciazy zazdroszcze jej :( tak szybko im sie udalo , ismutno mi ze ze mna cos nie tak wyglada na to ze nie moge zostac mama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj dziewczyny co powialo takim strasznym smutkiem tutaj! juz stawiac mi uszy do gory! kto bedzie za nas walczyl jak nie my same? :) w koncu przyjdzie taki dzien, ze bedziemy skakac z radosci, ze sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci dobrze mówi, bo zaraz i mi się udzieli :P beatko jednym wystarczy kilka miesięcy, drugim kilka lat. Nie możemy się poddawać. Jedynie na chwilkę przystopować jak będziemy tym zmęczone i na nowo działać z naładowanymi bateriami :) tak teraz piszę, a pewnie jak test będzie negatywny to też będę wylewać tu smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kazda smutki wylewac bedzie, ale nie ma co sie poddawac i smucic caly czas :) musimy miec duzo sily do walki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dobrze ze chociaz tutaj mozna smutki wylewac heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorela
dzięki dziewczyny za odpowiedzi ja wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę na południe ale narazie nie mam żadnych skutków ubocznych oby tak dalej. ale mam inny problem mianowicie z temperaturą. czy wy podczas brania clo mierzycie temperaturę bo u mnie okres zaczął mi się od: 36,7 1dc 36,6 2dc 36,6 3dc 36,5 4dc 36,5 5dc clo 36,7 6dc clo gdzie zawsze w 6 dc było 36,3. przed okresem linia podstawowa była na 36,5. martwi mnie ta wysoka jak na mnie i jak na te dni cyklu temperatura. co to może znaczyć mam się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś nie ma nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej hej :) u mnie 20 dc... wczoraj dałam sobie w kość, najpierw brzuchy i pośladki z mel b a potem 1,5 godz jogi :) Joga jest naprawdę wspaniała, nie dość, że rzeźbi i rozciąga ciało, to pozwala naprawdę zrelaksować umysł :) Fiorela, witaj :) nie pomogę ci z interpretacją temperatury, bo nigdy nie miałam do tego cierpliwości i nigdy nie mierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ja kiedys miedzylam temp. Ej ale w kazdym cyklu mialam inna temp rozniaca sie o 2 kreski to nic dziwnego a linie podstawowa w innym miejscu takze to nic dziwnego wydaje mi sie wazne zebys zaobsedwowala skok temperatury. Gostoja co u ciebie masz ten okres czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Zaczyna mnie ciągnąć brzuch... jak zawsze... :( Co prawda zawsze sobie też powtarzam, że tak samo mogłoby być, jak bym była w ciąży - przecież to jajeczko tak czy tak musi się przecisnąć przez jajowód itd... a ew. implantacja przecież dopiero tak koło tygodnia-10 dni po zapłodnieniu występuje... i zaawsze sobie to powtarzam, ale i tak jak zaczyna boleć mnie brzuch to zawsze mam wrażenie, że się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, zaczynam dzisiaj kolejny cykl, dostalam @, skapa bo skapa, ale jest :) plamienie jak zawsze, jutro clo :) co do temperatury to tez nigdy nie mierzylam, wiec nie poradze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej w jakiej dawce bierzecie clo ?? jesli bierzecie 2 tabletki to na raz czy rano 1 i wieczorem 1 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
merci, ty bierzesz 2 tabletki clo? myślałam, że zawsze dawka jest 1 tabletka dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×