Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Edka - rozsmieszylas mnie ta oponka :D sykatynka - podanie myslisz o inseminacji? Tak Ci lekarz zasugerowal? u mnie 7 dc, walentynki i po będą pracowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, tak, poważnie myślę :) nie z zalecenia lekarza, tak sama z siebie, aby zwiększyć szanse... już miałam kiedyś robioną, ale chcę spróbować w innym miejscu, bo tamtym już nie ufam... jeszcze nie jestem pewna, ale się nad tym poważnie zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dziewczynki, halo halo, gdzie Wy? ja mam dziś oficjalnie 1dc :( ale nic to, nie poddaję się :) pojutrze zaczynam clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
sykatynka no wlasnie cisza tu ostatnio straszna panuje, moze nam sie w tym cyklu poszczesci ;p ja dzis 12 dc ( najbardziej goracy okres ) hihi, tylko nie wiem jak tam moje jajniki i pecherzyki bo nie mam monitoringu... beznadziejna pogoda zmusila mnie do pocieszania sie i wlasnie wsunelam ptysia, mega mi slodko a slonce dalej nie swieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
sykatynka ta inseminacja jest bolesna ? no i pewnie kosztowna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) sykatynka - jak wygląda inseminacja? Jakieś dodatkowe badania trzeba zrobić? Ma sie wieksza pewność ze sie zajdzie czy szanse są takie same? U mnie 8 dc :) pogoda kiepska, szaro, buro :) odliczam dni do ferii to trochę odpocznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - jestesmy prawie w tym samym dniu cyklu, jakby nam sie udalo, to termin porodu mialybysmy prawie taki sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Trzeba zrobić sporo dodatkowych badań, ale my już mieliśmy wszystkie robione... najpierw jest monitoring, potem pobiera się nasienie, odpowiednio je preparuje, żeby miało optymalne parametry i podaje taką pipetką bezpośrednio do macicy... nie jest to bolesne, ale kosztowne, bo całość kosztuje ok. 1000 złotych jednorazowo... szanse są większe, bo raz że optymalizują parametry nasienia a dwa, że omija się śluz itd., więc pleminiki trafiają bezpośrednio w okolice jajeczka... ale pewności i tak nie ma, prawdopodobieństwo szacuje się na 10-20%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - no to szanse tez male, chociaz pewnie troche wieksze niz naturalne poczecie :) jakie to wszystko trudne, prawda? niektorzy bezmyslnie zachodza w ciaze a potem placz, a tu my chcemy i nic nie wychodzi .... planowane, z milosci .... i pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
wlasnie wlasnie merci masz racje... moj brat sie wogole z zona nie nastawial na dziecko od razu a tu bach miesiac po slubie juz byla w ciazy, kuzynka "wpadla"... a tu sie czlowiek stara, chce i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki umnie juz 19 dc i tak dziwnie boli mnie brzuch dol brzucha cos jak na okres heh dziwie tak:( mam nadzieje ze wszytsko ok , chociaz dzis dzwonilam do pana doktora zapytac o cytologie wynik jest dobry nie ma zadnych stanow zapalnych ani nic chociaz rtle:) zauwazylam tez usiebie gesty sluz ale juz taki bialawy wiec to raczej juz nie dni plodne mysle tylko czemu tak brzuch jak na okres pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
właśnie beatka :) na okres za wczesnie a skoro taki bol brzucha podobny to moze cos się święci ;p teraz na spokojnie musisz czekac i sie nie stresowac... edka a Ty jak sie czujesz ? dopinguj nas :D hehe kupimy Ci pompony i bedziesz nas mobilizowac ;p oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dopinguje was caly czas trzymam kciuki kochane. A ja bez zmian wxiaz mdlosci zmeczenie do tego zaparcia nie moge sie wyproznic mowie wam katorga. Ale jak pomysle sobie o malenstwie to warto tak cierpiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz po zastrzyku i potwierdzonej owulacji mialam normalna, swoja miesiączkę :) ostatnio caly czas wywolywalam, a teraz sama przyszla idealnie :) na początku plamienia, a potem normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Tak umnie nie pozistaje nic innego jak tylko czekanie wiec czekam jutro juz moj 21 dc wiec czas leci coraz szybciej, ja sienie nastawiam na nic czekam na nowy cykl i zrobienie tych badan co kazal mi doktor i zobaczymy, ogolnie dzis czuje sie zmeczona i w ogole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja odliczam dni do weekendu, jakos rano nie mam sily nawet wstac z lozka, jestem przemeczona chyba, i pogody mam dosc :) czekam na wiosne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
a u mnie dzis 13 dc, pobolewaja mnie strasznie od czasu do czasu jajniki, sluz mam od 11 dc... boje sie o te moje jajniki, jak nic nie wyjdzie w tym cyklu to bede sie musiala wybrac na usg i sprawdzic jak tam wygladaja jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosctoja - wybierz sie na usg koniecznie, lepiej przy clo nie ryzykowac, to silny lek, lepiej miec wszystko pod kontrola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoja
hej hej co tam u was dziewczyny , piszcie piszcie bo cos ostatnio zamulamy :D Ja sie od wczoraj zle czuje, nie dobrze mi i jakas taka jestem nie do zycia :( moze przez to podwojana dawke clo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej hej, wczoraj byłam poza domkiem cały dzień i jakoś tak nie było okazji napisać :) Dzisiaj start clo, już 3 dc. ja też mam bardziej skąpy okres niż zwykle, i mniej bolesny, może już się "wybolał" brzuch przed okresem i teraz już nie boli? :) Jednak na razie odpuszczam inseminację, ale może w przyszłym cyklu, już bez clo... teraz jeszcze spróbujemy naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dziwie sie gosctoja ze nie masz monitoringu przy takiej dawce clo??? Ja przy 1 tabletce mialam za kazdym razem a ty przy 2 nie masz? Ja bym poszla na usg sprawdzic co sie tam dzieje po clo przeciez robia sie torbiele tez dlatego mi lekarz mowil ze bardzo wazna jest kontrolne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 5 dziencyklu dziś wieczorem 4 tabletka clo i @ juz nie ma wiec jutro będą tajne walentynki. Juz buty szykuje na jutro i sukienkę koleżanka pomoże mi wybrac :-) ogólnie ten cykl odpuszczam bo nie wierze ze się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Najwiekszy ruch jest na forum w okolicach testowania a wiekszosc jest poczatkiem cyklu i cisza.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) ja mam jutro monitoring i mam nadzieje ze będę zabierać sie do pracy :) pewnie w poniedzialek będę musiała zastrzyk sobie zrobić jeszcze :) moze na wiosnę zapaczkujemy? Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam 11 dc :) wiec pęcherzyki kolo 17 mm powinny byc, tak zawsze mialam, moze teraz będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×