Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Mantar
cześć dziewczyny, nie mam dużo czasu ale pękł jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - pecherzyk? no to teraz trzymamy kciuki, zeby to byl "szczesliwy" pecherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Jednak mąż jest troooochę zawiedziony, że nie pękły obydwa pęcherzyki bo już czytał o opiece nad bliźniakami :) teraz liczy, że może ten podzieli się na dwa :) nie ma co jest dużo większym optymistą ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - dobrze jest miec optymiste obok siebie :) moze akurat jego marzenie sie zisci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
No to pięknie Mantar :) szansa już jakaś jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
A ja byłam dziś na usg jest pęcherzyk ciążowy:) ale na serduszko muszę poczekać jeszcze dwa tygodnie:) teraz tylko badania zrobić i już:) Życzę powodzenia w staraniach. Skoro mi się udało to wam też na pewno się uda i niedługo będziecie się cieszyły z dwóch kreseczek:) :) Mantar i Uniś trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Malinka bardzo, bardzo, bardzo się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci jeszcze nie zrobilam dzisiaj 29 dc i nie widac okresu, za to mam bardzo mokro heh:) a test lezy na stole i ciagle na mnie spoglada, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Malinka, świetna wiadomość, gratuluję! :) Beatka, jutro zrobisz, czy jeszcze się powstrzymasz? Mantar - to już coś, szansa jest, mam nadzieję, że działaliście, jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
A dziewczynki, pytałyście jeszcze o cenę zastrzyku, ja miałam ovitrelle, drogi, bo ponad 180 zeta... z tego co wiem, pregnyl jest tańszy a podobne działanie, więc jak wam będzie lekarz wypisywał, to sugerujcie pregnyl :) tylko on nie ma chyba w zestawie igły i strzykawki a ovitrelle ma... Dziś są urodziny mojego mężunia, działamy dalej, może przyniosą nam szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
O rany tyle kasy znowu.... Mam nadzieję, że mi nie będzie potrzebny ten zastrzyk ;) tyle to wszystko kosztuję.... ,ale jak będzie trzeba to kupię Beatka ty to masz cierpliwość, ja bym nie wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Sykatynka wszystkiego najlepszego dla mężusia :) staraj sie staraj moja droga dzisiaj może dostanie poźniej od Ciebie najpiękniejszy prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sakatynka to najlepsze życzenia. Ja z nie cierpliwością czekam na @ chce juz ja mieć :-) beatka testuj tu nam a nie :-). W końcu kiedyś musisz być w ciąży :-). Malinka gratuluje jeszcze raz :-). Uniś może nie będzie trzeba ale wszystko jest w ch*j drogie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia my mamy i drogie leki, i drogie badania i drogich lekarzy :) Ja niestety nie wierze w leczenie z NFZ (dziękuję Bogu że mnie na to stać). U nas lekarze są dwulicowi tj. za kase super specjalista na NFZ kawał dziada (wyjątki są jak ze wszystkim, ale jest ich bardzo mało), ale i tak myślę, że mamy lepiej niż Ty... Choć może teraz jak trafiłaś do gin z prawdziwego zdarzenia może będzie lepiej :) Mąż do południa wyciągnął mnie na rower i teraz strasznie brzuch mnie boli :( Beatko nie trzymaj nas tak w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny dzien dzisiaj, caly dzien bylismy na spacerze, pojechalismy zam iasto polazic sobie :) beatko - mam nadzieje, ze zemdlalas z wrazenia jak test zobaczylas z dwoma kreseczkami, ze Cie nie ma ... ;P sykatynka - dzialaj dzialaj, moze prezent bedzie dla meza :) co do zastrzyku pregnyl to jest duzo tanszy, kolo 60 zl chyba? nie pamietam juz :) mam jedno opakowanie na zbyciu jakby co :) igly nie ma, ale w aptece kupicie "insulinowke" za 20gr, one sa z krotka cienka igla, jest w sam raz! no i oczywiscie trzeba kupic jedna wieksza igle do zrobienia roztworu ( bo pregnyl sklada sie z 2 ampulek, ktore trzeba rozpuscic jedna w drugiej, duza gruba igla sie przyda do rozpuszczenia, a potem zmienia sie na insulinowke no i w pupe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Merci i reszta dziewczynek bede testowac jutro z rana jutro bede miala 30 dc wiec juz test powinien byc wiarygodny:) Co do zemdlania to dzis mi sie to zdazylo nie doslownie ale nagle poczulam sie slabo , pojawily sie mroczki przed oczami musialam sie na chwile polozyc, w ogole to dzisiaj czuje sie mega daiwnie , jestem senna dzis okolo 14 myslalam ze zasne przy obiedzie u moich rodzicow, ale nie wiarze to zniczym niechce znow sie rozczarowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - to ja mocno, mocno, mocno trzymam kciuki :) i czuje ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe miałam to samo pisać :P Pogoda się coś popsuła bynajmniej u mnie :( Merci a Ty jak się w ogóle czujesz? Wczoraj się dowiedziałam , że następna kuzynka w ciąży. Bardzo dużo dzieciaczków w rodzinie będzie :) :) Mam nadzieję , że i ja niedługo do nich dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - u mnie pada mocno :( czuje sie dobrze, piersi dalej bola, mocno je czuje cale, czekam z niecierliwoscia do piatku, mam nadzieje, ze bedzie serduszko i wszystko bedzie dobrze :) luteine biore dalej, nie plamie, mam tylko sluz jasny brazowy, ale to ponoc ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - napewno dolaczysz niedlugo do brzuchatek :) czuje ze niedlugo wszystkie tu beda mialy brzuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie że się dobrze czujesz :) No u mnie pochmurno i zimno.Uciekam do mamy dzisiaj bo co tu robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Beatka my już nie wytrzymujemy z ciekawości co tam u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×