Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Uniś28
No Mantar to się ładnie postarałaś :) mąż będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolaaak no ja u siebie też nie mam takiej kliniki, jeżdżę 90 km w jedną stronę :( merci kochana, wszystko będzie dobrze. Ale jak ma Cię to uspokoić to dobrze, ze zrobiłaś ;) mantar zapowiada się miły,romantyczny wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
A ja dzis plakalam bo wczoraj lekarz malo mi powiedzial nawet nie dal serduszka posluchac i malo sie dzidzia ruszal tylko raczka mi machna powiedzial ze moze spi. Pytam czy wsxystko ok to warknal na mnie ze w porzadku i zebym sie nie denerwowala. Moze panikuje ale sam zasial we mnie ziarko niepokoju tak sie o niego boje. Zapisalam sie do tarnowa na srode zmienie lekarza bo ten do ktorego chodze ma zle opinie zaufalam mu w szpitalu ale po tym co przeczytalam ze przez niego umarlo dziecko i mial sprawe ale matka poszla na ugode to nie zaufam mu juz po tym jak na mnie warknal. Mam prawo dostac zdjecie i posluchac serca w koncu place co 2 tyg 150 zl za wizyte a on na mnie burczy? Mam prawo wiedziec co z moim dzidziem. Dzisiaj nie wytrzymalam i strasznie plakalam tak sie boje ze cos z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jak on moze mnie narazac na taki stres. Albo czegis mi nie mowi albo mial zly dzien nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - nie dziwie sie, ze sie martwisz, faktycznie lekarz zachowal sie nie tak jak powinien, wspolczuje, wiadomo ze kazda przyszla mama chce wiedziec co i jak z malenstwem i posluchac serduszka a tu lekarz burczy ... zmien go na innego, szczegolnie, ze mowisz ze opinie ma nie ciekawe :) a teraz sie nie martw, wszystko jest napewno dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za burak! edka nie możesz się teraz denerwować, nie płacz bo i mi się smutno zrobiło. Na pewno wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Edka wszystko będzie dobrze , pewnie było tak jak mówisz - miał zły humor, ale dla świętego spokoju możesz zawsze pójść do innego lekarza. Dzieci przeważnie śpią w brzuszku. Więc głowa do góry. :-)Dorcia Mąż byłby wniebowziety z bliźniąt, ale na razie działamy i czekamy do piątku na Twoja i moja wizyte. Oby były same dobre wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Pojde do innego sprawdze czy wszystko ok moze mnie uspokoi. Bede wiedziec ze wszystko dobrze czy mnie oklamuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka nie denerwuje się narazie. Jedź do innego lekarza. Nistety tak to juz jest ze w Polsce lekarze niektórzy maja się za cholera wie co i tak się zachowują tu sa mili zawsze ale maja nas gdzieś i nic nie potrafią. Mantar no czekany :-) mój maz tez chce bliźniaki jak nie wiem co:-) ja na pewno pęcherzyka nie będę mieć ale przynajmniej dowiem się czy wszystko oki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka 132
Dzięki dziewczyny jestem pełna pozytywnej energii:) w piątek dowiem się co i jak:) Edka chyba faktyczne powinnaś zmienić lekarza i nie martw się na pewno wszystko będzie dodrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Edka jak masz być spokojniejsza to idź do innego lekarza sprawdzić czy wszystko jest ok ;) ale myślę, że lekarz miał po prostu zły dzień.... I nie smutaj się bo dzidzia wtedy też się smuta! :) Dooorcia mam nadzieję, że w piątek podejmą u Ciebie konkretne leczenie (oczywiście z postawieniem diagnozy) Beatko za Ciebie też trzymam kciuki żebyś ujrzała to co Malinka na teście ;) A co do Ciebie Mantar :) to tak się staraj żeby efekty tej pracy było widać za 2 tygodnie ;):);) za Ciebie też trzymam bardzo mocno kciuki ;) Mantar od którego dc czułaś jajniki?? Mnie jak na razie nic nie kłuje :( i to mnie troszkę martwi :( czy na mnie w ogóle CLO też działa (w końcu miałam końską dawkę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Malinka kiedy idziesz na krew??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ktory to dzien cyklu malinka? Napewno to fasolka:) powiem wam ze ujzenie 2 kresek to juz wszystko ze od tego momentu koniec stresu placzu. Dopiero sie zaczelo strach o moje dziecko jest niczym w porownaniu do tego co przechodzilam gdy na tescie widzialam 1 kreske. Teraz ciagle obawy o dzidzie czy serce bije czy wszystko sie krztaltuje jak powinno. To juz 3 miesiac a ja ani kila nie przytylam jeszcze stwierdzil ze dzidzia jest kruszynka pytam czy jest za maly powinien byc wiekszy na swoj wiek a on ze spokojnie nie denerwowac sie wszystko w swoim czasie to jego odpowiedz! To zadna odpowiedz to zbicie mnie z tropu czuje jakby czegos nie mowil albo poprostu bawi go ze sie tak stresuje a on ma gorszy dzien. Nie wiem umieram ze strachu jakbym slyszala ze serce bije to bym sie uspokoila a on wogole tego teraz nie sprawdzal a dzidzia sie malo ruszal tak sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Edka kochana na pewno jest wszystko dobrze ;) twój dzidzuś jest silny i ty też bądź silna ;) Ale jak chcesz ti idz do innego gina na usg, spojrzenie świeżym okiem jest czasami wskazane ;) I nie smutaj się Edka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki :-) W końcu dołączyłam do Was.Malinka bardzo cieszę się, że Ci się udało:-) Pamiętam jak miesiąc temu pocieszałysmy się i dodawałyśmy sobie otuchy. Dziś zaczyna się nowy rozdział w Twoim życiu :-) Ja jestem w trakcie drugiego cyklu z Clo . Już tak bardzo nie nastawiam się bo rozczarowanie boli najbardziej :-( Czekam na informacje od Ciebie po wizycie u ginekologa i trzymam kciuki za Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uniś28
Lulka85 bardzo dobrze że do nas dołączasz :). Czym nas więcej tym lepiej :) trzymam kciuki za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniś28 ja też się bardzo cieszę :-) Jeszcze więcej pozytywnych informacji o kobietach, którym udało się zajść w ciążę :-) Dla pozostałych to tylko kwestia czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś28 ja też się bardzo cieszę :-)  Jeszcze więcej pozytywnych informacji o kobietach, którym udało się zajść w ciążę :-)  Dla pozostałych to tylko kwestia czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, cudownie :) kiedy idziesz na zwolnienie? :) Ja jestem w trakcie starań, jutro chcę się wybrać na monitoring, ale nie wiem, czy znajdę czas.... chodzi mi właściwie tylko o zaobserwowanie, czy owulacja była, myślicie, że jak pójdę w poniedziałek, kiedy będzie mój 16 dc to ew. będzie można poznać po pęknietym pęcherzyku, że owu była, czy lepiej pójść i przed owu, żeby jednak sprawdzić wielkość pęcherzyków przed pęknięciem? Czy może jeśli pękają, to znaczy, że są wystarczająco duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mysle ze jak pekaja to sa wystarczajaco duze i potem widac cialko zolte wiec w 16dc mozna sprawdzic czy byla juz owulka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny Uniś lewy jajnik zaczął kuć w 9 dc, ale jak się nie mylę, to właśnie dziś jest Twój 9dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Sykatynka to już Twoja decyzja, zależna od tego na czym Ci bardziej zależ. Ja bardzo chciałam się dowiedzieć czy jajniki zareagowały na clo, teraz obawiam się czy pęknie(ą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Tak Mantar dzisiaj jest 9 dc :) nie sądziłam że będę wyczekiwać bólu :) Merc***iękna beta :) Sykatynka myślę, ze jak pójdziesz 16 dc to będzie lepszym rozwiązaniem, i jak była owulacja to lekarz powinien to widzieć na usg :) Lulka85 który to twój dc? Masz monitoring? Jak w pierwszym reagowałaś na CLO? Bierzesz jakieś jeszcze inne leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominika nie mam pojęcia, ale Merci założyła ten wątek i może jest wyróżniana jako administrator :) ale to tylko moje rozważanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś28 dziś wypada mój 18 d.c. Podczas pierwszego cyklu brania clo miałam monitoring. W pierwszym miesiącu pękł mi pęcherzyk, więc była nadzieja na zajście w ciążę jednak nie udało mi się... :-( W tym miesiącu tak samo jak w poprzednim biorę clostilbegyt, estrofem i duphaston.Niestety nie będę miała monitoringu ponieważ moja ginekolog jest na urlopie :-( 36 d.c mam zrobić badanie Beta hcg jeżeli wyjdzie negatywny to mam odstawić duphaston i czekać na miesiączkę. A jak wygląda u Ciebie leczenie? Które cykl z clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×