Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Uniś ja siedze jak na szpilkach i czekam na wynik.... Ciekawa jestem czy moja ginekolog zaleci mi branie clo po 2 lub 3 tabletki dziennie. Przypomniało mi się dzisiaj jak mówiła mi, że jeżeli po 3 miesiacu przyjmowania clo nie uda mi się zajść w ciążę to będę miała robioną laparoskopie.Mantar bardzk dobre spostrzeżenia spostrzeżenie! JA nie znam tego leku ale być może problem leży gdzie indziej.Mi też pęka pęcherzyk, mój narzeczony przebadany i zdrowy a ja w ciążę zajść nie mogę....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś ja też w tym miesiącu miałam podobną sytuację, moja galeria ginekolog była na urlopie . byłyśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Uniś szkoda znów przegapić owulkę ja poszłabym choć 10 dc do innego lekarza i poprosiła o wydrukowanie USG z opisem, a z nim poszła 12 dc do swojego lekarza, ale zrobisz jak będziesz uważać. Acard ma mniejszą dawką kwasu acetylosalicylowego w porównaniu do zwykłej aspiryny i jest bezpieczniejszy, bo wchłania się w jelitach, więc nie podrażnia śluzówkę żołądka. Podawany jest głównie osobą z problemami z sercem (zawałowcom). Ma działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne i najważniejsze w przypadku zagnieżdżania przeciwkrzepliwe. Może właśnie o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Ja tez myślę iść do innego lekarza na USG choćby dla samej siebie bo się boję! W końcu wrócę do swojego lekarza bo jestem umówiona też na 12 dc. Zresztą to nie moja wina, że go nie ma. potem jest 3 dni wolnego (święta).... Masakra... Lulka daj zaraz znać jak będziesz miała wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Mantar ostatnio czytałam, że CLO dobrze współgra z jakimś Sifor 500 (jakoś tak), ale od czego ten drugi kek to juz niestety nie napisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
to na cukrzyce, której nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci co tam u Ciebie? Przyjął Cię jakiś lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki umnie chyba jakos leci, choc nie powiem mialam wiele stresow w tym tygodniu poprzednim i to zwiazanymi z praca eh, okres mysle ze dzis moge zaliczyc jego pierwszy dzien bo jest sluz i troszke krwi wiec pewnie sie rozkreci brzuch tez boli juz jak na okres,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
A robiłas juz bete merci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - mam taki since po sobocie ze dzisiaj w innym laboratorium nikt mi nie pobral, kazali przyjsc za 2-3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki i niestety po raz kolejny nie udało się :-(:-( Smuno mi bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Napisz po wizycie! Ale nie masz@ po odstawieniu luteiny? Merci trzymam kciuki! Jestem z Tobą kochana! Lulka przykro mi. Następnym razem ci sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci i jak? Dorcia co u ciebie? Ten cykl masz stracony czy ci cos dala jeszcze na ten cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Lulka przykro mi :( znam ten smak rozczarowania :( Merci daj znać zaraz po wizycie. Wiele z nas zaczyna się mniej więcej w tym samym czasie @ W związku z nadejściem u mnie @ strasznie bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym (często tak mam). Czy też czasami przy @ macie taki ból w plecach? Ja zapisałam się 10 dc do innego lekarza i tak jak Mantar pisała poproszę USG z opisem (mam nadzieje, że mi da ten opis). W końcu to nie moja wina, że go nie ma. Nie chce znowu żyć cały miesiąc w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Edka wizytę mam w środę zrobi mi jeszcze scan dowiem się wszystkiego wtedy ale juz czuje ze będa zastrzyki. A ty jak się czujesz? Beatka bardzo ci wspolczuje. Merci i co tam? Daj znać proszę. Lulka bardzo mi przykro :-( ale nie zalamuj sie . Uniś ja mam tak prawie przy każdej @ czasem mnie boli brzuch ale krzyż to zawsze mnie boli. Dominika sakatynka mantar co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia dobrze sie czuje tylko mam mega zaparcia... mdlisci przeszly to zaparcia mnie dopadly....! Merci czemu nic nie napisalas? Martwimy sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy lekarz byl swietny, rozmawiam ze mna prawie godzinę tlumaczac wszystko i uspokajając, byl tak sympatyczny i zabawny ze wyszlam od niego pozytywnie nastawiona i usmiechnieta, naprawdę :) mój zarodek zatrzymal sie na 2mm, niestety, zrobil mi usg i szukal patrzyl, poswiecil mi dużo czasu. Mam poczekac parę dni na poronienie lub zglosic sie do szpitala, tam mi dadza jakieś leki żeby sie samo oczyscilo wszystko, a w najgorszym wypadku zabieg, wiem ze musze byc silna, szybko będę mogla starac sie znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu ja czekam na @, dziś mój 29dc więc mam nadzieję, że dzisiaj dostanę i mogę się umówić na to usg do 5dc. I zobaczymy co z torbielką i pewnie usg będzie pod kątem pcos :) Merci z jednej strony mi przykro ale z drugiej cieszę się, że jesteś taka silna i dzielna :) Wow, godzinę u lekarza, szczerze to nie znam lekarza który poświęciłby tyle czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia to wiesz jak sie czuje :( te plecy jeszcze mnie bolą... Myślałam że CLO spowoduje, że @ będzie łagodniejsza, a bym powiedziała że jest trochę gorzej niż bylo.... Od dziś nowa dawka CLO,bardzo bym chciała aby moje jajniki zrobimy swoje ;) Merci najważniejsze, że możesz od nowa szybko zacząć a co najwazniejsze wiesz że mozesz w ogóle zajść :) trzymaj się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis wszystko będzie dobrze :) dawkę masz konkretną więc może zareagują tak jak powinny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dominika ja już zadręczam się myslami co będzie jak ta dawka mi nie pomoże :( Sama się nakręcam... Mój mąż mówi że mam nie zadręczać się co będzie później bo za to płacę lekarzowi..... Ma rację :) ale ja jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci dobrze ze jesteś taka silna :-). Uniś jak nie pomoże to sa jeszcze gonadotropiny co ja będę stosować. Dominika jesteś pewna ze @ przyjdzie? Edka to nie wiem co gorsze zaparcia czy mdłości. Ja jutro scan ale nie wierze juz ze mogłoby się udac i owulacja jakimś cudem wystąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna na 100% :P jak byłam na usg to pęcherzyk był na lewym jajniku, a to się nie liczy bo tam mam jajowód niedrożny. A na prawym torbiel. Także czekam z niecierpliwością bo chcę już wiedzieć czy ten cykl będziemy działać z clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×