Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
Lulka zeszlo mi w sumie ok 1.5 roku leczenia na pcos a z clo udalo sie w 2 cyklu. A tak mi lekarz kazal zrobic bete by nie brac duphastonu na darmo bo to silny lek powiedzial wiec najwczesniej sie dowiedziec czy sie udalo i wtedy brac duphaston...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
To ja jestem chyba rekordzistką tu, u mnie będą już trzy lata :( Dzisiaj plamienia nie ma, ale znam już swój organizm i wiem, że jeśli wczoraj się pojawiło, to @ na pewno przyjdzie... pewnie jutro :( w każdym razie dupha już odstawiłam... Merci, trzymam za Ciebie mocno kciukasy dzisiaj, czekamy na dobre wieści! :) Mantar - przykro mi, że @ przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Ja dzisiaj wieczorem biorę ostatnią tabletkę Duphastonu i rano testuję. W zależności od wyniku albo biorę go dalej albo czekam 3 dni na @.... Ja bez Duphastonu lub luteiny na okres mogę czekać nawet i 60 dni :( więc Edka to zależy od organizmu i dolegliwości ;) ja jestem na niego chyba skazana :( albo tabletki anty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynko siedze jak na szpilkach, boje sie isc do lekarza, bardzo sie denerwuje, jak nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Merci, o której masz wizytę? Będzie dobrze, musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zrobic bete, prawdopodobnie przyrostu juz nie bedzie, potem odstawic luteine i czekac na poronienie :( chyba ze wydazy sie cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Co ty mowisz to co sie stalo? Jak to mozliwe przy takiej becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Merci trzymaj się kochana, nadal nie było serduszka i maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz laikiem jestem, ale na moje oko jest "cos" wiekszego i bardziej widocznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze same zle wieści dzis sa:-( smutno. Merci trzymaj sie kochana. Ja tez nie mam dobrych wieści nie mam pęcherzyka dominującego tak ze zaczynam przygode z gonadropinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci kochana nie nastawiaj sie bo cos musi byc nie tak serduszko juz dawno powinno bic przy becie 10000! Moze stalo ci sie to co mi raz ze zle podzielila sie zaplodniona komorka lub twoja komorka jajowa byla pusta i tam wcale dzidziusia nie ma tak mi lekarz tlumaczyl kiedy ja poronilam 35 dc poczatkiem grudnia mimo pozytywnego testu! Moze gdybys nie brala luteiny to sam by okres przyszedl tak jak mi ja plamilam od 30 dc wtedy i tez mi lekarz mowil ze to pewnie inplantacyjne ja myslalam ze to okres ale 35 dc powtorzylam test wynik pozytywny pedem do gina dal mi duphaston wzielam 1 tabletke a nastepnego dnia zaczelam krwawic! Merci nie poddawaj sie zobacz ja mam za siba 2 takie samoistne poronienia a teraz juz jestem w 4 miesiacu ciazy! Mowimy z mezem ze do 3 razy sztuka! Idz do innego gina oczywiscie i upewnij sie wysluchaj innej opini wiem ze nadzieja umiera ostatnia! Dasz rade trzymaj sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia a co to są te gonadropiny? Coś silnego? no a moja torbiel się powiększyła a miała się wchłonąć :( i muszę teraz brać leki na zlikwidowanie jej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ale pani doktor nie wyjasnila ci co moglo sie stac dlaczego tak sie stalo? Stwierdzila tylko z masz czekac na poronienie? Nie rozumiem podejecia powinna wyjasnic wszystko ulzyc cierpieniu a nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka, lekarz wyjasnil, pocieszal, tlumaczyl, ze i tak jest sukces ze po 3 cyklach zaszla, a to ze conajmniej jeden jajowod jest drozny i nasienie ok, ze nie trzeba badan robic, zeby sie nie poddawac tylko walczyc bo wyszlo ze ciaza jest mozliwa, ze przyczyny nie sa znane zazwyczaj, ze komorki mogly sie zle podzielic, albo jakas wada genetyczna mogla byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zdrobic bete, grupe krwi, bo moze konflikt serologiczny i trzeba bedzie mi podac jakis zastrzyk zeby nastepnym razem ten konflikt nie wplynal na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Macie z mezem konflikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Mysmy z mezem robili sobie po pierwszym poronieniu w lipcu i nie mamy konfliktu obydwoje mamy plusowy RH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
A jak beta bedzie ci dalej rosla to co to znaczyc bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy, jak bedzie np.30 tys to ze ok i poprostu gdzies maluszek sie zawieruszyl, a jak duzo mniej to wiadomo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ale stresu masakra! Merci idz moze na usg do kogos innego wiem ze ufasz swojej gin ale moze warto zaczerpnac innej opini.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci nie ma słów żeby Cię teraz pocieszyć :( ale uwierz kochana że bardzo Ci współczuję i nie wyobrażam sobie co mogłaś czuć po wyjściu od lekarza, co czujesz teraz i co będziesz czuć :( Jakie to wszystko niesprawiedliwe!!!! Dlaczego my tyle musimy cierpieć....... Dorcia kurde może akurat te leki na ciebie zadziałają. To są już zastrzyki? Czy też forma tabletek? Najważniejsze że Pani doktor Cię nie zbyła tylko podjęła inną formę leczenia. A to już i tak duży postęp. Dominika a co gin powiedział na prl?? Był chociaż z tego zadowolony? Jakich masz rozmiarów tą torbiel? Jakie leki chce zastosować gin żeby ją wchłonąć?? Powiem Wam szczerze że po tych waszych informacjach złapałam doła!!! A co najgorsze myślę że jutro i ja mogę coś z "czarnej serii" dorzuci.... Jakie to wszystko niesprawiedliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis z prl zadowolona, teraz mam brać po pól tabletki na tydzień. I będzie ok. Jakby przestała brać to na nowo by wzrosła, mam brać do ewentualnej ciąży. Torbiel jest 30mm, mam brać lek provera i przyjechać do 5dc zobaczyć czy coś zadziałało .Jak będzie dobrze to zacznę jeszcze clo w nowym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominika ja też skazana jestem na leki od prl do ewentualnej ciąży... Przynajmniej tyle dobrych wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×