Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość sykatynka
Hej dziewczynki, w nocy śniło mi się, że urodziłam dzidzię, ale niestety rano pojawiło się pierwsze plamienie :( więc z tego cyklu również nici, cud się nie zdarzył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, Beatka, Sykatynka nie smutajcie się ja też pewnie dziś albo jutro do Was dołącze, bo nic nie wskazuje na dzidzie :(, a raczej na @ więc walka trwa dalej. Jak już pisałam wcześnie bolące piersi po bokach dla mnie nic nie znaczą, bo bolą mnie w każdym cyklu w tym również. Beatka, ciekawe dlaczego nie masz okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Sykatynka Ty naprawdę masz króciutkie cykle... Ale tak naprawdę do póki nie pojawi sie @ to szansa jest :) Ciekawa jestem co jest przyczyną twoich problemów. IO trzymasz w ryzach, owulkę masz, mąż ok.... O co chodzi.... Ja przynajmniej wiem że mam problem z owulką i pod tym kątem jestem prowadzona, ale Ty całkowicie w ciemno jesteś prowadzona... Jesteś naprawdę zagadkowa :) A tak na marginesie to jak na razie nie piszecie żadnych dobrych wiadomości... :( :( :( A liczyłam, że będą same dobre wiadomości w tym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Mnie piersi bolą zawsze od 20 dc do @ :( co miesiąc :( nie mogę spać na brzuszku i tez najchętniej bym nie ściągała stanika, ale mnie bolą całe tj. z góry, z dołu, z boku :( ja chyba też przekreślam ten cykl bo śluz zaczał mi zanikać :( teraz będzie sucho 4-5 dni i @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
No właśnie mnie też te krótkie cykle zastanawiają... no bo dziś 25 dc a ja mam już plamienie, pewnie @ rozkręci się dopiero w sobotę.... Ale hormony w normie.... wiesz, niby nie wszystko ze mną w porządku, bo jednak mam hashimoto (ale też pod kontrolą) i IO i pcos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynko krótki ten Twój cykl. Może to nie @ ?:) Byłam na prolaktynie mam nadzieję, że spadła i zacznę brać clo. Sykatynko zrobiłam sobie jeszcze cukier na czczo bo nie daje mi spokoju, że wtedy był podwyższony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Niestety to nie pierwszy raz tak jest... zawsze mam 26 dni, od kiedy pamiętam... takie plamienia na 2 dni przed @ też nie są niczym nadzwyczajnym, więc już wiem, że to nie zagnieżdżanie się zarodka, tylko zapowiedź @, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unuś28
Sykatynka to fakt, ze masz krótki cykl, ale z drugiej strony mieści się w normie ;) Nie pamiętałam ze masz Hashimoto (a trochę czytałam o tym, i faktycznie utrudnia to zajście)... Trochę tego jest. Niestety... A bierzesz coś typowo od Hashimoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unuś28
Dominika napewno spadła Ci prl :) będzie dobrze i napewno zaczniesz nową przygodę z CLO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Uniś, hashimoto mam o tyle pod kontrolą, że hormony tarczycy są u mnie w normie, teraz na próbę dostałam małą dawkę tyroksyny, zobaczymy czy to coś da, biorę też selen, nic innego na hashimoto nie da się brać... Z drugiej strony znam wiele osób z hashimoto, które mają dzieci.... ale powiem wam, że jestem coraz bardziej podłamana i coraz bardziej tracę nadzieję, przed mężem się do tego nie przyznam, ale naprawdę zaczynam wątpić, czy mi się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata głowa do góry, nastepnym razem na pewno Ci się uda:-) Ja za 2 dni będę robiła test. Już się tak bardzo jak w zeszłym miesiącu nie nastawiam.Myślę sobie czasami, że może nie jest mi dane być mamą...W zeszłym miesiącu mialam częste bóle jajników i piersi a w tym miesiącu do owulacji straszny ból podbrzusza......i do tej pory cisza....tylko piersi lekką ''ciągną''. Malinka oraz reszta szczęśliwych przyszlych mam czy przed zrobieniem testu czułyście się jakoś inaczej? Miałyście jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, widzę, że nie tylko ja łapię doły :(Sykatynka wychodzi na to, że mamy to samo. Hashimoto, io i pcos :(:( Jak teraz nie uda się przy clo to nie wiem co myśleć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Lulka to testujemy w tym samym czasie :( u mnie to będzie 26 dc, ale zanim odstawie Duphaston mam zrobić test... Więc trzymam kciuki :) Powiem Wam szczerze że też się zastanawiałam co będzie jak nie zadziała na mnie w kolejnym cyklu CLO... Zaczynam wcześniej monitoring (przypominam, że u mnie w tym cyklu nie szło stwierdzić czy już po owulacji czy nie rosną w ogóle pęcherzyki) i mam lekkie obawy... I ta dawka CLO 3x1.... Ale czytałam, że jest coś mocniejszego niż CLO w tabletkach, potem coś w zastrzykach... Więc jeszcze nie ma drogi zamkniętej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś i Dominika za Was też trzymam kciuki:-) Co do testu to mam mieszane uczucia....z jednej strony chcę go zrobić a z drugiej wolałabym poczekać na miesiączkę...Moja lekarka kazała mi tak samo jak w zeszłym miesiącu zrobić betę ale chyba zrobię sam test jeżeli wyjdzie negatywny to odstawię duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka - mnie przed testem bolaly piersi, dlatego tez zatestowalam od razu :) no i dwie kreseczki byly, taki ból piersi jest dla mnie nowością bo nigdy mnie nie bolaly :) jutro mój wielki dzien u gina, tak bardzo chce zobaczyć Szkraba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci gratuluję :-) Też nie mogłabym się doczekać jakbym była na Twoim miejscu. Piękne chwile są tetaz przed Tobą:-) Właśnie z tymi piersiami to u mnie jest dziwnie bo nigdy wcześniej nie bolały mnie....dopiero w pierwszym cyklu z clo czułam takie dziwne kłucia po bokach a teraz w 2 cyklu czuję ból jak je dotykam i są większe....ale po clo to wszystkie objawy są możliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
CLO czyni cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta prl spadła mi na 3,78 z 27 :O czy jak jest poniżej tej dolnej normy to źle? norma jest od 4,79-23,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Domi, może nie jest źle, nie zapominaj, że to jest wynik po leku, więc może po prostu lekarz dał Ci zbyt wysoką dawkę... Nie przejmuj się, może być tak, że po leku mocno spadła, ale się teraz jakoś wyrówna... Ważne, że spadła, przecież taki był cel brania leku, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki umnie juz pojawilo sie plamienie wiec pewnie okres przyjdzie, moglo spowodowac stres jaki mialam w pracy , bylam tez przeziebione, ale wszytskiego dowiem sie jutro u pani doktor na wizycie dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sykatynko, tak taki był cel :) :) :) masz rację nie będę przeżywać, jutro się wszystkiego dowiem :) A teraz powiedz mi, cukier wyszedł mi 95 , poprzednio 103. Może jednak na moje wyniki miały znaczenie te słodkości zjedzone dzień przed badaniem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - dobrze ze spadla, moze teraz musisz odstawic albo zmiejszyc dawke zeby do normy dojsc, ciesz sie ze spadla :) Unis - racja, clo czyni cuda :) ja bralam 3 cykle i sie udalo, czy szczesliwie dowiem sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Lulka85 ja przeczuwałam ze moglo sie udac bo raz wiedzialam ze owu byla z monitoringu i z bolu w prawym jajniku. Potem bol ustapil i dopiero 28 dc zacząl bolec ale juz wiedzialam ze jestem w ciazy bo zrobilam bete 26dc. Czulam troszke a raczej bylam pelna nadziei bo w nieudanych cyklach brzuch bolal juz od ok 18 dc do samego okresu zawsze pobolewal tak a w udanym cyklu bolal tylko na owu a potem nic tylko czasem cos mnie ciagnelompo prawej str myslalam ze to jajnik ze moze torbiel ze moze jednak nie bylo owu a tu dzidzius sie zagniezdzil po prawej str macicy.:) a i to byly akurat swieta a mi bylo strasznie dziwnie duszno nie moglam wysiedziec z rodzina za stolem ciagle chodzilam sie wietrzyc na zewnatrz ale nie wiem czy to juz byl objaw jakis zmian moze w moim organizmie chyba tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dominika super ;) Ja jak spadłam poniżej normy to lekarz zmniejszył mi dawkę i mam teraz super ;) ale każda aktualna próba zmniejszenia (teraz pół tabletki) kończy się podniesieniem prl więc chyba mój organizm "polubił" tą połóweczkę ;) Beatko czym szybciej przyjdzie @ tym szybciej masz nową szansę ;) więc głowa do góry!! Teraz się uda ;) Merci byłam pewna, że Ty miałaś tylko 2 cykle z CLO (nie wiem dlaczego). Przypomnij swój schemat brania CLO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - bralam clo 3 cykle, z dawka 2 dziennie przez 5 dni, w tym mialam 2 cykle z zastrzykiem pregnyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka gratuluję zajscia w ciążę:-) Patrząc na moje dyspozycje to bardzo wcześnie zrobiłaś bete.Ja mam dziś 32 d.c a bete według zaleceń Pani ginekolog mam zrobić w 36d.c.Mnie do owulacji też bolał strasznie bolał prawy jajnik, teraz nic...tylko piersi mam strasznie obolałe i napuchnietę:-( Tak w ogóle to Edka ile miesięcy z pomocą clo minęło zanim zaszlaś w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, dziś przyszła @ :( jak przewidywałam:(, a teraz kolejny cykl starań, to będzie już 1,5 roku starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar bardzo mi przykro :( U mnie już ponad 2 lata. Leci cykl za cyklem i tak mija następny rok nawet nie wiadomo kiedy:( A ja na 11 jadę do lekarza, w sumie to już zaraz jadę bo kawałek drogi mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×