Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość beatka26
hej dziewczynki ja dzis wykupilam luteine bo w sumie nie mam normalnego krwawienia tylko plamienie brazowe i w sluzie krwinki krwi wiec wzielam dzis 1 tabletke pod jezyk nie chcialam juz do 5 czekac bo boli mnie jak na okres brzuch do niedzieli bede brala luteine raz dziennie jeszcze 4 tabletki i zobaczymy bo swietach wybiore sie do kontroli do pani doktor tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dominika moj dzidziu ma 4 miesiace ostatnio 2 tyg temu mial 11cm a teraz napewno urosl bo brzuch tez mi urosl a kolejne usg mam po swietach wiec sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już duży dzidziuś, niech rośnie zdrowy :) Niedługo dowiesz się czy będzie dziewczynka czy chłopiec :) Czy nie chcesz wiedzieć ?:P Ale ten czas leci, dopiero co pisałaś ,że się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Chcemy wiedziec jaka plec mimo ze nam to obojetne.... Bo wiecie musze sobie pokupowac wszystko wczesniej a chlopca nie ubiore na rozowo a wszystko co rozowe jest takie slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia oglądałaś wczoraj "in vitro"? Jak wrażenia? Mi się bardzo podobało :) Edka dbaj o swoją fasolkę :) Mam do Was pytanko czy przy kolejnym ( drugim i więcej) cyklu z CLO zauważyłyście nasilanie czy słabnięcie skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis u mnie było tylko gorzej Tak naprawdę dopiero z jakiś miesiąc mam spokój z sercem. Przy braniu clo byłam bardzo ale to bardzo nerwowa, nie dawałam sobie sama ze sobą rady. Musiałam brać leki na kołatania. Nie wiem jak mąż ze mną wytrzymał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś ja pod opieką lekarza z kliniki jestem dopiero od miesiąca. Clo brałam pierwszy cykl do tej pory moja gin dawała mi duphaston i on niby tez miał mi pomóc a obecny lekarz powiedział, że mi to nie pomagało bo przyjmowałam duphaston od 16dc wiec raczej blokował mi owulacje więc intensywne staranie na nic.. Jakichś większych skutków ubocznych nie widziałam, może byłam bardziej nierwowa ale ogólnie ok. brałam 2x1 tabl i miałam tylko 2 pęcherzyki ale uważam , że lepiej miec mniej a dobrej jakości no i z komórką jajową a nie puste bo w małych tak się zdarza , że nic nie ma :) 1 pęcherzyk w dniu IUI miał 25 mm (urusł z dnia na dzień z 19 do 25 ) a drugi 19 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meva to teraz czas oczekiwania czy się udało? Spokoju Ci życzę (bo dla mnie to najbardziej stresujący czas) i oczywiście pozytywnego testu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Meva mocno trzymam kciuki żeby Ci się udało :) jak piszesz to szybko w klinice podjęli konkretne leczenie :) ale to bardzo dobrze :) Mogę się zapytać jaka to klinika i w jakiej miejscowości. Ostatnio słyszałam że bardzo dobra klinika jest w Lodzi, ale niestety mam do niej 220 km.... Bardzo daleko. Ale jeszcze pokładam nadzieję w moim ginu :) ale dobrze być zorientowanym :) Dominika ja jestem dużo bardziej spokojna na CLO (wręcz taka mozolna się zrobiłam). Mam wrażenie że wolniej reaguje np. niepewnie się czuje prowadzac samochód. No i uderzenia gorąca w nocy :( I tak się zastanawiałam czy to tylko tak na początku i organizm "podda się" czy objawy będą się tylko nasilać... Takie tam rozmyślania z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś o jakiej klinice słyszałaś w Łodzi? Ja jeżdżę do Salve bo o Gamecie nie słyszałam po znajomych dobrych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, chciałabym być spokojna przy clo u mnie zupełnie na odwrót 😭 a meva ma w opisie na dole klinikę artemida :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Wlaśnie o Salve słyszałam bardzo dobre opinie. Mam koleżankę która dzięki tej klinice ma 2 dzieci :) Ale niestety nazwiska lekarza prowadzącego nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Wlaśnie o Salve słyszałam bardzo dobre opinie. Mam koleżankę która dzięki tej klinice ma 2 dzieci :) Ale niestety nazwiska lekarza prowadzącego nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O popatrz to dobrze wiedzieć :) A z jakich stron jesteś? Jeśli można wiedzieć :) ja też mam do Łodzi 90km,do Kielc miałabym 20 km bliżej ale tam jest też Gameta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Ja jestem ze Śląska i najbliżej mam klinikę w Katowicach ale znalazlam w necie mało opinii i były różne... Nie znam nikogo kto by korzystał z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Opowiem wam historie mojej szwagierki. Po slubie zaszla w ciaze prawie ze od razu. Niestety w 6 tyg poronienie z nie wiadomo jakich przyczyn. Potem po 4 miesiacach udalo sie im znow i to blizniaki 2 serduszka bily. Lecz w 9 tygodniu umarly serca przestaly bic. Wyrobili badania i powiedzieli ze ma taka tomsoplazmoze ze nigdy nie urodzi lub jak juz donosi to chore dziecko i kazali jej zeby lepiej sobie jajowody podwiazala bo ciagle albo bedzie poraniac albo jakims cudem urodzi ale chore. Nie dala za wygrana i poszla do tego lekarza co ja jezdze do tarnowa. Obnizyl stezenie toksoplazmozy i zaszla w ciaze i cala ciaze brala specjalne leki na ta bakterie by nie zabila lub nie zarazila dziecka i udalo sie i teraz ma 36 lat i troje dzieci wszystkie zdrowe tyle ze cala ciaze brala silne leki. I to jest lekarz ginekolog ktory nie ma nawet doktora.... a w Mielcu chodzila do profesorow doktorow habilitowanych nadzwyczajnych to jej kazali jajowody podwiazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka piękną historię opowiedziałaś :-) Wniosek z tego, że nigdy nie należy tracić nadziei :-) Stopień naukowy powinien być ale nie zawsze jest wyznacznikiem wiedzy i dużych umiejętności, najważniejszy jest otwarty umysł i zaangażowanie lekarza w swoją pracę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki od wczoraj nie mam w ogóle plamienia.Myślałam, że przyjdzie do mnie @ a tu taki psikus. W końcu skontaktowałam się z moją ginekolog i powiedziała mi, że mam czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulka pięknie to ujęłaś :) U mnie też nie ma @ chyba ta provera mi zahamowała :(:( a jajniki mnie tak bolą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dominika :-) Mnie jajniki w ogóle nie bolą tylko czasami czuję takie dziwne mrowienie. A ile dni temu powinnaś mieć miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raptem 3dni ale dla mnie to dużo, bo zawsze mam regularne cykle. Od kilku lat nie czekałam tak na okres jak teraz :( chciałabym już zacząć brać Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edka - piekna historia, napawa optymizmem :) u mnie po odstawieniu luteiny pojawiają sie malutkie jasnobrazowe plamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika, ja zawsze miałam nieregularne @. Jak zaczęłam barć duphaston to po odstawieniu leku od 2 do 4 dni @ pojawiała się. Co do clo to też nie mogłam się doczekać aż zacznę go przyjmować.Wiedziałam, że wielu kobietom dzięki temu lekowi udało się zajść w ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci oby wszystko było w porządku Uniś jeśli chodzi o skutki uboczne to cały czas tak samo Dominika ja do kiel tez mam blisko :-). Ale jestem tu i ten gonal jest bardzo drogi w Polsce na szczęście tu zaplacilam za 3 opakowania tylko 3.85£

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×