Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

ja zaczynam brac na nowo kwas foliowy, szukam jeszcze dobrych witamin, zeby uzupelnic to co przez stres ucieklo i przez antybiotyk teraz z jedenj strony czuje taka duza ulge, ze juz po wszystkim, ze wszystko sie udalo, zabieg, i ze nic nie czulam i ze nie czekam juz na poronienie, ze to juz wszystko za mna ... wielka ulga, spie spokojnie od paru tygodni, mam nadzieje, ze za miesiac dwa wszystko sie zagoi i bede mogla zabrac sie za kolejne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj śpiący dzień 💤 pada i pada... Dziewczyny zrobię mały off, co można kupić dziewczynkom na chrzciny? Może macie jakieś pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika tak jestem zadowolona ze w koncu ta pani doktor się za mnie wzięła jest bardzo mila i wierze w to ze się uda jeśli chodzi o prezent to nie mam pojęcia. Merci będzie wszystko dobrze jesteś bardzo dzielna. Tak trzymaj nie Merci to nie to samo laparoskopja to juz zabieg usuwa się zgrubienia i różne taki a drożność to sprawdzenie jajowodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
może malutkie złote kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis też tak właśnie myślałam. Zabawek mają dużo, jakies te smoczki,grzechotki srebrne do mnie nie przemawiają. No mam problem :D kasy rodzice mają więc też tak dawać to nie bardzo...a tak to będą miały jakąś małą pamiątkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - sama niedawno na chrzciny kupowalam zlote kolczyki, takie dzieciece biedronki, teraz mala troche podrosla, uszka ma przebite i tak uroczo wyglada w tych kolczyczkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
dorciazabcia ja tez mialam po luteine bu duzo mi sie opoznil bardzo slaby lekarka powiedziala mi ze to pierwszy okres po lekach po clo organizm musi do siebie dojsc po takie dawce leku jaki sie okazalo teraz juz nie biore nic dzis moj 14 dc i sluz wyglada na plodny wiec sie wezme z mezem do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia ja po Duphastonie mam dość obfity @ i zawsze taki miałam pamiętam, że od pierwszego wywoływania był obfity, ale to chyba zależy od naszej urody. Nie przejmuj się jak lekarka kazała brać zastrzyki to bierz i nie myśl za dużo :) bo zwariujesz :) Była u lekarza bo moja wysypka trochę się powiększyła (dalej tylko na szyi), ale te krostki nie wyglądają za ciekawie... Przepisała mi maść, która złagodzi zaczerwienienie i swędzenie. Pani doktor (bez mojej sugestii) zasugerowała, że wygląda jej to na wysypkę hormonalną lub to ma podłoże alergiczne, które upatrzyło sobie moją szyję :) Oczywiście (w razie czego) maść bezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś ja też zawsze po duphastonie miałam raczej obfitą @. Dziś mija 56 dc jak nie mam @ -:( Cztery dni temu skończyłam brać 2 opakowanie duphastonu.W piątek miałam straszny ból brzucha, było mi nie dobrze, położyłam się i momentalnie usnęłam.Wczoraj znów wieczorem bardzo źle się czułam. Dodam,że robiłam test ciążowy w piątek i wyszedł negatywny...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka - testy czasami zawodza, wiec moze jest jakas szansa, dobrze by bylo jakbys zrobila badanie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
bralam luteine 5 dni podjezykowo 1 tabletke jak skonczylam ostnia to juz na drugi dzien dostalam plamienia takiego brazowego i trwalo tak z 5 ;6 dni wygladala cos jak koncowka okresu wlasnie i w sluzie bylo troszke krwi nie duzo, no i po 6 dniach sie skonczylo , bylam u lekarki na usg i powiedziala ze to okres byl i zeby od pierwszego dnia plamienia liczyla jako pierwszy dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Lulka myślę tak samo jak Merci :) może wybierz się na betę bo to jest podejrzane :) Ja raz miałam poślizg z @ na dwa lata brania duphastonu (przyszła 37dc). Dobrze też reagowałam na tabletki anty; jak w zegarku @ była, nawet co do godziny, po duphastonie też nieźle :) Ale bez tabletek anty albo duphastonu na okres to mogę czekać nawet i 60 dni..... Chyba jestem skazana na te specyfiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka - jeszcze przyszlo m ina mysl ze moze masz wysoka prolaktyne, ona tez sprawia ze @ nie przychodzi, niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Witajcie:-) Ja wczoraj skończyłam brać Duphaston. Czuję kłócie lewego jajnika co chwilę. W piątek powinnam dostać@. Dobija mnie to czekanie. Nie czuję zeby mnie bolały piersi. Miałam tylko takie 3 dni ok. 18 dc że mnie okropnie skutki bolały. Tylko ten jajnik mnie zastanawia i dziwne ściąganie w podbrzuszu. To będą męczące 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci i Uniś faktycznie dziwna sprawa ze mną. Duphaston biorę 8 miesięcy i zawsze jak w zagerku miałam @.W zeszłym miesiącu podczas pierwszej kuracji z clo też dostałam ją po kilku dniach. Co do prolaktyny to miałam ją robioną kilka miesiacy temu i była ok, teraz to już sama nie wiem...Co do bety to poczekam do środy może już będę u lekarki na Usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy istnieje taka możliwość, że porobily mi się torbiele i dlatego nie mam miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
nie wiem czy mnie pamietacie. bralam tylko jeden miesiac clo. i odstawilam bo mialam dosc jakos stracilam nadzieje ze zajde. w tym.miesiacu wyluzowanym pilam duzoczesto imprezowalismy itd i w tym cyklu sie spoznia okres.pozekam jeszcze kilka dni zeby bylo 40dc bo zawsze miapam.okres 30-35dc.wiec poczekam do 40dc i jak nie pojawi sie okres to zrobie test. ciekawe czy to mozliwe ze vralam clo tylko miesiac i sie udalo po odstawoeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka - nie wiem jak z torbielami, mysle ze mimo wszystko @ by byla, ale prolaktyna moze sie zmienic z miesiaca na miesiac, sama wiem po sobie, wiec jakby co warto sprawdzic :) karolak - jezeli ci sie udalo to jeden cykl z clo mogl jedynie wspomoc twoj naturalny cykl, ktory po czesci byl prawidlowy, tak naprawde clo przez pierwszy miesiac raczej cudow nie zdziala, chyba ze pecherzyki rosly same a clo tylko wspomoglo :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci o prolaktynie w ogóle nie pomyślałam.Muszę podpytać moją lekarkę...jednak nie mówiła, żebym ją regularnie sprawdzała...na wrzesień ubiegłego roku miałam 14,17 ng/ml więc była w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka mi się robiły torbiele ale normalnie miałam @. Także może tak jak merc***isze z tą prl albo jednak ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulka - najpierw zrob badanie krwi czy czasem w ciazy nie jestes i przy okazji zrob sobie prolaktyne, warto ja badac co jakis czas bo to hormon ktory strasznie potrafi wariowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goralka1
Coś czuje ze @ nadejdzie, nie bardzo wierzę że w pierwszym cyklu z Parlodelem, Clo i Dupastonem uda się. Ale iskierka nadziei jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki bardzo dziękuję za wskazówki...zwrócę na to uwagę i porozmawiam z lekarką na najbliższej wizycie.Jeszcze kilka dni i wszystko powinno się wyjaśnić... Dziś bardzo źle się czuję...mam nadzieję, że to chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Jestem juz 3 dni w szpitalu stwardnial mi brzuch skurczow dostalam a to dopiero 20 tydzien ale dostalam leki kroplowki noi lezec musze! A tak sie cieszylam ze wszystko w porzadku zawsze musi byc na wspak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany edka kochana, az mi sie goraco zrobilo jak to przeczytalam, trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×