Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Eska - witaj :) clo na niektore dziala na niektóre nie, na mnie zadzialal, nie mialam skutków ubocznych, czulam sie dobrze po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eska. Na mnie clo w ogóle nie za działało nawet 2 tabletki pęcherzyki w ogóle nie rosły ale mam teraz zastrzyki i tez nic nie rośnie wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od jakiegoś czasu z narzeczonym staramy się o dziecko. Nie miałam owulacji, wieć mój ginekolog przepisał mi tabletki Clostilbegyt, brałam je 5 dni i Duphaston 10 dni (2x1 tabletka). 3o kwietnia byłam u ginekologa na monitoringu i powiedział, że 30 kwietnia 1-2 maja będę miała owulację. Przez cały ten czas współżyłam z narzeczonym. w 19 dniu cyklu (czyli od 6 maja do 13 maja) dostałam początkowo plamienia a później krwawienia. Po tych 7 dniach "miesiączki" mam bardzo tkliwe piersi i bolą mnie jajniki. Często oddaję mocz. Czy możliwe, że mimo krwawień mogę być w ciąży ? Proszę o pomoc i poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Klaudia zrob test ciazowy to sie dowiesz! Zdarzaja sie takie przypadki ale zazwyczaj nic dobrego to nie wrozy! Nasza merci plamila koncem cyklu wtedy juz byla w ciazy a potem poronila w 10 tygodniu takze rob szybko test i jak wyjdzie pozytywny to szybko do lekarza nie zwlekaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia - no wlasnie, zamiast nas pytac to rob test i bedziesz wiedziec :) a jak pozytywny to do lekarza :) edka - a co u Ciebie? u mne leje, i leje, i leje, i leje ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
umnie tez tylko leje leje i nic pozatym deszczowa pogoda i deszczowy nastroj:( za tydzien ide na wesele pobawic sie mam nadzieje ze bedzie juz ladna pogoda:) umnie po clo pecherzyki rosly pekaly ale nie udalo mi sie zajsc z tym lekiem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
U mnie też leje i leje :( trochę wypełniam czas czytaniem książki no i już powoli starankami (10dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Jakiś czas mnie nie było...Tamte 2 plamienia ginekolog kazała potraktować jak miesiączkę.Wczoraj byłam na usg.W tym miesiącu borę tylko duphaston a po miesiączce dokładnie 1.06. idę do szpitala na laparoskopię. Jestem trochę poddenerwowana w końcu to operacja a nie zabieg...ale ma szanse mi pomóc więc nie bez zastanowienia zgodziłam się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki :) U męża ok, ale niestety wycięli mu łąkotkę, co na przyszłość dobrze nie wróży :( więc siedzi i się zamartwia a ja go pocieszam... U mnie 21 dc, brzuch ciągnie straszliwie (w ostatnich dwóch cyklach bez clo nie ciągnął), piersi bolą... czyli jak zwykle ;) Byłam wczoraj u nowej pani endokrynolog i niestety jest kolejną osobą, która stwierdza, że jeśli owulacje mam, hormony ok, pod względem budowy i fizjologii wszystko ok, to ona nie rozumie, dlaczego nie udaje się nam zajść w ciążę... trochę to do bani, że jakoś nikt nie może dojść, co jest nie tak... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci u mnie w porzadku duzo odpoczywam mam tak zalecone! Czasem mnie brzuch boli to od razu biore nospe! Mowie wam tak sie boje niby jest dobrze tylko ciahle jakies trudnosci! Wczoraj mielismy wypadek samochodowy maly bo wyjechal nam debil z mostku prosto pod nas jak jechalismy zeby uniknac kolizji maz podjal sluszna decyzje wjezdzajac w prawo w jakies trawsko na sz zescie byla tam mala rowka i troche nas wyszarpalo ale pas mialam zapiety! Nic sie mi ani dziecku nie stalo ale jakbysmy uderzyli w niego kto wie! Dzieki Bogu dzidzia caly i zdrowy my tez! Mowie wam tak uwazam teraz na kazfym kroku czycha cos! Tak bym chciala trzymac juz go w ramionach i wiedziec ze jest bezpieczny..,, jeszcze 4 miesiace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - o jeju, no to faktycznie, ciagle cos! dobrze, ze nic sie Wam nie stalo! musisz na siebie uwazac podwojnie, ale zobaczysz, 4 miesiace szybko zleci i niedlugo bedziesz nam sie chwalila swoim malenstwem :) sykatynka - duzo zdrowia dla meza zycze, niech szybko dochodzi do siebie :) lulka - operacja szybko minie i tez raz dwa o niej zapomnisz, wazne zeby wszystko bylo ok :) u mnie dalej leje :( dzisiaj 24 dzien po zabiegu, mam nadzieje, ze @ przyjdzie niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci zobaczysz okres szybko sie pojawi i zaczniesz nowe stranka napewno bedziesz mama:) umnie dzis juz 8 dc wczoraj bylo spontaniczne przytulanko, ale dzis strasznie boja mnie piersi hmmm tak na poczatku cyklu to jeszcze nie mialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci na pewno szybko zapomnę,czego się nie robi aby mieć dzidziusia :-) Beatka mnie też przed i w trakcie owulacji bardzo bolały piersi. Najlepsze jest to, że po 2 cyklu z clo piersi moje są o ponad rozmiar większe i pobolewają, jakby cały czas rosły...śmieję się, że chyba dopiero zaczynam dojrzewać ;-) Nie powiem, bardzo zadowolona jestem z takiego efektu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
No wlasnie doszedl mi mega bol jajnika po prawej stronie czuje sie jak na owulke i i sluzctez jest bardzo rozciagliwy wsumie mnie to zastanawia bo we wtorek jak bylam na usg pecherzyk mial juz 15 mm chyba dzis namowie mezulka na buzi buzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - pisalas o tym kursie z dorota zawadzka, u mnie w okolicy tez jest, warto? warsztaty jak zazegnac konflikty - pracowaliscie warsztatowo czy ona opowiadala rozne ciekawe rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci opowiadala o konflikcie jak sobie z nim radzic nie tylko o konflikcie z dzieckiem ale tez miedzy malzonkami czy innymi osobami, mowila naparwde fajnie i wiele rzeczy sobie uswiadomilam nie raz sie lapalam na tym co mowi ze i ja tak robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sie zapisze :) juz kiedys bylam na jednym spotkaniu z nia, fajna babka :) lubie tez wesolowska, tez super opowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci bedziesz zadowolona duzo tez mowila podkontem jak matki przyszle czy obecne zachowuja sie wobec dziec***artnerow ja nie zaluje bo kurs fajny wzielam sobie z certfikatem odrazu:) A ja dzis mialam popoludnie pelne malowania farbkami a do tego ogladnelam sobie polski film kogiel - mogiel i czesc 2 galimatias uwielbiam ten film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widzialam, ze mozna sobie certyfikat domowic, tez tak zrobie, w pracy tez sie przyda jakis dokument o szkoleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Hej dziewczynki... ja już czekam na @... powinna się pojawić koło środy, jak bardzo chciałabym jej nie zobaczyć... Dzisiaj rano byliśmy z mężusiem kupować kwiatki i krzaczki do ogródka i nagle zrobiło mi się strasznie słabo, ciemno przed oczami, myślałam, że zemdleję... a mój mąż zamiast się nade mną użalić to szeroki uśmiech i znadzieją: to ty może w ciąży jesteś? Ale to tylko spadek cukru, jak wróciłam do domu, to zmierzyłam sobie i miałam dość niski... A dzisiaj piękne słońce, więc zrobiliśmy sobie grillika, pierwszego na nowym tarasie :) och jak przyjemnie tak sobie na tarasie posiedzieć :) wcześniej też był, ale betonowy, a teraz drewnem go obłożyliśmy, zrobiliśmy schodki i takie tam... dzisiaj przeniosłam z kolegą (mąż jeszcze rekonwalescent) stół i jest wspaniale :) no i zakupiłam ziółka do donic :) uwielbiam lato! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Cześć dziewczyny :) Przez moje ostatnio negatywne nastawienie postanowiłam sobie dać trochę na luz i juz mam humorek lepszy :) W sobotę bylam u fryzjera, potem u kosmetyczki, na zakupach (ale nic ciekawego nie znalazlam), potem poszlam na solarium, w domu depilator poszedl w ********mpka czerwonego wina i książka :) A w niedzielę sauna, basen i jacuzzi, czerwone winko i nabrałam spowrotem energii na nową walkę :) Dzisiaj idę na monitoring i zobaczę jak CLO działa. Przy dawce, którą przyjmuje 3x1 nie mam w ogóle skutków ubocznych więc gdzieś tam przebiega czasami myśl czy na mnie jeszcze działa... Zobaczymy dzisiaj. Sykatynka już Ci współczuję :) zaraz przypomniałam sobie jak mój mąż miał nogę w gipsie tj. podaj, przynieś, głodny jestem, boli i tak w kolko ;) Lulka super że idziesz na laparoskopie to bardzo często pomaga i wierzę, że i ty zaraz będziesz w ciąży :) ja też dużo myślałam o tym zabiegu i jak tylko kiedyś coś wspomni lekarz od razu się zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Co tu taka cisza......... Byłam dziś na usg i mam dwa pęcherzyki jeden w lewym jajniku 19mm, a drugi w prawym 24mm, do tego bardzo ładne endo tj. 11,5. Nadzieja znowu jest :) Mantar a co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
No właśnie, co jest dziewczyny? Uniś, ładne pęcherzyki, trzymam kciuki :) a ja mam dziś 25 dc, jutro albo pojutrze wszystko się okaże.... jak na razie żadnego plamienia nie ma, ale obawiam się, że lada chwila się pokaże :( i tym razem pewnie będzie płacz, bo jakoś mam wielkie nadzieje związane z tym cyklem.... kochane, potrzebuję waszych kciukasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Nadzieja czyni cuda :) na moje kciuki możesz liczyć ;) Ja też liczę na ten cykl bo wczoraj miałam dużo śluzu płodnego, pięknego, przeźroczystego i bardzo rozciągliwego... No i ta wizyta u Gina z dobrymi informacjami... Pokładam dużą nadzieję na ten cykl. Jak się nie uda to będzie powódź z moich łez... Też trzymajcie kciuki za mnie ;) ja robię co mogę... Codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, powiem Wam ze nawet nie mam sil żeby komputer wlaczyc, wczoraj wrocilam późno z pracy, teraz dopiero wychodze, teraz mam nadal pracy i czerwiec - koncowka roku szkolnego tez będzie ciezka :( marze o wakacjach, sloncu i odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i trzymam kciuki za Was wszystkie, potrzeba dobrych informacji u nas na forum :) ja jutro 28 dzien od zabiegu, ciekawe czy @ sie pojawi lada dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć dziewczyny, coraz leprze informacje na forum :), może będą jeszcze leprze :). U mnie po owulacji, niestety w tym miesiącu mieliśmy zakazane staranka, więc teraz czekam do miesiączki (oby nadeszła jak najszybciej). Krwawiłam po badaniu, potem przez kilka dni plamiłam, ale teraz jest już dobrze i chyba wszystko się zagoiło. Ciekawe co u naszej Dorci? Ostatnio jestem bardzo zajęta i nie mam czasu na nic, ale staram się w miarę możliwości podczytywać co się u Was dzieje. Odezwę się po wizycie u gina przy kolejnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki umnie tez nic ciekawego, natlok pracy za to w pracy. Dzis moj 12 dc i zblizam sie do polmetku cyklu, jakos sobie na robie nadzieii, i w tym miesiacu nie mysle tak o strankach i w ogole, myslami stram sie byc gdzie indziej,... by troche psychicznie odpoczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie wracam do domu jestem w manchester . jeszcze tylko jutro zastrzyk i zobaczymy. Juz mnie bardzo bola te zastrzyki mam bardzo brzuch pokloty. Ja trzymaj za was wszystkie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×