Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Domi_nikaaa
Lulka a jak ogólnie czułaś się po tym zabiegu? Miałaś jakieś bóle? Ech chora tarczyca to nic ciekawego :( ja już tyle lat leczę... Luska swietnie informacje :):):) dbaj o siebie i fasolkę teraz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Luska gratuluje!! Jakie leki na mdlosci???? Ja mialam mega mdlosci ale radzilam sobie sama! Ja bralam luteine i duphaston i nie chcialam faszerowac dzidzia jakimis suplementami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka a nie uważasz , że to indywidualna sprawa czy będzie brała takie leki czy nie? Mnie się wydaje, że jeśli mogłyby szkodzić takie tabletki dzidzi to na pewno by nie przepisywali. A tak po co ma się męczyć dziewczyna skoro może sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Lulka bardzo dzielna jestes ;) Luska jak się cieszę Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika to nie zabieg tyko operacja.Byłam przebadana przez anestezjologa "od góry do dołu". Narkozę bardzo źle zniosłam, po operacji jeszcze 3 dni byłam w szpitalu...no i przy okazji wyszła tarczyca :-( Dziś jeszcze ciągnął mnie szwy, bolą jajniki ale jest i tak o niebo lepiej niż kilka dni temu.Opowiedz mi coś o swojej przypadłości.Czy to też nadczynność? Jakie leki stosujesz? Czy jesteś pod stałą opieką endokrynologa?Czy z tego powodu nie możesz zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj mam nadzieję, że jakoś zniosę tę laparoskopię jak będę musiała mieć zrobioną. Ja mam niedoczynność, biorę euthyrox 75 i tak do końca życia jak to powiedziała moja lekarka :O tak ostatnio miałam co pół roku wizyty u endokrynologa na nfz a teraz mam przyjść za rok :P Bo mam wszystko w normie już przez dłuższy czas :) Chyba, że zajdę w ciążę to mam się szybko zgłosić na zwiększenie dawki. Wiesz moja ginekolog jak byłam na pierwszej wizycie u niej od razu powiedziała, że będzie mi ciężko zajść w ciążę przy tarczycy :(ja już leczę 9 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laparoskopia nie jest taka zła...ważne, że nie tną brzucha ;-) Moja koleżanka podobnie jak Ty cierpi na niedoczynność, właściwie to półtora roku leczyła się a teraz od wielu lat ma spokój i nie bierze tabletek,więc jest to chyba bardzo indywidualna sprawa.Jak mogę zapytać to długo starasz się o dzidziusia i ile masz lat? Czy Twój partner badał się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaaa
no oczywiście , że indywidualna sprawa:) Każdy jest inny :) ja staram się już grubo ponad dwa lata. Ale nie zabezpieczam się już kilka lat,w sumie chyba zdrowy człowiek zaliczyłby tzw. wpadkę przez tyle czasu :P mąż badał nasienie 3 razy. Teraz lekarka nie kazała powtórzyć choć wiem , że może się pozmieniać. W pierwszym wyniku nie było ciekawie ale dostał takie leki które poprawiły mu wszystko :) teraz w sierpniu skończę 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) jaka cudna pogoda u mnie :) dobrze, ze jutro weekend, nie mam sil rano wstawac jakos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz od dziś mam wolne bo dziś zakończenie wyścigów wokół wyspy wpiszcie sobie TT wyspa isle of Man i zobaczycie jak tu fajnie. Wczoraj ogladalam pokaz fajerwerków mój maz wygrał mi 3 maskotki i jeździł karuzela za godzinę znajomi przychodzą przestane myśleć o tym czy się udało czy nie. Lulka jesteś bardzo bardzo dzielna :-) beatka i jak u ciebie? Merci ty jak tam kiedy masz ta wizytę bo wyleciał o mi. I jak reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mialam wizyte, a wiec ... wszystko pieknie sie zagoilo po zabiegu, mowil ze okres po zabiegu przychodzi 4-6-8 tygodni po wiec mam jeszcze czekac tydzien a jak nie bedzie to wziac luteine na wywolanie, mam czekac 2 okresy, przy drugim okresie mam zaczac brac CLO ( juz mi dal nawet recepte) ptem jak bedzie trzeba pregnyl na pekniecie i do dziela!! czyli na przelomie lipca/sierpnia zaczynamy drugie podejscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorcia - ta wysepka Twoje wyglada bardzo ladnie :) tak wakacyjnie mi siek ojarzy, widoki napewno piekne tez masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dominika w sprawie luski zapytalam jakie leki na mdlosci bo chcialam jej doradzic. Bo z tymi lekami tak jest ze lekarz ci przepisze jak cie mecza bo mi tez przepisal czopki przeciw mdlosciom i wymiotom ale jak przeczytalam ulotke to sie przerazilam tyle skutkow ubocznych i pisalo jak wol nie zalecane kobietom w ciąży. Pytalam znajomej poloznej dlaczego dostalam taka recepte skoro pisze ze nie wolno to mi powiedziala ze w duzej ilosci nie wolno ale jak trzeba bo pacjentka mowi ze nie moze funkcjonowac to wypisuja to samo z antybiotykiem w ciazy niby nie mozna ale jak juz nie ma wyjscia to ci dadza jakis delikatny specjalny. Dlatego zapytalam luske bo chcialam jej doradzic ze czasem moze warto sie pomeczyc troszku a nie faszerowac siebie i dziecka, ale oczywiscie to jest indywidualna sprawa! Moj nowy lekarz do ktorego chodze od 14 tyg bo chce rodzic w tarnowie zabronil mi nawet suplementow dla kobiet w ciąży bo mowi ze polowa z tych wit sie nie przyswaja ze szkoda tego swinstwa jesc. Ze jak pogorsza sie wyyiki to on wypisze odpowiednie witaminy itp a tak to pozyskiwac z jedzenia i specjalnevpokarmy mi kazal jesc wypisal jakie takze uwazam ze troche racji ma ze przysxla mwtka powinna zywic sievzdrowo i z tego dac dziecku witaminy a nie karmic go tabletka. Takze to jest moja opinia oczywiscie luska zdecyduje sama:) w koncu po to tu jestesmy by sobie doradzac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci to super cieszę się bardzo ;-) nie długo znów będziesz w ciąży zobaczysz :) moja wyspa jest naprawdę śliczna szkoda tylko ze tak daleko od domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dooorciu tez sie bardzo ciesze :) ulzylo mi :) mam nadzieje, ze w tym roku uda mi sie szczesliwie byc w ciazy :) a powiedz mi jak czesto wracasz do domu? planujecie powrot na stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki w koncu mam chwile zeby napisac, Jak ja sie ciesze ze jutro weekend odpoczne troche od pracy:) Piknik Rodzinny wypadl nam wspaniale nawet dostalam w pracy premie majowa dzis:P Jutro mam gosci tesie przychodza zobaczyc mieszkanie po remoncie:) a umnie juz dzis 10 dc wzielam sie juz do roboty z mezem, a tak naprawde to odliczam dni do wyjazdu wybralismy chorwacje jedziemy 4 lipca ale urlop mam juz od 30 :) zdaze sie udac na jakies fajne zakupy:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka 12
Beatka to super.... oderwiesz sie od myslenia i przedewszystkim odpoczniesz....ale masz super polezysz w sloncu i wogole:) ja musze slonca unikac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka 12
Merci a te 2 miesiące mozecie sobie próbować bez clo czy nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
edka dostałam czopki i tabletki, czopki sobie odpuściłam, bo i tak gin powiedział, że jak się polepszy to odstawić. Tabletki (metoclopramid) czy jakoś tak troszkę pobiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - mowil, zeby poczekac do drugiego okresu i zaczac brac clo, zeby organizm troche odpoczal po tym wszystkim, ale mowil, ze jak sie uda zajsc teraz to nic sie nie stanie, a clo bede brala bo wiem ze dziala na mnie a nie chce czekac kolenych pare cykli zeby sprawdzic czy mam swoja owulacje. cos nie zawsze mi posty na kafe wychodza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny u mnie zimno i strasznie leje deszcz okropnie mowie wam. Byłam kupić prezent urodzinowy bo dziś mamy znów imprezę :-) i strasznie zmoklam lezymy sobie z mężem na łóżku teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) u mnie upal, cudnie :) bylismy nad woda ze znajomymi, zrobilismy grilla i bylo az wakacyjnie :) szkoda tylko ze wolno sie opalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci ja też się wolno opalam :( mój mąż po weekendzie bordowy a ja troszkę przyrumieniona... A byliśmy w górach w Szczyrku i upał był niesamowity :) cudny weekend :) troszkę też odreagowałam stres i naładowałam akumulatory na nowy tydzień :) Za tydzień mam urlop więc przede mną ciężki okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Merci ja uwielbiam góry, bardzo często staram się chodzić po nich pieszo, jezdze na nartach.... Dla zdrowia, dla kondycji, dla widoków ;) Uciekam z miasta prawie co weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dziś mój 9 dzień po ovitrelle i test wyszedł ujemny. Wiec może zatestuje już w piatek ... Zobacze. A tak to mam gorączkę i gardło mnie boli. Źle się czuje w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×