Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Unis28
Hej dziewczynki ;) dzisiaj byłam juz na pobraniu krwi na AMH, cena 150 zl i oczekiwanie na wyniki 2 tygodnie. W przyszłym tygodniu mój mąż jest zapisany na badanie nasienia, cena 150 zl, ja jeszcze raz muszę iść do laboratorium w 3dc na hormony, cena 100 zl. I jeszcze do wizyty mam zrobić badania na 3 bakterię, cena 200 zl i dopiero lekarka podejmie decyzję co do dalszego leczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis niezła kwota się uzbierała :P ja czekałam na wynik amh 4 dni . A powiedz jak Twoja sprawa z diagnostyką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu nie możesz się teraz denerwować :( ja wiem, że to tak łatwo powiedzieć ale musisz dbać teraz o siebie i o fasolkę. A robisz nadal testy? :) troszkę czasu jeszcze jest do tego 4 ale zobaczysz wszystko będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Cześć Dziewczynki, Parę dni mnie nie ma a tu same rewelacje :) Dorcia i Merci - trzymam kciuki mocno mocno, aby wszystko się potwierdziło i wszystko było ok :) Uniś - strasznie długo na to amh musisz czekać, ja miałam wyniki w przeciągu 24 godzin... A powiedz mi, jakie bakterie musisz zbadać? Ja nigdy nie miałam żadnych bakterii badanych, może też powinnam? To z krwi się bada? Ja mam teraz niby czas na starania, ale coś się z mężusiem troszkę kłócimy i nie mam nastroju :( A wczoraj zrobiłam sobie nowy tatuaż :D wyślę wam potem zdjęcie na maila, jest piękny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko - trzymaj kciuki, przydadza sie :) to Ty masz tatuaze? no ladnie ;P pokazuj raz dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Ten wczorajszy jest już czwarty :) Ale mąż jest na mnie za niego zły :( chociaż sam też ma trzy tatuaże i to wcale niemałe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynko czekam na foto :) lubię patrzeć na tatuaże ale sama bym się chyba nie zdecydowała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys marzylam o tatuazu, i sobie obiecalam ze przed 30-tka sobie zrobie, ale 30 minela a ja nie mam dalej, moze na stare lata haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Sykatynka te bakterię to: chlamydia, mycoplazma, uroplazma czy jakoś tak :) Na pocieszenie powiem Ci że mój mąż też jest ostatnio bardzo nerwowy co oczywiscie odbija się na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika robię robię. Dziś odrazy kreska się pojawiła ale na taki mocny poczekam jeszcze parę dni. Wiem ze nie mogę się denerwowac ale czasem jest to nie możliwe.dziś wszystko oki juz ;-) sakatynka musisz świetnie wyglądać kocham tatuaże to jest moje marzenie miałam nawet sobie teraz zrobić w pl ale mam w brzuszku bobasa. Merci ja po ciąży zrobię robimy razem:-P imiona naszych dzieci. ;-) Uniś sakatynka to wyslijcie swoich mężów na piwo do pubu z kolegami to odrazy beda mieli lepszy humor. Mi dziś przyszła książka ciąża i poród będę czytała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Dorcia Ty to się przygotowujesz :) solidnie :) tak trzymaj. Oj nie wiecie jak Wasze przypadki wpływają pozytywnie na mnie :) ostatnio często łapie doła, ale jak sobie przypomnę o Was (szczególnie o Dorci) to powraca do mnie wiara, że i mi się uda :) Sykatynka te bakterie mogą "zabijać" plemniki.... Dlatego przed leczeniem trzeba by było się ich pozbyć (w razie czego) szczególnie jest to ważne jak partner ma słabe nasienie. Często u całkiem "zdrowych" ludzi też utrudnia poczęcie. A leczy się je poprzez antypiotyki (on i ona). Taki mi lekarka tłumaczyła. Sykatynko może u Ciebie też jest taki problem (pisałaś kiedyś że u Ciebie jest wszystko ok).... Na necie czytałam, że może je mieć nawet 40% populacji- to tak dla ciekawostki piszę :) Zyczę Wam udanego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś tak trzymaj. Najpierw metformin nie pomogło później dieta ruch tez nie później clo w różnych dawkach jajeczka nie rosły gonal 50 nic 75 nic 100 nic dopiero 150. Jestem beznadziejnym przypadkiem naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Uniś, a jakie badania się na to robi? Z krwi? Daj znać, bo ja też bym zrobiła.... tylko nie wiem właśnie jak :D Czy posiew jakiś czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Kochane, przesłałam wam na maila dwa zdjęcia moich tatuaży :) dwóch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Uniś, znalazłam u siebie w klinice badania: chlamydia trachomatis, mycoplasma hominis i ureaplasma spp. - to te same, co ty masz? Tam jest napisane, że trzeba zrobić wymaz, ale to się normalnie na wizytę do gina umawia i on to robi chyba, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - piekne tatuaze :) ladna kobieta jestes :) widac ze usmiechnieta :) dorcia - ile do Ciebie idzie list? myslalam ze moze dzisiaj juz dostaniesz luteine :( widze ze sie przygotowujesz o ciazy :D ucz sie ucz, potem nam przekazesz wszystko hihi :))) idziesz 4 sierpnia do lekarza? ja umowilam sie na 8 :) to powinien byc u mnie koniec 6 tygodnia chyba ( no chyba ze to hcg po poprzednim, to sie udusze :/) jakos duzo spokojniej podchodze teraz :) u mnie piekna pogoda dzisiaj byla, bylismy nad zalewem troche sie poopalac, ja bardziej w cieniu :) marze o macierzynstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Sykatynka super tatuaże:) ale super włosy masz ładnie upięte i taka uśmiechnięta:) tak powinno być zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Sliczne tatuaże :) Bardzo podoba mi się ten na plecach... Taki kobiecy :) Sykatynko tak wlaśnie to są te bakterię :) i robi się wymaz :/ Ale ja jestem umówiona z położną z kliniki na przyszly czwartek to pobierze... Mąż do jednego pokoju a ja do drugiego na fotel :) W tym samym czasie :) A ile one kosztuje u Ciebie w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci idzie dość długo ale jutro powinno być juz. A jak nie to w poniedziałek. Sakatynka piękne tatuaże szczególnie ten na plecach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dzięki dziewczynki :D Uniś, ja rzutem na taśme zapisałam się na dzisiaj na ten wymaz... same badania kosztują 60+65, ale do tego dochodzi 100 koszt wizyty u gina bo tutaj pobiera gin... ale to nie w tej klinice bezpłodności, tylko tu koło siebie się zapisałam... czytałam, że męża trzeba przebadać, jeśli coś wyjdzie u mnie, więc na razie mu daruję... ale dobrze, że o tym napisałaś, ja zawsze myślałam, że trzeba coś takiego też przebadać, ale jakoś nikt na to nie wpadł :/ chyba trafiłaś na naprawdę dobrego lekarza :) Merci i Dorcia - wizyty już niedługo, będę mocno ściskała kciukasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
Dziewczyny, byłam na tym pobraniu, wynik za ok. 7 dni... Ale jednocześnie poprosiłam panią doktor o sprawdzenie, czy jestem jeszcze przed owulacją i jestem jeszcze przed a mam aż 3 pęcherzyki dominujące... jest 14 dc... oczywiście będziemy działać, chociaż ja już dawno doszłam do wniosku, że u nas przyczyna musi leżeć gdzie indziej, nie w owulacji, bo jak widać jest, i to jaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sykatynka - pecherzyki super :) "na bogato" :))) kurcze, mam nadzieje ze moze wyniki tych badan co teraz robilas cos rozjasnia :) jak to dobrze, ze istnieje internet i fora, zawsze mozna sie cos nowego dowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) co u Was? u mnie 30dc, kreska druga ciemniejsza ale nie tak ciemna jak kontrolna :) jestem pelna nadziei :) i strachu :) pogoda u mnie piekna, zabieram dzisiaj ksizke i jedziemy nad wode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - wyslalam :) dziwnie to wyglada robienie zdjec testom hihi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu - mam nadzieje, ze sie uda :) beatko - a co sie z Toba dzieje? jestes juz po @, bo tak samo w cyklu szlysmy czy moze @ nie ma ...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Cześć dziewczyny :) Ja cały weekend spędziłam nad jeziorem, mąż wędkował a ja leniuchowałam :) Ale bylo przyjemnie. Musiałam "nas zresetować". Ostatnie dwa tygodnie były dla nas ciężkie, oboje nerwowi a jednocześnie trochę załamani. Ale już wszystko sobie wyjaśniliśmy , założyliśmy nowy plan leczenia, juz życie wróciło do normy :) Sykatynka ale piękne pęcherzyki :) To finansowo te badanie wyjdzie podobnie bo u mnie pobranie chyba jest już w cenie... Ale cieszę się że w jakiś sposób mogłam Ci pomóc :) A szukałaś coś na ich temat w necie albo lekarz mówił Ci coś na pobraniu? Bo ja nie chciałam się"nakręcać" a wizyta dopiero jak wszystkie badania będą zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×