Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość edka12
Dorcia a nie współżyliscie? Może to po wspołżyciu wydzielina męża zmieszana z twoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak bralam tabletki anty okres mialam 3 dnia od odstawienia zawsze z samego rana i tak przez kilka lat jak w zegarku ...jeszcze sie nie spotkalam zeby nie wystapil w tej przerwie hmmmm a jakietabletki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Edka kochalismy się w niedziele ale maz nie kończył we mnie. Edka to było jednorazowe może robi mi się czop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli miałyście jak w zegarku a u mnie ani śladu :( a wszystko mnie boli jak na @ :( przepisał mi Levomine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Dorcia ja czegoś takiego nievmialam. Mialam uplawy bo bralam luteine dopochwowo ale biale uplawy takze nie mam pojecia skąd to sie wzięło...... Domi ja po kazdych anty mialam krwawienie w przerwie slabe ale bylo. A bralam oc35 a wczesniej na pco bralam midiana 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no to ja nie wiem.. siedziałam trochę w necie i jest napisane, że pierwsze miesiące może nie być @. Oczywiście jeśli po drugim opakowaniu nie będzie pójdę do ginekologa, bo to trochę tak czy siak dla mnie niepokojące. Dzięki dziewczynki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi - ja bralam tabletki anty pare lat, bralam mercilon, zawsze dostawalam @ ale pamietam jak lekarz mowil, ze po wierwszej dawce moze nie byc bo sie organizm przyzwyczaja dopiero, i mowil, ze jak nie bedzie @ dwa cykle to zeby zrobic test ciazowy bo wszytko mozliwe :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Merci to mnie uspokoiłaś :) w gruncie rzeczy ten ginekolog powinien mi powiedzieć, że tak może być a nie ja siedzę i myślę o co chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak wam minol dzien, jak sie czujecie? , ale ten czas leci ja dalej odliczam dni do wizyty jeszcze 13 dni eh chcialabym zeby to juz bylo. Mnie strasznie bola piersi , nie wiem juz jak mam spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Domi ja brałam tabletki anty 8 lat i zawsze miałam @ co do dnia i co do godziny :) okres mam tylko na tabletkach regularny :) Brałam Harmonet i Yaz. Ja raz sama brałam jedno opakowanie po drugim żeby celowo nie dostać @ bo na urlop jechaliśmy, więc weź spokojnie zacznij nastepne opakowanie i nastepnym razem czekaj na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
A u mnie staranka w tym cyklu trwają :) zero wspomagaczy ;) ale za to na całkowitym luzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj w nocy okres... bardzo ale to bardzo bolesny :( ja na ogół nie mam bóli przy okresie. A dzisiaj to aż dostałam biegunki i wymiotowałam :( cała noc nieprzespana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam u Was dziewczynki? Pewnie odpoczywacie w długi weekend :P Wczoraj taka ładna pogoda była i dzisiaj znowu deszczowo. Unis a może coś wyniknie z tych starań bezstresowych ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najważniejsze , że jest :) ból minął także jest ok :) Dorcia a co masz zamiar sobie kupić? Mnie ostatnio nie cieszą zakupy , chodzenie po galeriach :P chyba coś ze mną nie tak hehe :D bo kiedyś mogłabym wiecznie latać i kupować coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - dobrze ze @ przyszla :) masz problem z glowy :) u mnie szaro, buro i ponuro :( jesiennie sie zrobilo. beatka - mam tak jak Ty, juz nie wiem w nocy jak mam spac, piero bola, a glodna jestem co 3 godziny, musze cos zjesc, nawet troche bo mam wrazenie ze zaraz zemdleje! wiec zawsze musze miec przy sobie cos do zjedzenia :D w poniedzialek odbieram kolejny wynik bety, a w piatek wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja sie ostnio w nocy obudzialam i zjadlam paczke herbatnikow:P Mi jest ciagle teraz pojedzeniu niedobrze takie jakby uczucie zgagi wlasne czy co. Umnie ejszcze 12 dni do wizyty jejku dziewczyny strasznie sie martwie czy wszystko bedzie dobrze czy zobacze zarodek i serduszko ach... Od poniedzialku wracam do pracy... moze dzieki temu zleca szybciej dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - ja zjadlam cala puszke kukurydzy dzisiaj, na raz, taka ochote mialam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Cześć dziewczyny :) Domi nie wierzę w to żeby coś było z tego cyklu... W cuda nie wierzę i twardo stąpam po ziemi :) Ale staranka były i to częste :) Teraz bez presji seks smakuje lepiej ;) Teraz na dwa cykle odpuściłam (seks tylko dla przyjemności), może po Sonohsg trochę się przyłożę bardziej, ale na razie muszę złapać równowagę emocjonalna i psychiczną bo przed nami kolejne badania a potem znów stymulacja (mocniejszymi lekami niż CLO) a potem IUI, więc muszę być silna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff dobrze ze polska nie zginęła ;-) Uniś taki seks najlepszy. Dominika chyba masz racje co do tych lodówek. Merci no właśnie jak beta??? Ja jade do polski w sobotę zostaje na ponad miesiac albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) moja beta prawie 66 tysiecy :) troche sie zmartwilam ze sie nie podwoila, ale wyczytalam, ze od 6 tysiecy przyrost bety maleje i nie jest juz tak duzy, oby :) Unis - czasami dobrze odpuscic starania i wtedy roznie bywa :) ja teraz zaszlam bez clo i zadnych lekow, wiec roznie jest narpawde :) mam nadzieje tylko ze tym razem sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki merci ale superasna beta , to juz na pewno na wizycie na usg zobaczysz swojego malucha:) Ach ja jeszcze 10 dni do wizyty dluzy mi sie sie i strasznie sie boje czy bedzie wszystko dobrze. Ja juz nie mam takiego apetytu jak na poczatku teraz czesciej mnie mdli i zgaga dopada, ale staram sie jesc. Teraz chodze do pracy , jakos czas leci, choc wolalabym juz byc ciagle w domku tu czuje sie najlepiej i tak bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - mam nadzieje, ze lekarz powie mi dobra nowine, bo inaczej sie zalamie chyba :) ja mam ssanie w zoladku caly czas, jak czegos nie zjem to mam wrazenie ze zemdleje, naprawde! glupie uczucie byc ciagle glodnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Wy odliczacie dni do wizyty u gina a ja juz do porodu:) zostalo mi tylko 4 tyg. Juz 36 tydz. Jeszcze tydzien i ciaze uznaje sie za donoszona:) jejus juz sie martwie.... porodu sie nie boje ale martwie sie by wszystko poszlo gladko bez zadnych komplikacji i zeby Michałek był zdrów...... trzymać kciuki za mnie.... jak urodze podziele sie z wami oczywiscie dobra nowina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×