Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Malinka Gratulacje :) dużo zdrówka dla Ciebie i Synka Sykatynka trzymaj się, dochodź szybko do siebie i czekamy na kolejne informacje od Ciebie Dorcia nie wiem co Ci napisać, moja mama rządziła i rządzi w domu silną ręką i może dzięki temu mój tata za dużo sobie nie pozwalał na picie, choć było różnie, ale nie było tragicznie. Może właśnie Wasza Córcia wszystko zmieni :) U mnie z wyprawką dla Synka coraz lepiej. Wczoraj znajoma kupiła 35 sztuk ubranek na jakiejś giełdzie po 1zł, chyba jestem szczęściarą :) . Ubranka zobaczę dopiero w święta i nie powiem liczę jeszcze na moją siostrę i jej 3w1 wózek no i pewnie jeszcze trochę ubranek, ale to też dopiero w święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pomożecie mi? :) Co kupić dla chłopczyka na chrzciny?? Macie jakieś pomysły? Najlepiej niby dać kasę i problem z głowy ale wtedy ile? :D Może była któraś z Was ostatnio na chrzcinach i jest w temacie :) Albo mamusie chłopczyków co byście chciały dostać dla maluchów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na polozna i przeglądam sobie allegro mój maz ciagle pracuje ja teraz mieszkam u mamy spędzamy`razem weekendy od piątku popołudniu do niedzieli a w tygodniu widzimy się tylko na godzinke ale zuwazylam ze dzięki temu zrobil się bardziej troskliwy i taki misiowy :P ale chociaż tyle ze przelewa mi na konto dodatkowe pieniazki żeby mogla kupic co mi się spodoba dla malucha. ja dużo ubranek dostałam po chlopco nowych z metkami wszystkie s abiale i niebieksie i sliczne na pewno wykorzystam i od koleżanki trochę, teraz pokupuje sobie trochę nowych :) i starczy bo trzeba kupic inne rzeczy jak wozek itp. A tak w ogole to dużo juz utylyscie ja mam na plusie niecale 5 kg ale waga pnie się w gore:P (beatka )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ostatnio bylam na chrzcinach i kupilismy w Smyku karte podarunkowa, rodzice byli zachwyceni, bo kupia sobie sami to co im potrzeba :) polecam ten pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - ja przytylam 3,5 kg, ale brzuszek mam juz porzadnie odstajacy :) tez duzo ciuszkow dostalam a czesc juz kupilam i kupuje dalej :) sama przyjemnosc :) sykatynko - mam nadzieje, ze u Ciebie ok, trzymaj sie kochana :) dorcia - znajdz mezowi zajecie, niech szuka cos dla dziecka, wozek, lozeczko, niech wybiera :) niech poczuje sie jak tatus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorcia przekazuje informacje od poloznej :) Pani położna już poszla będzie w środę, mowila żeby teraz dużo jesc nabialu , sera , mleko i pije wapno w syropie dla dzieci co drugi dzień polecila mi można je stosować w ciąży bo maluch teraz szybko rosnie i zabiera dużo i żeby mogą się szybko popsuc. Ogolnie zdrowo jesc porcje warzyw na surowo ja jejm codziennie marchew jabłko mandarynke i banana i kiwi , a marchewka działa umnie zbawiennie bo z toaleta nie mam problemu jak na razie :P Oprocz tego polecila magnez ja taki w granulkach biore dla kobiet w ciąży ja bylam w Feminie to wzielam, ulotke tez co drugi dzień raz wapno raz magnez bo miesnie się rozciagaja i żeby skurczow nie było . Oprocz tego mowila ze trzeba być spokojnym dużo odpoczywac wtedy maluch tez jest spokojny i się nie denerwuje:) Ze teraz brzuch oze szybko rosnąć i się rozciagac i wiazadla mogą ciagnac tak dol brzucha wtedy trzeba się polozyc wziasc no-spe i odpoczywać, nie stresować się. Mowila mi tez o muzyce ja np. mam króliczka z pozytywka i puszczam ta kołysane wieczorem jak już ide spac , przytulam króliczka do brzucha i tak zasypiamy:) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merci faktycznie fajny pomysł, a jeśli nie jest to tajemnicą to na jaką kwotę taką kartę kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - wzielismy taka karte za 100 zl, nie bylismy chrzestnymi tylko szlismy do znajomych bo nas zaprosili, dokupilismy jeszcze maskotke do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Hej dziewczyny :) jestem po wizycie, nie mam już torbieli i teraz czekam na @ i zaczynam stymulację. W tym cyklu będę brać latrozol bo środek cyklu wypadnie mi w święta a klinika jest zamknięta. Są wizyty tylko dla tych co są szykowani do In Vitro. I żeby nie tracić cyklu to spróbujemy z latrozolem. A gin mówiła że czasami po tabletach antykoncepcyjnych łatwiej się stymuluję i warto spróbować. Tym bardziej że nie chce "bezczynnie stracić kolejnego cyklu" więc może być i taka stymulacja. Zawsze to krok bliżej do rządowego in vitro :( Ja zawsze mam pod górkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika oby oby ale będę miała corcie i się cieszę .:-) mantar widzę tez juz kapletujesz wyprawke ;-) a czemu w święta? Beatka ja tez mam ok 5 kuchnia mamy robi swoje a to wapno mozna pic normalne? Merci to nie jest proste szukam mu zajęć ale każdy powód do picia jest dobry. Maszracje kupowanie sama radość :-) Dominika teraz sa modne te karty ja lubię je dostawać a ile pieniążków to niewiem Uniś ty moja bidulko ważne ze nie masz tych torbieli może po tym leku cos ruszy i będziesz mial prezent gwiazdkowy??? Życze ci tego z całego serduszka ;-) DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN BYLJUZ U WAS MIKOLAJ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia u mnie nie był i pewnie nie przyjdzie bo byłam bardzo niegrzeczna :D ale do Wigilii się poprawię, to może wtedy coś dostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia ja usłyszałam że byłam w tym roku bardzo "grzeszna" i nie będzie Mikołaja :( ale za to z mężem jedziemy dzisiaj wieczorem do restauracji na kolację ;) Jeszcze nadzieja z tym Mikołajem jest taka że znajdę jakiś mały prezencik u rodziców w mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dobra dziewczyny przyznać się która była taka niegrzeczna że dostała rózgę od Mikołaja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi mikolaj ( mój maz przyniosl gazetke dziecko z dodatkiem ksiazka pierwszy rok dziecka i telefon dostałam nowy : P ) A drugi mikolaj ( tata slodkosci i pieniazki ) :P Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniś do mnie nie przyszedł, nie wiem może nie zauważył mojego domu przez tą mgłę :D nie wiem jak to wytłumaczyć :D ale w nosie sama sobie kupiłam , tzn za namową męża torebkę :) A u Ciebie był? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Mój Mikołaj przyniósł mi dużą pake Ferrero Rocher (uwielbiam) potem zaprosił mnie na obiad a wieczorem zabrał na piwo i naukę gry w bilarda ;) Dominika latrozol to inaczej tabletki na raka piersi. Tylko dobrze wpływają na owulacje. Taki sam efekt jak po CLO ale uzyskany w inny sposób. W USA jest to powszechna metoda leczenia niepłodności a w PL jak ktoś chce spróbować to musi podpisać zgodę i oswiadczenie, ze zostało sie poinformowanym o możliwości wad u płodu. Tutaj troche moja gin mnie pocieszyła ze po każdym leku jest ryzyko wad i po CLO i po zastrzykach... Tylko ze to sa leki zarejestrowane do leczenia niepłodności a latrozole na raka i stąd te oświadczenia. Nakierowała mnie na artykuł z którego wynika (badania) ze najmniej chorych dzieci było właśnie po latrozolach (np. Femara, Aromek, Lametta). Ciezka decyzja.... Już w samej aptece patrzeli na mnie z politowaniem.... Ale próbujemy... Wsumie to mój mąż podjął tą decyzję... Mi się to po nocach śniło i sama decyzja że będzie się brało leki na raka jest fatalna... Nie macie pojęcia co się wtedy czuje... Ale są dziewczyny którym się po tym udawało. Średnio 25% zachodzi i jest to z reguły grupa kobiet na które CLO nie działało. Co Wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pierwsze słyszę, faktycznie sam fakt, że to tabletki na raka jest przerażający ale przecież będziesz go brać na szczęście na coś innego. Jeśli tylko może pomóc to dlaczego nie spróbować. Ale rozumiem Twoje obawy :( I tak jak mówisz z każdym lekiem, zastrzykiem może dojść do wad płodu... Dopiero będziesz go brać? Prze ile dni? Daj znać kochana jak się będziesz czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dziękuję Dominika :* Napewno dam Wam znać. Wczoraj przyszła do mnie @ i we wtorek zaczynam brać te tabletki. Stymulacja od 3-7 dc jedna tabletka na noc. Szukając informacji na ten temat trafiłam na forum pt. "femara" i tam dużo poczytałam. Jakby któraś coś kiedyś chciała wiedzieć.... Wbrew pozorom trudno było znaleźć informację o tych lekach z zastosowaniem do stymulacji. A tak na marginesie to dużo dziewczyn się stymuluje tym lekiem jak endo jest cienkie lub ma się endometroze. Ja ani tego ani tego a też dołączam do tej grupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Ale cisza ... :P dziewczynki wszystko u Was ok? Porządki pewnie robicie przed świętami?:D Unis to już dziś zaczynasz tabletki?:) sciskam Cię mocnoooo :* coś nam Dorcia ucichla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Domi juz pierwsza tabletka za mna ;) jak na razie czuję się dobrze. A co do sprzątania to mam wszystko zrobione (w zeszłym tygodniu mąż miał popołudniówki więc szalałam).... Tylko zostały okna do mycia :) ale to później :) Domi a Ty jak się czujesz? Pytam pod każdym kątem ;) Dziewczyny co tam u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja czuję się skołowana ... wczoraj zrobiłam 2 testy, 2 wyszły pozytywne, dzisiaj z rana też wyszedł. Nie wiem co o tym myśleć, jestem w szoku, w głębi duszy szczęśliwa, ale nie wierzę, że ot tak mogłoby się udać . Wczoraj na wieczór pojechałam jeszcze do ginekologa bo nie miałam nawet nic na podtrzymanie w razie czego. Szyjkę mam zasinioną. Usg mam mieć dopiero gdzieś za 2 tyg, to wtedy będzie wiadomo czy się udało czy nie. Dostałam też witaminki. Mam leżeć,zero seksu. Powiem Wam, że nie wiem co mnie podkusiło z tymi testami... Ta druga kreska nie jest jeszcze mocna ale jest.. A taką kreskę to ja do tej pory tylko na owulacyjnym widziałam ..Ogólnie bardzo bolały mnie jajniki po owulce (chociaż myślałam, że jej nie mam, bo po lekach nie było to co dopiero)...No ale myślałam sobie, że pewnie torbiele się porobiły. Jak na razie latam co chwilę sprawdzać czy nie ma okresu, bo brzuch mnie boli jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi! nic jeszcze nie mowie, ale trzymam kciuki! z kazdym dniem powinna byc ciemniejsza druga kreska :) wierze ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci uwierzę jak dopiero zobaczę :( a to tyle czasu... A te bóle jak na okres ile będą trwać? Jutro może pojadę na betę, bo troszkę się przeziębiłam i wolę siedzieć w domu. Ale jak będzie lepiej to jadę. Dziewczyny nawet nie wiecie jaka będzie moja dieta jakby to naprawdę była ciąża. Można wręcz powiedzieć , że mam jeść takie słoiczki gerbera dla dzieci, żeby tylko nie poruszyć kamienia, żeby nie wszedł tam gdzie nie trzeba . Nic tłustego, zero czekolady :O itd itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - na poczatku ciazy brzuch moze bolec lub ciągnąć jak na okres, masz luteinę? jak tak to bierz, nie zaszkodzi :) dieta dietą, ale jakie szczęśćie ogromne w postaci Maluszka :) i kwas foliowy obowiązkowo :) zrob betę, będziesz spokojniejsza, chociaż ważniejsze jest to jaki jest jej przyrost po 2 dniach :) trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak1611
Domi to trzymamy wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×