Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mmmmmmmm123

SIERPIEŃ 2014

Polecane posty

Magdalenka cieszę się ,że się trochę uspokoiłaś ,będzie dobrze musi być .Ja ma 5 dni po tobie usg na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka23
moncia81 termin mam na 24 sierpnia,po usg pewnie sie cos zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamusie. bylam dzis na usg genetycznym. wyszlam z uśmiechem na twarzy. male tak fikalo ze trudno bylo je zmierzyc :) wszystkie wyniki w normie. niestety nie widac bylo czy chlopiec czy dziewczynka. serduszko mocno bilo. uczucie nie do opisania :) a powiedzcie mi jak u was na usg byla opisana kosmówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rankiem paula super że usg w porządku. Magdalenka i tak trzymać nerwy nic nam nei dadzą :) Ja się dziś ważyłam to mam plus dwa od początku ciąży i brzuszek już zacny, w drugiej jednak szybciej te mięśnie poosłabiane. W pierwszej to wyglądałam tego brzucha i wyglądałam. Tak samo z ********* czuje już tego malucha jak się kręci spokojnie od kilku dni. Najbardziej jak się położę to się łobuz kręci. A ja wcinam magnez bo od piatku brzuch mi się tak napinał że już się zmartwiłam, na szczęscie magnez pomógł i mam spokój. Trzymajcie kciuki żeby już tak zostało I pozdrawiam wszystkie bez wyjątku :) P.S. Ale macie fajnei że nie przytyłyście ;) ja to przed ciążą miałam plus trzy plus te dwa pięc juz trochę tym bardziej ze w uda mi idzie niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) cieszę się, że wasze badania genetyczne wyszły dobrze:)) mnie po moim termin przesunął się na 1 sierpnia. Dzis weszłam już oficjalnie w 2 trymest, jednak brzuch mnie cos pobolewa, zwlaszcza po bokach czuje klucie i ciągnieca, troche sie tego boje i ide dzis sprawdzic czy wszystko jest ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shha ciągnięcia? znaczy mówisz o napinianiu? Jeśli to napinanie to magnez pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuszki;) Ja chyba już wspominałam że niestety mój brzuch przedciążowy chyba chowa ciążowy ,aczkolwiek doktorek mówił że może być tak że młode sobie wykorzysta to co mu na zbierałam(fajnie by było) Wczoraj mialam apetyt nie do okiełznania ale dziś musze się pilnować ;) Co do smarowania to ja mam świeże przedciązowe rozstępy takie ochydne;/ że teraz pewnie bedzie tylko gorzej;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągnięcie i kłucie, które promieniuje mi na brzuch....sama juz nie wiem co mi jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Paula,w moim opisie badania genetycznego nie ma nic na temat kosmówki... Magdalenka,będzie dobrze!Głowa do góry! Lamia,Shha,szczerze mówiąc zazdroszczę tego napinania bo ja w ogóle nie czuję ciąży od kilku dni...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shha to chyba jestesmy na równym etapie bo dzis mi sie tez zaczal II trymestr. :) dzis kolejna wizyta u mojego ginekologa bede go meczyc zeby podejrzal co sie wyrodzil:) nie moge sie doczekać zeby popatrzec jak wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Ja mam jakoś tak, że pobolewa mnie żołądek. To chyba z tego zajadania wszystkiego. Dziewczyny to moja pierwsza ciąża ale czy to możliwe bym czuła delikatne ruchu dzidziusia? Dziś zaczęłam 15 tydzień... Gratuluje Wam Dziewczyny pozytywnych badań to daje wiele szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
Kropkowa nie czujesz ciąży tzn? Ja mam takie dni, że jak dobrze się czuję to też nic nie czuję, jedyne co to poczułam, że mi ciała przybyło i tyle z niektórych dni ciąży :) jeszcze nam się znudzi noszenie bąbelków przed nosem, nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest ok:) szyjka macicy tez sie nie skraca...to tylko ten rozrost macicy tak na mnie wplywa, ufff ulżyło mi:)) trzymał sobie paluszka w buzi:)) moja gin potwierdzila tez ze cos wystaje miedzy nogami, jednak mowila ze to tez moga byc wargi sromowe wiec sie nie nastawiam na 100% chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia23 możliwe ze czujesz. moja znajoma w 14 tyg poczula pierwsze ruchy i jak powiedziała jej mam ze od tego czasu ma doliczyc 5 miesiecy i mala sie urodzi to tak bylo 3 lipca piczula ruchy i 3 grudnia urodzila sie mala. a termin miala na 12 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia23
paula no może :) tak mi się przynajmniej wydaje... Ciekawe czy mi coś powie lekarz za tydzień w środę na temat płc****ewnie będę musiała czekać do 20 tygodnia na prywatne USG, bo na tym sprzęcie pewnie nic nie dopatrzymy :) oby był zdrowiutki chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shha no to super bo skurcze to wiadomo. Ja po magnesie nei mam więc czekam na wizytę za dwa tygodnie Co do ruchów to czuć możesz kwestia rozróżnienia czy to jelita czy Maluda, ale jak konkretne kozły fika to nie ma złudzeń ;) Gratuluję prawie chłopaków (ja mam chłopaka i taki synuś to skarb) Co do ciągneęcia -kropkowa nei zazdrość - zawsze to może zwiastowac skróconą szyjkę a to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia,nie czuję ciąży w sensie,że nic mnie nie boli..nie mam żadnych dolegliwośći typu ból piersi,mdłośći,nawet zaparcia minęły.Dziwnych smaków tez nie odczuwam,zachcianek nie mam,ani huśtawek nastroju.Wręcz przeciwnie,jestem taka wyciszona. Lamia, zazroszę ale tak w cudzysłowiu ;-) Bo wiadomo,że jakby coś dolegało to znowu bym się bólami martwiła! Moze więc drugi trymestr będzie u mnie taki spokojny... Kupiłam dzisiaj czapunie dla dzidzi :) Rozmiar 0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia a jaki magnez bierzesz? ja biore aspargin ale moze jest cos lepszego? Kropkowa moze nalezysz do tych ktorym wszystko ustepuje wraz z nadejsciem 2 trymestru?:) jezeli tak to zazdroszcze:)) bo mnie np. wczoraj przerzygało:)))mam mega zgagi, zaparcia i bole brzucha, i zeby malo nie bylo to jelit wiec musze strasznie sie pilnowac, zeby nie jesc nic zimnego:))) ah no i pomimo tego ze przed ciaza prowadzilam dosc sportowy trub zycia lapie zadyszke wychodzac na pierwsze pietro:D Miodzio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shha,ja tez mogłam się pochwalić niezłą kondycją ale ciąża ją jakoś zniwelowała.Staram się jednak być w ruchu..dzisiaj zaliczyłam prawie dwugodzinny spacer ;) Może,jestem z tych szcześciar które kwitną w drugim trymestrze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropkowa ciesz sie ciesz jeszcze III da Ci we znaki ;) shha ja też asparganin jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina888
Cześć Mamusie :D Byłam dzisiaj na genetycznym u mojej nowej pani doktor- z kruszynką wszystko dobrze, prawidłowo się rozwija i okazało się że będzie chłopczyk :):) I termin mam na 10.08 jak się uda to przetrzymam do 11 bo to moje urodziny :) Ja zaczęłam się smarować od wczoraj i pod prysznicem smaruję się żelem oliwką a po Lirene na rozstępy dla ciężarnych :) zobaczymy efekty za 6 miesięcy :) pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie po usg super. Ma 6.4cm :) wszystko prawidlowo. Lekarz przelaczyl nam na 3d i widzialam jak male robilo fikolka! Autentycznie :) Ja mam w opisie usg Ze kosmowka sie nie odkleja. Ja sie smaruje oliwka w zelu na mokre cialo. I balsamem palmers. Smaruje sie min.2razy dziennie.rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shha czyli przy dziewczynce dłuzej sie wymiotuje?usmiech.gif to moja ma siuraka:/ haha moja chyba też bo zero wymiotów :] *_*_*_*_* Trochę mnie nie było przez brak internetu. Miło czytać, że mimo wszystko fasolki zdrowo rosną :) Ja robiłam morfologię to wyszło ok. Moczu nie zdążyłam :( pewnie dopiero pod koniec miesiąca pójdę na wizytę do położnej, ciekawe czy mnie skieruje na takie badania. Brzusio rośnie, rano jest malutki i ładny a po każdym posiłku coraz większy bęben mam :/ Od początku ciąży przytyłam już 4 kg ale przed ciążą miałam ze 2kg niedowagi więc źle nie jest jak na koniec 11 tygodnia :) Jutro pierwszy dzień pracy po urlopie, trzymajcie za mnie i fasolkę kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na usg genetycznym wszystko w porządku prawdopodobnie będzie chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Super że genetyczne wychodzi wam prawidłowo :))))) A maluszki jak je możemy podejrzeć cudne Ja na kolejne usg lecę za półtora tygodnia - może też już dowiemy się co nam się tam kluje Ja termin mam na 11 go sierpnia a 12go mam urodziny wiec generalnie Michalina też jestem chętyna żeby termin przesunąć o dzień. Z doswiadczenia pierwszej ciąży wiem że nei ma sie tymi zmianami terminu po kazdym usg za bardzo co sugerować, bo potem i tak termin kręci sie wkoło tego pierwszego podanego na podstawie ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba mam najpóźniej genetyczne;/ Mnie wczoraj kuzyneczka wyciągła na spacer z jej bliźniaczkami pare km na nóżkach tak koło 3 ledwo wróciłam bo mnie zaczeły boleć plecy + pośladek a dziś od rana mam takie ciągniecia nie przyjemne że idzie oszaleć Magnez biore regularnie a to jest takie nie przyjemne;/ Dziś też ma mnie odwiedzić ta kuzynka i znów ma być spacerek bo pogoda fajna ale chyba nie wyjde z domku;/ Jutro jade na badania tzn Białka ale myślałam żeby zrobić sobie jeszcze jakies z listy jaką dostalam od doktorka ale to już dogadam się z babeczkami w diagnostyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K1988 nie szalej kobieto nie szalej bo jednak napinanie to skurcze a skurcze szyjkę mogą skrócić Więc spokojnie czasem i spacer warto przełożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie szaleć ,może dziś nie wyjde do bliźniaczek jest taka pogoda że żal siedzieć w domu już tyle czasu kisze się w domku ,może się przejdę kawałek ale mniej niż wczoraj .Aczkolwiek te takie skurcze mnie denerwują już dawno nie miałam a tu wczoraj nie dość że plecy to jeszcze to Biedny ten mój facet już mu spać po nocach nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja spaceruje codziennie ale takim umiarkowanym tempem.Nie wolno przesadzić. K1988 oszczędzaj się.A kiedy masz genetyczne?Coś faktycznie późno...zmieścisz się do 13 tyg i 6 dni? A badanie białka to masz na myśli wolne hcg? Lamia,mi się termin nie zmienia,każde usg wskazuje ta samą datę. Iryska,fajnie.Też bym chciała wiedzieć co noszę :) Uciekam na spacer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropkowa ja mam 12 lutego i doktor mówił że to ostatni dzwonek tak białka to wolne hcg czy coś tam ja wczoraj na tym spacerze wolniutko szłam kuzynka ma duże te bliźniaczki i ona wolniutko z tym wózkiem po śniegu chodzi ,a może organizm się odzwyczaił ? Ogólnie to wczoraj zasnęłam ok 15 i obudziłam się o 19 do tego o 21 się już ululałam i budziłam się co 2 godziny jestem padnieta ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×