Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość adaaaaaa
Dziekuje za gratulacje :):) nawet nie wiecie jak sie ciesze :) Wy tez bedziecie sie tak cieszyc bo ja mocno trzymam kciuki za kazda z was wiec nie moze byc inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
hej ADAAAAA moje gratulacje nawet nie wiesz jak sie ciesze za Ciebie !!! :) napisz cos wiecej jakie objawy mialas co czulas itd :) a ja niestety znowu dostalam @ :( i juz zaczynam miec glupie mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja w rozsypce, badania do bani :( nawet nie chce mi się pisać, nic mi się nie chce :( nawet płakać już nie mam siły...ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
uuuu widze ze nikt tutaj sie nie odzywa... a ja chcialabym ponowic temat, pogratulowac Adzie :) i powiedziec Pauli zeby sie nie zalamywala!!!! otoz moje drogie panie... wczoraj w nocy powinnam dostac @ ktora nie przyszla a co lepsze w ogole nie mialam objawow jak na @! zadnego bolu piersi ani brzucha nic!! wczoraj robilam test ale byl negatywny dzisiaj ponowilam i rowniez negatywny... takze poczekam co sie wydarzy...mam nadzieje ze w koncu sie udalo. aha i mam okropne gazy!!! normalnie az wstyd! Ada powiedz jakie mialas objawy i napisz w ogole co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu karmelka chcialam tylko oglosic ze jestem w 13 tygodniu ciazy :) widze ze juz nikt sie nie udziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×