Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kasiula31
Hej kochane, widzę że u niektórych starania pełną parą, ja 24 grudnia dostałam okres choć na 90% byłam pewna że to ciąża, bo co chwila latałam siusiu, przy drugiej córce tak miałam i to był właśnie objaw ciąży no i jak @ przyszła to niemiło się rozczarowałam a jak coś u mnie się uda to ok 24 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoWie kasiula- TRZYMAMY KCIUKI ŻEBY SIĘ ZDARZYŁ UPRAGNIONY CUD :> ja testuje 3.01... no nic to ma być to będzie.. póki co BAWMY SIĘ BO lada chwila 2013 będzie już za Nami! Nowy Rok, nowe wyzwania i II kreski dla KAŻDEJ Z NAS!! ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim !! karmelka - praca ooo - gratuluje!! jestem jestem, a kotek choruje biedactwo, KtoWie - Tobie też gratuluje!!! oby to była ciąża :) adaaa....ja testowałam dzisiaj rano :( i rycze...ale... @ brak także mam jeszcze nadzieje ? od Nowego Roku szukam stażu ehh...zobaczymy, a jak nie to do jakiejkolwiek roboty... Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!! i dwóch upragnionych kreseczek :) !! buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butyproboszcza
Zażartowaliśmy sobie w listopadzie, że zaszalejemy i jak wyjdzie to wyjdzie... No i wyszły 4 pozytywne testy ciążowe. W pon wizyta ale się boję po tych wszystkich lekturach tutaj o pustych pęcherzykach itd. Aż się nie umiem cieszyć z myśli, że rośnie we mnie nasze upragnione maleństwo... Sądzimy, że to 7 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
ktowie- oby to byla ciaza :) paula-moze byc jeszcze za wczesnie moze powtorz jutro albo pojutrze test.... Mi zostalo dwa dni do testowania trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoWie kochane zrobiłam dzisiaj w południe test, zamówiłam na all...o i myślę, a co tam pewnie i tak nic nie pokarze. pojawiła się druga kreska po jakiś 5-7 minutach.. jest ledwo widoczna, niby coś tam jest.. nie mam co do tego pewności. jakoś nie wierzę testom za 1 zł bo różne cuda pokazują.. już sama nie wiem co mam myśleć ;( raczej moim zdaniem jest to wynik negatywny bo krecha nie jest taka wow.. jakiś cień, zabarwienie ale widać, że coś tam jest. jutro powtórzę z samego rana.. póki co cycki gdzieś tam bolą bez szału i od czasu do czasu brzuch i jajniki.. to tyle.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
gosc gzie ty znalazlas test za 1zl? Jak jest nawet blada kreseczka to bardzo prawdopodobne ze jest to ciąża i zyczę Ci tego bardzo :):) Daj jutro znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajacnamalenstwo
Pisałam tu wcześniej. Staramy sie 7 cykl, jestem kilka dni przed @ a dziś wyszła blada kreska na teście, więc nadzieja jest. O 7 rano idę na bete. Powodzenia starającym się! Szczęścia w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamkaxx
Cześć dziewczyny, czasem Was podczytuje i jak widzę, że którejs z Was się udało to pojawia się uśmiech na twarzy. :). Pamiętam jak 30.01 zdecydowałam się z narzeczonym na to, że działamy spontanicznie i jak będzie z tego dziecko to będziemy bardzo szczęśliwi. Z racji takiej, że miałam bardzo nieregularne cykle to nie wiedziałam kiedy mam owulację. Po kilku tygodniach hurtowo zamówiliśmy testy owu. kupując kilka wychodzi bardzo tanio-można zamówić na allegro i dodatkowo dostaje się testy ciążowe. :). Brałam witamine b6z magnezem, wiesiolek (oeparol), wcześniej dużo schudłam żeby przygotować organizm., pamiętam, że w sklepie zielarskim kupiłam ziola na owulację i brałam jakieś tabletki na eyrownanie cykli, nie jestem pewna czy to nie był Castagnus? Mogę się mylić. Robiłem dziesiątki testów ciążowych, zawsze były negatywne. I gdy przestałam o tym myśleć, nawet zapisałam się na aerobik dla zabicia czadu to pewnego dnia tzn. kilku dni (3?) dziwnie się czułam i bardzo bolał mnie brzuch, w dziwny sposób. I każdy mi mówił żebym zrobiła test, ale wychodziłam z założenia, że skoro kilka dni temu był negatywny to i teraz będzie. No ale bateryjnego dnia rano poszłam po test i zrobiłam go od niechcenia, k żeby się nie napalac. I ku mojemu zdziwieniu były 2 kreski! I takim to sposobem termin porodu mam za 3 dni i urodzi się mała Nelka. :). / wiem, że łatwo mówić o tym by nie myśleć ale według mnie to klucz do sukcesu. :) TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
dziewczyny wszystkiego dobrego w 2014 roku! Abyśmy wszystkie zafasolkowały :) Ja jestem w trakcie starań, tylko przez te święta i Sylwerstra nie wiem dokładnie kiedy miałam owulację, a i warunków dobrych nie było na staranie się u rodziny... Ale jakoś sobie poradziliśmy i może tak intensywnie się nie staraliśmy, ale nadzieja jest. :) Brałam pierwszy cykl wiesiołek, ale nie było różnicy w śluzie... Jednego dnia było go odrobinę więcej i rozciągliwy był i wtedy chyba była owu. Jak u Was ze śluzem? Jaka ilość to normalna ilość?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8913
Czesc kobietki :-) jesli pozwolicie to sie do was przylacze :-) u nas jest to pierwszy cykl staran tak wiec jestesmy na poczatku drogi. testuje za dwa tygodnie. zobaczymy co bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
jussastar- u mnie sluz jest juz jakies 2 dni przed owulka i 2 po a jaka jest ilosc to ciezko okreslic, nie chce tu dokladnie opisywac..... mniej wiecej są to kilka razy dziennie jednorazowe "wypływy" kamila8913-witaj i powodzenia! i napisz cos wiecej o sobie :) No a ja dzisiaj testowalam i test negatywny, trzeci raz nam się juz nie udało i szczerze mówiąc zaczynam się już martwić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz w życiu spóźnił mi się okres 4 dni...już myslałam,że się udało, ale ... od rana rycze, nie chce już dzieci, to już prawie rok czasu...nie mam siły, powodzenia wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
paula- ale przyszedl ten okres w koncu czy nie? nie łam się! pisałaś że w styczniu idziesz do lekarza i jakies badania porobic wiec trzeba miec nadzieje ze sie wszystko wyjasni. Napewno bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
adaaaaaa no właśnie ja mam go jednak mało. Bo miałam jeden taki wypływ śluzu płodnego w tym miesiącu... a biorę wiesiołek i piję siemie lniane. Ja też właśnie jestem w 4 cyklu starań. Nie nastawiam się już. Na początku myślałam, ze jak nie w pierwszym to w drugim albo w trzecim... a teraz były święta i według ovufriend miałam owulację 31 grudnia, a stosunek był dwa dni przed i dzień po... więc marne szanse... paula - jeśli już rok to podobno można już robić badania, niby wiele może być przyczyn łątwych do wyleczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8913
Mnie denerwuje i męczy ta niepewność bo muszę jeszcze czekać na testowanie :) Pewnie niepotrzebnie przeżywam bo wątpie, że się udało za pierwszym razem ale chciałabym.... Byle do 14stego :D To byłaby moja pierwsza ciąża więc ekscytacja jest większa. Cieszę się, że w końcu się zdecydowaliśmy bo jesteśmy razem już prawie 7 lat, ja mam 25, mąż 27 więc czas najwyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, moja depresja minęła heh - zjadłam słoik nutelli i już jest lepiej :) już dawno zobojętniałam,a tym razem niepotrzebnie się nastawiłam i znowu był dołek :P mówię Wam dziewczyny, mi już wszystko jedno - może nie jest mi dane mieć dzieci....będę musiała się z tym jakoś pogodzić ehh...zobaczymy co dr powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Tak paula! Słoik nutelli najleszy na depresję! haha justar- a pytałaś lekarza o ten śluz? ile go powinno być? Ja czekam na okres ale narazie nie ma.... Mam jeszcze cichą nadzieję ze za wczesnie testowałam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Cześć dziewczyny:-) witam nowe staraczki :-) jak w końcu wszystkie zajdziemy oj to będzie co opowiadać;-) a te czekanie od okresu do okresu jest straszne, ja w grudniu byłam pewna że jestem w ciąży bo miałam takie objawy jak w drugiej ciąży a jednak okres dostałam:-( no nic będziemy próbować dalej, styczeń i tak spisuję na straty ale może w lutym się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nowego projektu telewizyjnego poświęconego leczeniu niepłodności szukamy par lub osób, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. Projekt, o którym pisze jest filmem/serialem dokumentalnym. Szukamy osób/par, które zgodziłyby się współpracować z nami. Chcielibyśmy w rzetelny i sumienny sposób pokazać ludziom w Polsce, z jakimi problemami na co dzień borykają się ludzie starający się o dziecko. Przy naszym projekcie współpracujemy z kliniką, która zajmuje się leczeniem niepłodności. Z naszej strony zobowiązujemy się do sfinansowania osobom, które zdecydują się na współprace z nami, wszystkich wizyt lekarskich, wszystkich potrzebnych badań oraz gdy zajdzie taka potrzeba również sfinansowania zabiegu inseminacji, in vitro lub nawet adopcji komórki rozrodczej lub zarodka. Jeżeli byliby Państwo zainteresowani proszę o kontakt na adres: projekt_ivf@o2.pl. Wszystkie rozmowy, które przeprowadzamy są poufne i objęte tajemnicą dziennikarską i oczywiście do niczego Państwa nie zobowiązują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
No czekamy, czekamy:) Ja czekam do 15:) Ale testuje dopiero jak mi się spóźni, bo ostatnio się pospieszyłam i było rozczarowanie i niepotrzebnych kilka testów...Trzeba oszczędzać na ciuszki dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
a ja dalej nie mam okresu więc dzisiaj znowu testowałam i wynik jest pozytywny! Narazie sama nie mogę w to uwierzyć muszę się oswoić z tą myslą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
I ja Ci zazdroszczę.Gratuluję! Ile się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8913
Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
Dziewczynki, wczoraj na wkładce zobaczyłam 3 kropelki krwi, wyglądały jak z jakiejś ranki po przyłożeniu papieru... to był 21dc przy cyklu 28 dniowym. Trochę się napaliłam, że to może być implantacja, ale bardzo mało tej krwi. Wiecie coś na ten temat jak to może wyglądać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było :) adaaa gratulacje :) Jussastar ja niestety dokładnie nie wiem jakby to plamienie mogło wyglądać, w pierwszej ciąży nie miałam a z tego co wyczytałam to może być niewielka ilość w kolorze różowym, czerwonym bądź brązowym. W czasie by się zgadzało więc może to jest to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
Oby to było to:) I znowu mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
justar-czasowo się zgadza więc to może być to :) Staralismy sie 3 cykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Adaaa gratulacje też ci zazdroszczę ale tak szczerze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×