Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość kotek 1985
Witajcie dziewczyny i tu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
Kasiula pisz tego e-mail i wpadaj do nas na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Kotek1985 mój mail: kasiula19822@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 1985
kasiula- ja pisałam e-mail bodajże na 21 stronie to napisz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelyne88
witam jestem tu nowa staramy sie 3miesiące o 2gie dziecko wczoraj miałam dostać @więc trochę sie ucieszylam,postanowiłam dziś zrobic test i niestety 1kreska:( juz bie wiem co robie nie tak To 3miesiąc a ją juz mam dość jestem dziś taka zła i roztrzesiona ze znów nam nie wyszło chyba odpuszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelyne hejka, nie dramatyzuj, to dopiero 3 miesiąc, zapraszamy na fb :D wyślij meila do kotka :D na 21 str.masz kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Evelyne nie poddawaj ssię kochana, ja z drugą córką też nie zaszłam za pierwszym razem, też przyszedł kryzys , już myślałam że coś jest nie tak skoro z pierwszą ciążą udało się za pierwszym razem a tu w piątym miesiącu starań na teście zobaczyłam dwie kreseczki więc jeszcze nic straconego a póki okresu nie masz to jeszcze jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) witam nowe staraczki :) jak macie fb to zapraszam do naszej grupy :) z nami nie jest nudno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelyne88
kasiulek nie poddam sie będę walczyć:) jak na razie to nie mam żadnych boli brzucha żeby przyszedł @ a zawsze mam tylko coś mi w w dole bolgocze,ale nie nakrecam sie najwyżej będę próbować w 4cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
paula jeszcze testu nie robie , zrobie w nastepnym tygodniu jakos w czwartek albo srode bo juz robilam 2 razy i wyszla 1 kreska wiec nie chce znowu sie rozczarowac i wole pocxzekac chociaz nie wiem czy nie dostane @.... juz od tygodnia mnie boli brzuch ale czasami to tak ze naprawde nie mozna wytrzymac... no zobaczymy chcialabym te 2 kreski... ale wole poczekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelka leć na bete !! ja bym nie wytrzymała, testy nie zawsze wychodzą,jeśli masz za małe stężenie hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys89
Witam Kochaniutkie, jestem w podobnej sytuacji. @spoznia sie juz 5 dzien dzis robilam rano test negatywny:) Poczekam do przyszlego tyg.i zobaczymy moze kolejny test albo beta co radzicie? Do tej pory @mialam bardzo regularny. Dodam ze mamy juz jedna pocieche i bardzo cieszylibysmy sie jakby okazalo sie ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz zrobiła bym betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
hej dziewczyny dostalam @ ;/ ale brzuch przestał bolec...zobacze czy bedzie normalna czy nie... nadal mam nadzieje na maluszka :P dam znac jak sie rozwinie sytuacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys89
W nowym tyg.zrobie bete i pochwale sie wynikiem. Ciesze sie ze moge komus o Tym powiedziec ;) Bylaby mila niespodzianka na swieta Trzymam kciuki za reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkockastaraczka
Karmelka - moze po prostu masz dluzszy cykl tym razem, moze to plamienie tylko, obserwuj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelka - nic się nie dzieje, jak nie teraz to następnym razem :) martys chwal się tu nam szybko co i jak :) Evelyne dopóki nie ma @ jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Karmelka123 obserwuj się może akurat to będzie tylko plamienie A ja poszłam dziś popołudniu po córę do przedszkola i jak weszłam to myślałam że oszaleję jak poczułam zapach kiszonej kapusty, potem musiałam iść do sklepu i kupić sobie tą kapustę i właśnie się dusi z pieczarkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martita734
Witam dołączam do was dziewczyny zawsze to w grupie razniej w listopadzie zaczęliśmy z mężem starania o drugiego bobaska.niestety wczoraj byłam u gin i okazało sie ze ten cykl mam bezowulacji. Ale nie załamuje sie od następnego cyklu bierzemy sie ostro do roboty ze wspomagaczem od lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wiec bedac w pierwszej Ciazy mialam zaledwie 19 lat,wtedy @ mialam bardzo nieregularny wiec nie myslalam ze jestem w ciazy.wkoncu cos mnie podkusilo zrobilam test i 2kreski niemalze od razu.Wizyta u gin i okazal sie to 10tydzien bylam szczeslowa i zestresowana:) Nie mialam zadnych objawow problemow jedynie brak@. Teraz czekamy na druga Kruszynke mam nadzieje ze juz niedługo sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys89
Wypowiedzi wyzej to ja pisalam zapomniałam podpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelyne88
no i tak jak pisałam test miał rację dziś rano dostalam @ juz nie wiem wiecie zglupialam kiedy mam dni podne, Będę próbować w tym miesiącu Pozdrawiam i życzę wam powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Evelyne88 zobaczysz następnym razem na pewno się uda:-) a mi. do testowania zostało jeszcze 10 dni dla mnie to wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martys89
Kasiula 31 trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie pozostale przyszle mamusie. Ja z niecierpliwoscia czekam na przyszly tyg.zrobie ponownie test i bete :) @jak nie bylo tak nie ma.To niepewnosc jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Czesc dziewczyny !! Nie zagladalam tu przez kilka dni , jakies chorobsko mnie dopadlo i paskudnie sie czulam :/ ale chyba juz mija , dzisiaj duzo lepiej i nawet mialam ochote na male sprzatanko :D a u was co slychac , ktoras robila tescicki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×