Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość gość
zrobiłam test:) wyszedł negatywny... :) cieszę sie ale w glębi serca może trochę żaluję... :( jeszcze kupiłam, na jutro zrobię rano bo teraz to juz naprawde nie wiem z kąd brak miesiączki, mdłości i zawroty głowy sprawdzę to jeszcze jutro rano. Przestałam wierzyc testom ciążowym po sytuacji gdzie moja kolerzanka zrobiła dwa i każdy negatyw a była juz w 5 tygodniu jak się okazało. Zobaczymy jak będzie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...dziwne, te Twoje objawy świadczą o ciąży, zobaczymy co powie lekarz :) ja też się naczytałam dużo,że testy nic nie pokazywały, a potem ciążą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wewnętrznie to wydaje mi się że jestem w ciąży jeszcze cały czas mi nie dobrze... z tego co liczyłam na to była bym w 7-8 tygodniu gdyby to była prawda. Więc myślisz że takiej ciąży test nie pokarze??? Sama już nie wiem co mysleć dziwne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny ja znikam. może jutro napisze jak zrobie test. Mam na dzieję że u was będą dwie kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Witam dziewczyny:) jeśli mogę sie przyłączyć..?? Jak tam ta, co niedawno zaszła?? jak sie czujesz??sorki nie pamiętam nicku. paula a Ty nie pracujesz?pisałaś ze masz duzo czasu i czesto tu zaglądasz? ja tez dosc czesto siedze na kafe jak mam czas, zazwyczaj czytam, rzadko sie udzielam chyba ze moge komus cos doradzić. Ja mam dzisiaj 35 dc, nie ja zawsze miałam nie regularne, więc nie przejmuje sie za bardzo-co nie znaczy że nie myśle...:) We wrześniu biore ślub, więc tak moze nie koniecznie teraz dzidziuś ale jakby był to super. A i mam niski progesteron, tzn.miałam wczesniej niewiem jak teraz, ale pewnie taki sam bo duphaston brałam tylko przez miesiąc na podwyższenie. Takze tyle o mnie:) Pozdrawiam życze powodzenia i czekam na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
Jasne, witamy:) A czemu sobie robiłaś badania na progesteron? Ja nigdy nie badałam, a teraz próbuje zajść w ciążę i jak na razie 3 cykle i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Cześć Wam. Ja dziś powtórzyłam test i dwie kreseczki, chociaż druga nadal bledsza ale jest:) Popędziłam do gina, bo ma być dopiero w styczniu a przede mną okres świąteczny i bałam się tyle czekać. Mój lekarz oznajmił mi, że nic nie widzi (może jest za wcześnie) prócz torbiela na jajniku po czym przepisał mi luteinę i kazał się pokazać za 3 tygodnie:( Szczerze powiem, że trochę zgłupiałam i nie wiem po co ta luteina. Aaaa... i jeszcze kazał mi co kilka dni badać bete HCG. Macie na to jakieś normalne wytłumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
paula to od kiedy zaczynasz ten monitoring ? chyba od stycznia? co do progesteronu: ja tez badałam progesteron, progesteron jest odpowiedzialny za utzrymanie ciązy w pierwszych tygodniach, jak go jest za mało to może być problem i tu od razu odpowiedż do siski, kochana luteina to progesteron więc mimo, ze gin nie widział nic na usg to zapewne przepisał ci ją w razie W, ja też brałam na początku ciąży pod nazwą Duphaston bo miałam lekkie plamienia i gin twierdził, ze zarodek jest za mały w stosunku do tygodnia ciązy ( czym oczywiście napędził mi stracha) Siska nie martw się ja tez w pierwszej ciązy poleciałam od razu do gina nawet dwóch i żaden nic nie widział, 3 zobaczył, ze zarodek jest za mały i wtedy miałam już dośc wszystkiego, a wspomne tylko, ze wczesniej miałam puste jajo płodowe więc schizy mi po tych informacjach ładne się pojawiły. Także głowa do góry Siska za wczesnie jeszcze na usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
Czy któraś z was kobiety ma doświadczenie z testami OWU? bo nie wiem czy jest sens się w to bawić?ja od wczoraj połknęłam 8 tabsów wiesiłka hehehe, mam nadziej, ze w tym cyklu "utonę " w śluzie płodnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa141203
dla mnie testy owulacyjne super !! zawsze pokazały mi owulację (potwierdzoną bólem i monitoringiem) natomiast testy ciążowe jedna wielka kapa !! w drugiej ciąży robiłam 5 testów kazdy pokazał negatywny tylko pre-test pokazał kreseczkę i teraz też zrobiłam pink test wynik negatywny pre-test dwie kreski ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) zaglądam na kafe,bo jeszcze nie pracuję, ale po Nowym Roku ide do jakiejkolwiek godziwej roboty, bo zaczynam wariować w domu :P gośćM gratulację z okazji ślubu!! jeśli ma się za niski progesteron to są problemy z zajściem w ciążę :/ siska jeszcze raz gratulację !! zrób bete co 2-3 dni,jeżeli będzie się podnosić to ciąża na 100% :) kate - monitoring od połowy stycznia, przed owulką ide,mam nadzieję,że wszystko będzie ok + zaczynamy wszelkiego rodzaju badania :/ ja robiłam testy owu, ładnie wychodziły + ból owu.+ śliczny śluzik, a dzidziusia jak nie było,tak nie ma :( ehh buziaki :* mam nadzieję,że ten grudzień będzie dla każdej z Nas magiczny i spełni Nasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Hej. Szczerze powiem mam trochę mieszane uczucia. Zdaję sobie sprawę, że na usg może być za wcześnie ale podczas badania mój gin zobaczył coś, co według niego nie było pęcherzykiem (za duże jak twierdził) i do końca nie wiedział co to jest, może torbiel ale nie jest pewien. Zapytałam czy może się zdarzyć, że kobieta nie będąc w ciąży może zobaczyć 2 kreseczki na teście. Odpowiedział, że tylko w sytuacji gdy jest to nowotwór...wyobraźcie sobie więc moje zdziwienie i przerażenie. Makabra! Idę jutro robić tę bete bo zwariuję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktOwie
witam, mam pytanie... 12.12 miałam okres od tamtego momentu były 3 zbliżenia do końca. cykl 28 dni- owulka wypada wcześniej niż opisane jest to w fachowej literaturze. ból jajnika od 3 dni masa, śluzu itd. mija 3 dni jak ręką odjął.dosłownie 2-3 po @ mam płodny śluz i mocne ból jajnika i to już 2-3 cykl tak mam. no, ale do rzeczy.. dzisiaj mamy 23.. ide siku i co widzę.. na wkładce brązowe plamki może 6.. podcieram się i co znów...widzę na śluzie niteczka krwi.. czy to coś niepokojącego? raczej "pozostałości" dawno wyleciały. stosunek do samego końca.nie to, że się jakoś specjalnie staram.. dzisiaj zaczęły boleć mnie piersi... a do następnej @ jeszcze zostało trochę czasu. czy, może jest to zwiastun poczęcia??? zwijałam się 3dni z bólu jajnika.. tak mnie bolał, że maskara jakaś. teraz jest wszystko ok.. głupieje i szukam dziury w całym..;/ będę wdzięczna za odpowiedzi drogie forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktowie - może to zarodek się zagnieżdżał i miałaś krwawienie implantacyjne? poczekaj cierpliwie (cokolwiek to znaczy) na termin miesiączki, jak nie przyjdzie zrób test :) dziewczyny robią wcześniej kilka dni - nawet 6 heh, czasami wychodzi bladziutka druga kreseczka, a czasami nie, możesz iść także na bete, jak Cię będzie skręcać z ciekawości :) ale jak się jakoś specjalnie nie staracie to poczekaj do terminu@ :) może akurat będzie dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
jussastar- badałam progesteron bo lekarz mi kazał, miałam nie regularne cykle i wogóle dziwaczne miesiaczki-ale to było na poczatku września. siska9 - byłas na becie???? kate1010 długo brałas duphaston? myślisz że mogłabym teraz znowu zacząć go brac na własna reke, bo ja pobrałam tylko miesiac czasu i zaprzestałam. a wiem ze powinnam brac dłuzej. paula212121- dziekuje, kurde moze jak zrobicie badania to cos sie wyjasni, trzeba czasu.. trzymam kciuki:) ktOwie tez mysle tak jak paula moze to było k.implantacyjne czytałam ze zdarza sie dosc czesto u kobiet, tu na kafe jest taki wątek gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Byłam na becie i wygląda na to, że jestem w 5 tygodniu ciąży:) Progesteron też wyszedł wysoki więc zastanawiam się, czy jest sens brać luteinę? Lekarz mi ją przepisał nie znając wyników badań i trochę się boję ją dalej brać bo wiecie, że co za dużo to też nie zdrowo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju,Niech najbliższe Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, upłyną Wam w szczęściu i radośc**przy kolędach i zapachu świerkowej choinki. Niech się spełnią Nasze marzenia !! Wesołych Świąt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziś wigilia, rano zrobiłam test czoraj poinnam dostać ale niestety znowu się nie udało...:( objawy typowe jak na ciąże, mgłości, brak bólu brzucha, brak bólu piersi, senność, uczucie gorąca a tu piękna jedna krecha... jestem po 4 miesięcznej kuracji dupkiem i moje pytanie brzmi czy ten lek może wywoływać takie objawy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktOwie
co do dupka i tak i nie... co do objawowo - psychika raz.. lubi platac figle - nic nie jest przesadzone do Twojego dzisiejszego testu. ile jest przypadkow, ze w dni @wychodzi negatywny a kilka dni pozniej na tak. MASA PRZYPADKÓW- jednym z nich jest moja szwagierka. miala takie objawy jak piszesz test w dniu @negatywny, 10 dni pozniej juz byl pozytywny. gin powiedziala, ze dopiero wtedy musiala zajsc. poki co ja mam masakaryczny bol piersi.. jestem w 13 dniu cyklu, wczoraj mialam 5-6 malych plamek na wkładce plus sluz z nitkami krwi. raz tak mialam i wyszlo, ze ciaza... tylko tydzien pozniej pojawilo sie krwawienie i nic z tego niestety nie wyszlo. mam nadzieje, ze jest to dobry znak, chociaz nie staram sie specjalnie o dziecko. bede sie cieszyc, a jak to tylko zaburzenia to czas do gina. badz dobrej mysli i nie poddawaj sie...mysl pozytwynie. jak sie okres nie pojawi ponownie zrob test za 2-3 dni/ sciskam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Hej dziewczyny dlugo mnie nie bylo, mialam komputer w naprawie. Widze ze jest troche nowych dziewczyn i ogolnie ciezko wszystkie posty nadgonic :) Jak tam u was? Komu sie udalo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
o juz doczytalam ze sisce9 sie udalo grtuluje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Cześc dziewczyny, przyłaczę sie do Was, jestem w szoku, mam ....39 lat , siedmioletniego synka, i... dzisiaj zrobiłam test i wyszedl pozytywny!!!, boję sie z racji mojego wieku okres powinien mi sie pojawic 23 grudnia cos mnie tknelo zrobilam test no i jest druga krecha, mam metlik w glowie, 3 lata temu staralismy sie az za mocno, liczenie, testy owulacyjne, i nic , najgorsze ze przez ten miesiąc kilka razy bralam tabletki na bole glowy, pilam alkohol pocieszcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich starających się ku pokrzepieniu :))) my staraliśmy się rok czasu. Tak bardzo pragnęłam dziecka,że co miesiąc miałam objawy ciążowe dopóki nie nadszedł okres. Gdy już przestałam wierzyć,że zajdę w ciążę zajęłam się generalnym remontem domu. Problemy z firmami, kłótnie z mężem o kolor ścian i kafelek. Efekt? Wogóle nie myślałam o zajściu bo nie miałam na te myśli miejsca ani czasu i efektem jest dzisiaj nasza córeczka :)) Dziewczyny - zajmijcie się czym innym a będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
rudzielec- 30 lat to jeszcze nie taki straszny wiek na ciaze nie martw sie na zapas. No i ciesz się :) gosc- tak to chyba jest najlepszy przepis na zajscie, zajac mysli czym innym tylko jak? nie tak latwo przestac o tym myslec.... sama piszesz ze tobie zajelo to rok :) A jak tam nasza tabela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktOwie
ktO wie rudzielec39 wszystko będzie dobrze :> znam osobiście kobiety w Twoim wieku, jak nie starsze i tak jak piszesz pierwsze dziecko naście lat - pełnoletnie,a tu ciąża w wieku 40... i co dzieci zdrowe i niczym innym się nie różnią od rówieśników :> jedna z nich miała na papieże, że facet bezpłodny i co.. jakie było zdziwienie, że jest w 3 miesiącu ciąży. przede wszystkim bądź dobrej myśli :) więcej badań typu PAPPA, czy jak to się tam pisze,prenatalnych będziesz miała więcej i tyle, reszta jak w każdej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
Dziewczyny jak tam u was? ja mam pare dni do testowania jeszcze............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie bylo Czas swiateczny itd same wiecie bo widze ze tez nie macie czasu za bardzo pisac :p ja mam jeszcze dwa tygodnie do @ a starania ida pelna para :) mam nadzieje ze w tym cyklu staran cos bedzie chociaz nie wiem czy dobrze bo i ja i maz cos przeziebieni jestesmy ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie potoczy. A tak w ogole to serdecznie witamnowe kolezanki i pytam sie gdzie wcielo kotka paule i reszte dziewczyn ktore w zeszlym miesiacu mi towarzyszyly przy urojonych objawach :p paula dostalam propozycje pracy tak ni z tego ni z owego, zobaczymy jak to sie rozwinie. A jak u ciebie z praca czy stazem? Ogarnelas cos? Kurde mam nadzieje ze mi sie uda z ta praca bo w tych czasach jest naprawde trudno sie gdzies zahaczyc. Ale mniejsza o to bo to nie o tym watek :) a tak nawiasem tozycze wszystkim Wam szczesliwego nowego roku i spelnienia marzen odnosnie dzidziusia !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kToWIe
czesc kochane! no ja też mam dzisiaj 20 dzien cyklu, też czekam na testowanie. 22 miałam plamienie... moze implantacyjne... skoro był śluz z nitkami krwi i 6 mini brązowych kropelek na wkładce, piersi są pełniejsze i zdecydowanie większe, cięższe.. od ponad tyg mam z nimi "problem", w nocy raz mi dokuczały. kiedy indziej czułam rozpieranie w macicy, ale pewnie nie ma to nic wspólnego z tym. zobaczymy może się udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaa
ktowie- a kiedy mialas owulkę? Ja testuje 3 stycznia chociaz wiem ze jeszcze moze byc za wczasnie ale pewnie nie bede mogla sie powstrzymac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoWIE
owulacje miałam tuż po @ jakiś 9-11 dzień cyklu- już mam któryś cykl z kolei śluz tak, że można mazać po ścianach i przyklejać obrazki. ledwo co się skończy a ja już mam płodne.. do tego masakryczny 2 dniowy ból jajnika. i nagle cisza- Sahara wita :> znam swoje ciało doskonale, zresztą już jestem mamą i po ciąży zaszły duże zmiany cyklowe, ale to mniejsza o większość. to nie ten temat :) i dużo by tu pisać. kochaliśmy się z szanownym 16, 18, 21, 22 jakoś tak- zupełny spontan bo MIAŁAM TAKĄ CHCICE! 22.12 pojawiło się plamienie. na pewno nie resztki po @ bo moja trwa 3-4 dni i baj baj, potem jest czysto :>, że tak powiem. cykle mam różne kiedyś jak w zegarze 25 dni, ale wróciłam do pracy 28, ten miał 26 dni.. także już się popierniczyło całkiem i nie ma co do godziny i dnia okresu jak 4 miesiące wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×